Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Писмена гаранция от брокер при покупка на имот

Публикувано от opalaopa 
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 16:53:02
avatar
Svetlio Написал:
-------------------------------------------------------

> Пиле, ти и без тва си сдала багажа Ориентирай се
> от сега, до като не си фанала патериците хохохохо


За патериците и сдаването на багажа, ред няма............трябва да си много полиран, за да не го знаеш........
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 16:53:04
Светльо направил съм ти предложение ..
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 16:54:45
avatar
Светльо, остави ги тия паразити. Много ясно, че няма да се откажат лесно от лесни пари. Не могат / по - скоро не искат / да разберат, че няма такъв бизнес без никакъв риск, който да носи 6 % печалба. И това, че досега го е имало в Бг е било вследствие тъпотата на пишман-ипотекарите, дето си мислеха, че НИ са вечно ъп и трябва да купят на всяка цена. Правилото е следното - рискуваш много - печелиш/или губиш много. Като не искаш да рискуваш си бачкаш на заплатка, каквото ги чака и брокитата smiling smiley Обаче не знам кой би наел на работа бивш брокер, лично аз никога :]
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 16:56:29
Ами това е в крайна сметка!Когато това стане и при нас ще отпаднат много от въпросителните! Защото сделката е едно ,а работата по намирането на клиенти е съвсем друго нещо! Аз не съм против брокерите! Против съм да се объркват нещата в една каша от някой и да се представят като единствена възможна алтернатива при сделки с НИ,при това с толкова висока цена,че понякога това спъва самата сделка!
-----------
Русокоске фло, кое точно наричаш "каша" и правиш ли разлика между брокер и АНИ ? Трябва ли да мисля и за теб, че злобата те гони здраво, щом се нервираш на заплащането ни ? От личен опит ли твърдиш, че "висока цена,че понякога това спъва самата сделка! " ? Защо аз за 19 г. работа в НИ нямам случай да не е станала сделка по тази причина ?
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 16:57:00
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Светльо направил съм ти предложение ..


:] Опазил господ...от предложение на Турбозола :}
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 16:59:13
avatar
drakkar Написал:
-------------------------------------------------------
Като не искаш да
> рискуваш си бачкаш на заплатка, каквото ги чака и
> брокитата Обаче не знам кой би наел на работа
> бивш брокер, лично аз никога

Точно така- на заплатка като теб. Бачкай си и си мечтай, че някога и ти ще можеш да наемаш персонал. А като се събудиш, се завий, че духа изпод вратата.
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 17:00:30
Svetlio, ле-ле, ама ти наистина си бил много тъп , що ли си губим времето с тебе ?! Тя злобичката ти те убива бавно. Нека. Няма да жаля за теб.
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 17:02:44
"Заплащането ви" НИКОГА не е било свързано с реалният ви труд и пазара - винаги е било спекулативно и дори малко "насилствено". Хората, обаче влизат в час и е много близко времето когато ще си подметате и лафове за тия 6%..

Аз за това ви писах съвсем приятелски, ама вие сте толко изгладнели и хиенизирали се, че изобщо не мислите за съвременни изисквания.. и за това много от вас (кухите кратуни предимно) ще си отидат от този сегмент и годините на "разцвет" ще бъдат тотална щета
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 17:04:26
Абе що не ви .........У ТЪПИТЕ ...лумпени.Край с обясненията ..АРЕ... smoking smiley
Re: Писмена гаранция от брокер при покупка на имот
14-10-2009 - 17:14:41
Няма да споря с радио Ереван - мазола и Камелия.
Просто не мога да си обясня раздразнението ви от това, че хората искат от вас малко повече отговорност докато си получат имота. все пак ви се дават не малко пари за това.
А по отношение на застраховката - ами за застрахователно покритие от 50000лева на година застрахователната премия е 200лева на месец. Ако това ви се вижда много ви п...ая на брокерите тогава.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход