Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 00:16:12
Oткъде го изкопахте поредния идиот, тоя няма грам понятие от строителство.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 00:34:31
avatar
Добър ве4ер!!

Днес се върнах от командировка зад граница!! Сигурна съм 4е се се6тате къде е било това??

Китай!!

На6ата агенция има6е сре6та с голям китайски инвеститор в имоти в Европа и сре6тите минаха пове4е от успе6но!! Засега 6те кажа само това за6тото останалото е конфиденциална информация но да се изкажа във връзка с темата - 6те сънуват такива цени!! У нас може да има криза но в повечето останали държави тя е минало!! Вероятно знаете какъв ръст има6е в Китай последните години - инвеститорите сега продават там и пренасо4ват парите към на6ия регион!! Сигурна съм 4е 6те про4етете доста новини на тази тема в близките седмици така 4е не се ослу6вайте пове4е!!


Красивите жени управляват света!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 00:48:29
avatar
Булка, теб не те ли триха вече веднъж?

Пиши - ти пишеш, ние се смеем! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 00:51:59
Quote
Светлана Стефанова
Добър ве4ер!!

Днес се върнах от командировка зад граница!! Сигурна съм 4е се се6тате къде е било това??

Китай!!

На6ата агенция има6е сре6та с голям китайски инвеститор в имоти в Европа и сре6тите минаха пове4е от успе6но!! Засега 6те кажа само това за6тото останалото е конфиденциална информация но да се изкажа във връзка с темата - 6те сънуват такива цени!! У нас може да има криза но в повечето останали държави тя е минало!! Вероятно знаете какъв ръст има6е в Китай последните години - инвеститорите сега продават там и пренасо4ват парите към на6ия регион!! Сигурна съм 4е 6те про4етете доста новини на тази тема в близките седмици така 4е не се ослу6вайте пове4е!!
Ами да инвестират във виетнамските общежития, то дали китаици или виетнамци все дръпнати *pardon* кой ти ги разпознава.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 09:17:17
Quote
OwnerBG
Quote
фло
Г-це Стефанова ,питах Ви в една друга тема,която може и да не следите,затова ще Ви питам и в тази.Вашата агенция издава ли данъчни фактури за дадения комисион,тоест начислен ли е ДДС във фактурата? Интересувам се от името на корпоративен клиент-инвеститор в НИ!

Ма разбира се че издава.
Абе толко ли сте наивни да не разберете кой ви бъзика.
:]Подтекста на въпроса ми беше дали консилиерито на дичката е толкова велик или има и по-велики. Когато съм установил,че няма как консилиерито му да скрие оборот от 60 сделки без да регистрира компанията по ЗДДС и, че президента и е послъгал с броя на сделките 10 пъти,аз като изследовател на брокерската душевност ,съобразно научната методика търся и други доказателства:]

Г-це Стефанова,лекцията Ви за комисиона съм я чел. Гражданственост обаче е получило наименованието комисьонУтУ, което чувам по няколко пъти дневно обикновенно в съчетание на въпроса дали съм го бил предвидил.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 12:18:31
Quote
фло
Quote
OwnerBG
Quote
фло
Г-це Стефанова ,питах Ви в една друга тема,която може и да не следите,затова ще Ви питам и в тази.Вашата агенция издава ли данъчни фактури за дадения комисион,тоест начислен ли е ДДС във фактурата? Интересувам се от името на корпоративен клиент-инвеститор в НИ!

Ма разбира се че издава.
Абе толко ли сте наивни да не разберете кой ви бъзика.
:]Подтекста на въпроса ми беше дали консилиерито на дичката е толкова велик или има и по-велики. Когато съм установил,че няма как консилиерито му да скрие оборот от 60 сделки, без да регистрира компанията по ЗДДС и, че президента и е послъгал малко и безобидно с броя на сделките 10 пъти,аз като изследовател на брокерската душевност ,съобразно научната методика търся и други доказателства:]

Г-це Стефанова,лекцията Ви за комисиона съм я чел. Гражданственост обаче е получило наименованието комисьонУтУ, което чувам по няколко пъти дневно обикновенно в съчетание на въпроса дали съм го бил предвидил.

Обаче,колегата дичо,на когото имам доверие в определени граници каза,че сте менте брокер и така въпросите ми към Вас отпадат!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 14:28:15
avatar
Quote
Светлана Стефанова
Добър ве4ер!!

Днес се върнах от командировка зад граница!! Сигурна съм 4е се се6тате къде е било това??

Китай!!

На6ата агенция има6е сре6та с голям китайски инвеститор в имоти в Европа и сре6тите минаха пове4е от успе6но!! Засега 6те кажа само това за6тото останалото е конфиденциална информация но да се изкажа във връзка с темата - 6те сънуват такива цени!! У нас може да има криза но в повечето останали държави тя е минало!! Вероятно знаете какъв ръст има6е в Китай последните години - инвеститорите сега продават там и пренасо4ват парите към на6ия регион!! Сигурна съм 4е 6те про4етете доста новини на тази тема в близките седмици така 4е не се ослу6вайте пове4е!!

Добре дошла от братски далечен Китай. Моля да ни осветлиш по въпроса. "Кога да чакаме Китайски пишки на пазара". Защото Европейските "дупета" ги забраниха, шап мори добитъка и гладът–свиреп озъбен вълк си показва рунтавата муцуна. Моля осветли ни по въпроса че ако има някакво закъснение да минаваме направо на Африкански вувузели.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 15:33:13
avatar
Quote
Светлана Стефанова
Нека бъдем реалисти!! Кризата по света свър6и а покрай нея и у нас за6тото 4уждите инвеститори отново са у нас!! Засега от Китай (както неколкократно свидетелствах) скоро 6те са от цял свят!! България е 4аст от Европейския съюз не го забравяйте!! 6том в Париж цените са 4етири-пет хиляди евро на квадратен метър то и в София скоро 6те са такива - въпрос на време е приемането ни в 6енген!! Цени от 4етиристотин-6естстотин лева 6те има само по изоставените села с рухнали къ6ти!!

Да де да! Защото трябва да сме реалисти ще си припомним следното.

1 Разправяха ни че криза нямало и тя била само в на хората главите. Теза подкрепяна от Ифъноф. Де го този мъстит 3ъгълен инвеститор?

2 После имало криза ама видите ли тя нямало как да засегне Балканският тигър–който се оказа картонен

3 Кризата по света ще свърши но в България умиране има отърване от криза нема.

4 България се оказа част от големия седалещен мускул (гъза) на Европеиският съюз. И няма как да се забрави щот из закачиха у центъро на Европата.

5 Не е ли по добре щом заплатите в Париж 4–5000 Еврака и в София, а даи Боже по късно и на други селяни да се облажат.

6 ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх мечти, мечти на реалисти.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 16:00:48
avatar
Не е задължително заплатите да са като в Париж!! Китайците които не работят на полето да вадят ориз взимат 4етири пъти по-високи заплати от българите!! Зна4и 6том българите могат да си позволят хиляда и петстотин евро на квадрат китайците няма да имат проблем с цена от 4етири хиляди евро на квадрат!! А такива хора се о4аква да дойдат и то не сто-двеста ду6и а 6естцифрено 4исло!! Публи4на тайна е 4е китайците ве4е изкупуват земята около София!! Аз ве4е не гадая какво 6те се слу4ва - аз знам след моята командировка до Китай тази седмица!!

Мисля 4е задълбавам с китайците затова просто да повторя - България 6те е 4аст от 6енген съвсем скоро а сре6ту пазара и тенденциите не можете да се борите с празни приказки тук!! Цените достатъ4но паднаха затова който смята да купува да го прави най-бързо за6тото бурята се задава и пове4е такива евтини цени няма да видим никога!!

Не забравяйте че освен китайци има и други милиардни народности!! Друго което 4ух скоро от сигурен изто4ник - Hewlett-Packard 6те търсят нови две хиляди и петстотин специалисти по информационни технологии!! Тъй като в България нали4ността се е из4ерпала 6те дойдат две хиляди и петстотин индийци на работа в България които традиционно имат развито образование в тази сфера и бълват кадри!! Те вероятно няма да купуват апартаменти но нека си представим за момент какво 6те стане при такова 6оково търсене на нови две хиляди и петстотин апартамента под наем така 4е цените на наемите 6те излетят нагоре над десет-дванадесет евро на квадратен метър в крайните квартали и двадесет-двадесет и 4етири евро на квадратен метър в централните квартали и така 6те има равновесие в отно6ението наем-цена!!

Например наем в централен квартал двадесет и 4етири (24) евро на квадрат умножен по приетото за нормално отношение наем-цена от триста до триста и 4етиредесет да вземем средно триста и двадесет (320) 6те получи цена при покупка на квадрат от седем хиляди 6естстотин и осемдесет (7680) евро на квадратен метър!!

Доста задълбо4ен анализ ви направих и притова безплатно споделяйки ценна информация с която разполагам!! Взимайте бележка и правете ре6енията си за покупка бързо за6тото има голям 6анс да изпуснете времето за грандиозна пе4алба или покупка на изгодно първо жили6те!!


Красивите жени управляват света!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-01-2011 - 16:13:44
Какъв анал..из! Съвсем безплатно! Светлана, ти да не си майка Тереза? "Мисля 4е задълбавам с китайците затова просто да повторя - България 6те е 4аст от 6енген съвсем скоро а сре6ту пазара и тенденциите не можете да се борите с празни приказки тук!! Цените достатъ4но паднаха затова който смята да купува да го прави най-бързо за6тото бурята се задава и пове4е такива евтини цени няма да видим никога!!" Наистина идва буря, ама не тая дето си мислиш! Наистина скоро такива цени няма да има.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход