Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 16:18:20
avatar
Хапчетата, хапчетата пии си хапчетата! Не пропускай почва да ти личи.
Ориз се жъни не се вади. Картофи се вадят с динамит. Ако не верваш оди питай у Самоков.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 16:27:38
avatar
Моят професионален анализ е аргументиран а вие само зау4ени фрази повтаряте!! Докажете твърденията си с доказателства като мен!!


Красивите жени управляват света!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 16:59:27
Не ме разсмивай Светлана! Какви аргументи искаш? Излез навън и се разходи малко, поговори с познати ! Ти да не живееш на Марс? Половин милион работят (криво-ляво) за да издържат половин милион администрация, 2мил.и половина пенсионери плюс армия и полиция, добави и 1.5млн. малцинства, и никой от изброените не произвежда БВП! Знаеш ли как свършва тоя филм? Накрая ги убиват всичките. Много е тъжен, аз съм го гледал 96-та..............Сега следва cover версията!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:05:53
avatar
Както убедително казах по-рано о4аква се огромен наплив на 4ужди инвестиции в имоти така 4е локалните заплати няма да се толкова определя6ти за цените!!

Когато има пиково търсене на имоти има и пиков скок на цените!!


Красивите жени управляват света!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:09:49
avatar
Който мина, отшумя и сега ехото заглъхва.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:12:30
avatar
Тепърва идва 4удото и не го казвам само аз!!


Красивите жени управляват света!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:12:53
Quote
Светлана Стефанова
Не е задължително заплатите да са като в Париж!! Китайците които не работят на полето да вадят ориз взимат 4етири пъти по-високи заплати от българите!! Зна4и 6том българите могат да си позволят хиляда и петстотин евро на квадрат китайците няма да имат проблем с цена от 4етири хиляди евро на квадрат!! А такива хора се о4аква да дойдат и то не сто-двеста ду6и а 6естцифрено 4исло!! Публи4на тайна е 4е китайците ве4е изкупуват земята около София!! Аз ве4е не гадая какво 6те се слу4ва - аз знам след моята командировка до Китай тази седмица!!

Мисля 4е задълбавам с китайците затова просто да повторя - България 6те е 4аст от 6енген съвсем скоро а сре6ту пазара и тенденциите не можете да се борите с празни приказки тук!! Цените достатъ4но паднаха затова който смята да купува да го прави най-бързо за6тото бурята се задава и пове4е такива евтини цени няма да видим никога!!

Не забравяйте че освен китайци има и други милиардни народности!! Друго което 4ух скоро от сигурен изто4ник - Hewlett-Packard 6те търсят нови две хиляди и петстотин специалисти по информационни технологии!! Тъй като в България нали4ността се е из4ерпала 6те дойдат две хиляди и петстотин индийци на работа в България които традиционно имат развито образование в тази сфера и бълват кадри!! Те вероятно няма да купуват апартаменти но нека си представим за момент какво 6те стане при такова 6оково търсене на нови две хиляди и петстотин апартамента под наем така 4е цените на наемите 6те излетят нагоре над десет-дванадесет евро на квадратен метър в крайните квартали и двадесет-двадесет и 4етири евро на квадратен метър в централните квартали и така 6те има равновесие в отно6ението наем-цена!!

Например наем в централен квартал двадесет и 4етири (24) евро на квадрат умножен по приетото за нормално отношение наем-цена от триста до триста и 4етиредесет да вземем средно триста и двадесет (320) 6те получи цена при покупка на квадрат от седем хиляди 6естстотин и осемдесет (7680) евро на квадратен метър!!

Доста задълбо4ен анализ ви направих и притова безплатно споделяйки ценна информация с която разполагам!! Взимайте бележка и правете ре6енията си за покупка бързо за6тото има голям 6анс да изпуснете времето за грандиозна пе4алба или покупка на изгодно първо жили6те!!
Много интересен анализ, но малко леко не ми се връзва. Първо тея китаичета вземайки 4-пъти по високи заплати в Китай (там е много по евтино от тук), къв ще го правят тук, като заплатите са по-ниски, явно са мили хора дошли да работят за без пари. За мен единствено може да дойдат инвеститори търсещи нови пазари и да правят фабрики за сглобяване на произведени в Китай неща, ама събратя не вярвам да водят, за да работят в тях.
За HP както явно не си разбрала е само аутсорсинг центъра им тук (това е и за доста чужди фирми, единствено аутсорсинг). Индииците са доста евтини като ръботна ръка програмисти, но няма да ти кажа колко нискокачесвен код се пише от тях, за това и много от големите фирми се насочват към украинци, защото са на светлинна разлика в това отношение. А индийците ако пък наистина са необходими на HP, то по евтино ще им е да си ги оставят в Индия. Там така и така HP си имат доста аутсорсинг центрове.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:13:41
avatar
Quote
Светлана Стефанова
Тепърва идва 4удото и не го казвам само аз!!
...............
Като стане чудото половината форум ще изчезне от срам!winking smiley
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:15:15
Quote
Светлана Стефанова
Както убедително казах по-рано о4аква се огромен наплив на 4ужди инвестиции в имоти така 4е локалните заплати няма да се толкова определя6ти за цените!!

Когато има пиково търсене на имоти има и пиков скок на цените!!
И с какво нашия имотен пазар ще е така привлекателен за тези чужденци? Софийски коптор на Парижки цени?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 17:18:24
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Светлана Стефанова
Тепърва идва 4удото и не го казвам само аз!!
...............
Като стане чудото половината форум ще изчезне от срам!winking smiley

И откога стават чудеса??? :ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход