Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-01-2011 - 18:58:28
avatar
Quote
valsodar
Ками и без да се подписваш под това твърдение си те знаем, че си мозъчно загладена. winking smiley

Колко станахте в това нещастно тяло? Не ви ли е малце тесничко?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
29-01-2011 - 16:19:44
Може и да не е мозъчно загладена. Но дали това което има са гънки или са просто старчески бръчки!? Питай я за възрастта.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
29-01-2011 - 17:13:45
По-добре ще е да баннат всички изброени в списъкът от него - всички те са абсолютни спамъри, които никога с нищо полезно не са допринасяли за дискусиите във форума, дори напротив - държат се крайно непочтително към останалите участници в него, изцяло в нарушение на добрият тон.
---------------
Това си написал ти, тъпичък валси.
-----------------------------
Ками и без да се подписваш под това твърдение си те знаем, че си мозъчно загладена.
--------------------------
Това ли ти е добрия тон на теб ? Че нямаш представа от имоти е ясно, че си крайно ограничен - също, че си изключително невъзпитан също знаем отдавна, нещо ново ще има ли при теб ?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
29-01-2011 - 17:59:59
avatar
Quote
насакото яката
Може и да не е мозъчно загладена. Но дали това което има са гънки или са просто старчески бръчки!? Питай я за възрастта.
И какво, ако имам повече бръчки от теб? Всяка бръчка е изживяно удоволствие.:]
Аз и друго имам- достатъчно мозъчни гънки, за да направя разлика между тях и старчески бръчки. И семейство, пораснали деца- изучили се и добре справящи се с живота имам, собственост имам- доволно стигаща за всичко.
Ти какво имаш, като отдавна си минал младежката възраст?
Че част от първите седем години ти липсват, разбрах.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
29-01-2011 - 23:37:43
avatar
Ками, не че нещо, ама панелката в Люлин и селската къща не са някакво кой знае какво постижение за един живот, че да се хвалиш наляво и надясно колко си "успяла".
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
29-01-2011 - 23:45:41
К. не се впрягай. Ти зачекна въпроса за гънките с подписа си: "...гънките не се виждат, но ако липсват, си личи". И исках да вметна, че мозъчната кора, освен двете състояния - със и без гънки, има и трето - гладък мозък от старостта получава бръчки. Но ти не си в тази категория щом, както казваш по-горе, си изживяла удоволствия, създала си семейство, деца, изучила си ги, собственост имаш. Браво! Пропуснала си да съобщиш, но сигурен съм, че и духовно си извисена, сигурен съм. Да дава Господ всекиму!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
30-01-2011 - 10:48:28
avatar
Quote
gekko
Ками, не че нещо, ама панелката в Люлин и селската къща не са някакво кой знае какво постижение за един живот, че да се хвалиш наляво и надясно колко си "успяла".

Не че нещо, Гечко- не съм тръгнала да изброявам собствеността си, за да се хваля.
Но тъй като нямам и за какво да се срамувам, когато ти успееш да изучиш децата си, да си купиш два апартамента в Столицата и къща за гости в Балкана, ела и ми се похвали също.
Аз, за разлика от теб, ще ти се зарадвам, а няма да злобея.
Поздрави на родителите ти, Гечко.............smiling smiley
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
31-01-2011 - 15:53:54
avatar
Собственика на Фейсбук под наем smiling smiley
нещо за кажете за този бедняк, дето живее под наем?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-31 15:55 от palamud.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
31-01-2011 - 16:22:32
avatar
Quote
palamud
Собственика на Фейсбук под наем smiling smiley
нещо за кажете за този бедняк, дето живее под наем?

Не се отваря връзката, но доколкото си спомням, той е на около 25г., не женен, а предполагам и че е на хотел. Няма лошо. Някой някога де е настоявал, че А станеш пълнолетен, А трябва да теглиш кредит за жилище?
Ама, да си вече минал христовата възраст, да си навъдил деца и да ги влачиш по квартири.............е съвсем друг разказ.smiling smiley
bah
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
31-01-2011 - 18:47:47
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko
Ками, не че нещо, ама панелката в Люлин и селската къща не са някакво кой знае какво постижение за един живот, че да се хвалиш наляво и надясно колко си "успяла".
Но тъй като нямам и за какво да се срамувам, когато ти успееш да изучиш децата си, да си купиш два апартамента в Столицата и къща за гости в Балкана, ела и ми се похвали също.

За един нормален човек покупката на два апартамента и къща е отлично постижение.
Не трябва с лека ръка да се пренебрегва постигнатото.
С кражби или с наследство - така всеки знае.
Но, изкарано честно с две ръце - нека всеки да се похвали.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход