Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
10-07-2010 - 22:37:15
Не ,че се заяждам но колега Green защо недоволстваш ,като не ти харесва, кинтите на влог и чака рака с лихвите нали това е днешният хит!*drunk*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
10-07-2010 - 23:52:48
Аз ви питам защо плюете по кредитите, като не разбирате, вие пак си пишете глупости.
И какво тоя апартамент.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
10-07-2010 - 23:58:54
"Продавам 70 м2 тухлен топлофициран апартамент във Варна срещу Търговски център Явор до Кауфланд!Изложение изток,юг,запад с чудесна панорама.Никъде другаде човек със спортна нагласа не може да покара кънки на ледена пързалка,да поплува в басейна, да поспортува в двата спортни комплекса, единият от които е най-новото и модерно лекоатлетическо съоръжение и всичко това на една ръка разстояние!"

Изобщо не ти е оформена правилно пекламата, няма да стане така smiling smiley

Прати, да ти я напиша като хората winking smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 00:23:08
Е какво да ти обяснявам, прати тънкостите на лично ако искаш да ти сформирам набъзо нещо смислено - няма занимаваме целият форум я smiling smiley

Ето как ме загуби мен smiling smiley

Продавам 70 м2 тухлен топлофициран апартамент
След като видях, че наблягаш на топлофициран още в началото си помислих, че е "голяма екстра", но после естествено прецених, че ако това му е от най-добрите черти, то няма на какво друго да наблегнеш

срещу Търговски център Явор до Кауфланд!Изложение изток,юг,запад с чудесна панорама
После панорамата според гледката, която преди това си споменал, хич не ми се стори чудесна

Никъде другаде човек със спортна нагласа не може да покара кънки на ледена пързалка,да поплува в басейна, да поспортува в двата спортни комплекса, единият от които е най-новото и модерно лекоатлетическо съоръжение и всичко това на една ръка разстояние!
Понеже последното ми хоби е бокса и пързалянето случайно се сетих, че джабалата там е много голяма... и продължих към следващите обяви winking smiley
ss7
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 00:47:55
Quote
Svetlio
Е какво да ти обяснявам, прати тънкостите на лично ако искаш да ти сформирам набъзо нещо смислено - няма занимаваме целият форум я smiling smiley

Ето как ме загуби мен smiling smiley

Продавам 70 м2 тухлен топлофициран апартамент
След като видях, че наблягаш на топлофициран още в началото си помислих, че е "голяма екстра", но после естествено прецених, че ако това му е от най-добрите черти, то няма на какво друго да наблегнеш

Тъй-като вероятно не си от Варна сигурно не знаеш, че във Варна топлофикацията е рядко срещана - само в 2-3 квартала и затова може да се приеме за екстра smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 08:47:04
Еййййй, колега фло ще ме накараш да се преселя във Варна ,че и без това все към морето ме тегли.Сега ако обявиш и 149 е/м2:ami:
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 09:49:07
Quote
palamud
Гриинбул е много прав!

Трябва имотите да паднат бързо - за да се отпуши икономиката, иначе "Ледена Епоха" като в япония.

И не искам да слушам, че 2+2=4 в БГ, пък в япония било 2+2=8 ...

Щото били японци и контактие им били с друго напрежение ... съветвам ви да не бъркате по техните контакти, щото пак ще ви удари тока. Нищо че са с по-нисък волтаж smiling smiley

Ейййй, паламудейййй голема работа си ша знайш!!! В БГ-то наистина 2+2=4, обаче в Японията не е тъй!!! Шъ кайш ма как тъй- ми тъй. Ето виж сега, в БГ секи знай, че 2+2=4 Начи представи си че си на работа и двете ти ръце работят за 2 часа. За труда си ти получаваш 4 лева- ей ти го 2 ръце и 2 часа = 4 лева. Ся ти си много умен и сигурно знаиш и 4+4, и 8+8, сигурно имаш и вишу. Обаче японците не са толкоз умни- те като работят с 2 ръце за 2 часа зимат сал некви там хилядарки. Разбиш ли сега квае работата, и що ний сме толкоз умни, пък те са толкоз прости-щот те не знаят колко е 2+2. Същото е и с цените - при нас се дигат за да печелим много, пък японците не ги интересува толкоз кви пари ще земат, стига да им позволят да работят за императора, за Япония и чак тогава за себе си



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-11 11:57 от PER0.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 10:11:11
Quote
builder
Еййййй, колега фло ще ме накараш да се преселя във Варна ,че и без това все към морето ме тегли.Сега ако обявиш и 149 е/м2:ami:

Колега builder,Варна последните години печели класацията за най-добър град за живеене в България а пък този микрорайон на кв.Младост е най-добър и с най-много екстри в града!Обаче това е град за активен живот на високи скорости и високо качество.Например не може да хапваш с кеф във въртящия се панорамен ресторант в мола"Двете кули",който ти е на по-малко от 1000 метра от апартамента и да си платил за лека вечеря 150 евро и да живееш в жилище ,на което квадрата струва толкова.Защо не може другаря Иванов е разяснявал многократно в тоя форум,да него повтарям! Друг пример е да отидеш да удариш един боулинг отсреща на апартамента през булеварда,където за 25лв. играеш 2 часа с включени 2 водки с 2 сока в цената!Колко боулинга ще изиграеш тоя месец като си достигнал стандарта да живееш в жилище за 149евро квадрата?Този град не е за всеки!Този град е за млади хора,които яко бачкат и яко почиват! В квартала 150 евро взимат компаньонките за час и половина да те рехабилитират пък ти искаш да купуваш квадратния метър за толкова! Поздрави и заповядай в града,ако не за друго то поне за активна почивка!Няма да си слагам новия подпис да ме пропусне Тинкито с гумата тоя път!*drink1*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 11:12:39
*ok* Написал си го много добре.Всичко това се отнася и за други имоти. По-добро обяснение защо дългоочакваният срив на цените на част от имотите няма да се случи надали има.Колкото до 149 е/м2 :}:}:}
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
11-07-2010 - 11:56:23
Quote
builder
*ok* Написал си го много добре.Всичко това се отнася и за други имоти. По-добро обяснение защо дългоочакваният срив на цените на част от имотите няма да се случи надали има.Колкото до 149 е/м2 :}:}:}

*drink1* и ....ще се подпиша! Сега със сигурност ще знам,че поне един -Тинкито ми е прочел поста преди да го изтрие!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход