Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
11-01-2011 - 09:57:24
avatar
Следях с едно око интервюто, основно се заинтересувах от възрастовата група на потърпевшите като профил податлив към измами.
И опита на една г-жа от групата да цитира члена за доброволно погасяване на кредита към банките, бе меко казано наивен. За съжаление, Градът на мечтите от 90-те не е останал в миналото с трагедиите които причини на повярвалите в илюзии.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
11-01-2011 - 10:04:44
[www.btv.bg]


Тук са новодомците
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
14-01-2011 - 21:44:58
avatar
Quote
morski
[www.btv.bg]


Тук са новодомците

Ми както се и очакваше:
Силно рекламираните имоти (НА ЗЕЛЕНО с кредит?!?!) на кака ви JOAN (иванка)

сега са на ЧЕРВЕНО
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
14-01-2011 - 23:34:13
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Приятелят ми има четири дни трудов стаж!!!!!!!!

За 1-вото 3-месичие! Страшна далавера.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
14-01-2011 - 23:50:03
Quote
dmb
Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?


Още веднъж да повторя нещо, което е казвано десетки пъти тук по повод на подобни въпроси: цени от порядъка на 300-400 лева / че и по-ниски/ на кв. не просто са възможни - те са НАЛИЧНИ в момента! Има хиляди български имоти, които отговарят на посоченото ценово условие.
Що се отнася до възможността хора с ниски доходи да купуват луксозни апартаменти на жълтите павета за "149" - това, поне засега, е невъзможно. Докато чакат такава икономическа ситуация е редно хората с такива доходи да се ориентират към имоти с подходящата за тях цена. Те не са в центъра на София или другите големи градове.
Пак да кажа - такива има много!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
15-01-2011 - 11:28:31
Ще повторя пост-а си от изтритата тема на лъжеИвчето от "Мирела":Туй СветлИ да не дъвче дъвка,докато върви,щото ще се спъва на всяка крачка.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
15-01-2011 - 16:22:25
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Светлана Стефанова
За6то не мога да намеря темата в която си говорехме за имоти?? Не6то форумът се е развалил!!

Мога да споделя малко информация от тази седмица: имахме 4етиредесет и пет сделки об6то от тях само тринадесет бяха с китайци!! Може би са си дали по4ивка но предната седмица процентно бяха пове4е!! Може да е било и моментно явление!!

Все пак по темата - такива цени никога няма да видим за6тото пазарът се раздвижи през 2010 и тази година 6те имаме ръст от поне 10%!! Как тогава цените 6те стигнат 300 лева не знам 4ия глава го е родила!!
..................
Мизерните сривльовци не ти вярват, но днес говорих с един приятел - брокер на наеми. Същият ми сподели, че за четири работни дни е сключил две сделки от които от едната е спечелил 180лв, а от другата 270лв. т.е. общо 450лв. за четири дни. А аз с две висши образования и класове на квалификация на престижна държавна професия получавам заплата 1200лв. на месец! Приятелят ми има четири дни трудов стаж!!!!!!!!

ха ха разбрахме кой е мизерника, в момента в който си обяви доходите ... !
Брокерчето изкарало за месеца 450 кинта, купило си храна че не е яло тридена и тръгнало да се Хвали по форумите smiling smiley
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
15-01-2011 - 16:53:31
avatar
Quote
palamud
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Светлана Стефанова
За6то не мога да намеря темата в която си говорехме за имоти?? Не6то форумът се е развалил!!

Мога да споделя малко информация от тази седмица: имахме 4етиредесет и пет сделки об6то от тях само тринадесет бяха с китайци!! Може би са си дали по4ивка но предната седмица процентно бяха пове4е!! Може да е било и моментно явление!!

Все пак по темата - такива цени никога няма да видим за6тото пазарът се раздвижи през 2010 и тази година 6те имаме ръст от поне 10%!! Как тогава цените 6те стигнат 300 лева не знам 4ия глава го е родила!!
..................
Мизерните сривльовци не ти вярват, но днес говорих с един приятел - брокер на наеми. Същият ми сподели, че за четири работни дни е сключил две сделки от които от едната е спечелил 180лв, а от другата 270лв. т.е. общо 450лв. за четири дни. А аз с две висши образования и класове на квалификация на престижна държавна професия получавам заплата 1200лв. на месец! Приятелят ми има четири дни трудов стаж!!!!!!!!

ха ха разбрахме кой е мизерника, в момента в който си обяви доходите ... !
Брокерчето изкарало за месеца 450 кинта, купило си храна че не е яло тридена и тръгнало да се Хвали по форумите smiling smiley
.................
Ти май си изперкал до неузнаваемост! Опасявам се за твоето психично здраве. Кое брокерче се хвали??? 450лв. на месец???? Все дезинформации. На това му се вика манипулиране, чрез изопачаване на фактите и информационно затъмнение. Но за какво ли си правя труда да ти отговарям, като всичките ти мнения са продукт на една ментално раздввоена личност*xxx*
..................
Сигурен съм, че следващия ти пост ще бъде пак случаен, неразбираем, некоректен и неточен по друг повод. Това ти е оргазъма на теб. Дефекираш сред природата и се прибираш в квартирата, без санитарен възел.:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-15 17:09 от СТОПАНИН ... ..
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
15-01-2011 - 20:37:41
avatar
Нищо не разбрах от предния ти пост, но така или иначе на тебе по принцип трудно ти се разбира.
Въпроса е че наричаш доста хора мизерници - ти човека със Запалата 1200 лв. .... !?!?!?
Това за мен си е мизерна работа

А напъни се и изкарай поне за една ипотека де smiling smiley
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
15-01-2011 - 21:25:45
avatar
Quote
palamud
Нищо не разбрах от предния ти пост, но така или иначе на тебе по принцип трудно ти се разбира.
Въпроса е че наричаш доста хора мизерници - ти човека със Запалата 1200 лв. .... !?!?!?
Това за мен си е мизерна работа

А напъни се и изкарай поне за една ипотека де smiling smiley
................
Нищо не разбра защото не си учил моето гумено пате. То с начално образование не можеш да разбираш сложни термини, където не се срещат във вестник "Шок". Освен това ти 1200лв. съм сигурен че не си виждал на куп през жалкото си квартирантско съществуване /вегетация/. Плюс това не говоря за целия ми месечен доход, а за заплатата. То такива измислени герои от приказките ще изкарат че и премиера е мизерник. Айде бегай да сънуваш нови екшън планове :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход