Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Държавен контрол на плащанията и цените??!

Публикувано от Svetlio 
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 20:12:58
"Да вървят на майната си здравеопазване, сигурност, инфраструктура, образование и всичко което се финансира с пари от данъци!"

Кой "загубил" данъците - той да си ги търси *ok*

Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 20:28:59
avatar
Има кой да ги потърси и ще си ги потърси.
И подобни селски тарикатчета като тебе, все по-трудно ще виреят.

Не, не ми вярвай - след време сам ще се убедиш!
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 20:38:08
Определено ще увирея, защото не знам вещиците да имат мъжки атрибути и следователно няма къде да ме фанат *yes*
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 20:48:24
avatar
Много слабо ме вълнува бъдещето на комунистическата сган, паразитирала върху гърбът на народа ни повече от половин век.

И с думите си до тук, успя единствено да докажеш, че нямаш абсолютно никакво право да се наречеш гражданин на тази страна.

Не очаквай повече да ти репликирам - гнус ме е от подобна измет!
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 20:56:59
Май само ти от всички не разбра, че аз имено защитавам ощетените и тези които биха били ощетени в бъдеще, точно от подобни глупави и необмислени изхвърляния като тази “агенция” Да, малко наивен съм за което, но отдавна не ми пука и казвам каквото мисля. А когато се бъзикам с хитреци като тебе е защото в тях виждам нищо повече от позьори..
И вземи да четеш Valsador, чети! Че виж до къде я докарахме...
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 21:04:33
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Аха, разбрах напълно!
>
> Да живеят Тарикатите, а всички останали да го
> духат!
>
> Да вървят на майната си здравеопазване, сигурност,
> инфраструктура, образование и всичко което се
> финансира с пари от данъци!
> А после, всички пак да си плюем по държавата?
>
> Е, най-сетне си изплюхте камъчето.
> Ками, по думите ти разбирам, че досега си се
> осигурявала и на минимална заплата щом подкрепяш
> подобни свинщини?


Нищо не разбираш, защото предпочиташ да следваш предварителните си нагласи. Обяснявам ти защо народа се дърпа от контрол- за да не плаща налозите, които досега си е спестявал.
Ако теглиш чертата под сума от 40 000 по ДО и реалната- 560 000Е, ще разбереш за какво говоря. Което въобще не значи, че принципно съм съгласна да продължава така. Само че, искането сега вече да се наложи контрол, показва че, големите перачи и така наречения " голям бизнес", вече са препрали и изплакнали милионите. Затова искат правила. А Леля Пена ще опере пешкира.
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 21:09:29
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Много слабо ме вълнува бъдещето на
> комунистическата сган, паразитирала върху гърбът
> на народа ни повече от половин век.
>
> И с думите си до тук, успя единствено да докажеш,
> че нямаш абсолютно никакво право да се наречеш
> гражданин на тази страна.
>
> Не очаквай повече да ти репликирам - гнус ме е от
> подобна измет!

Не се пенИ толкова! Мръсната сган си е опекла нещата- направиха си закони, според които всичко, което са сътворили, е на 6. Че не било морално- много важно. За липса на целесъобразност и морал, няма специални закони. Така че, колкото и да си го изкарваш на редовите граждани на тая страна, ползата е никаква. Само се смразяваме, а те си веят байрака.
Много ми се ще да ги из0поосъдят и да им вземат натрупаното, ама едно е да искаш, друго- да можеш, а трето и четвърто- да го направиш.
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 21:11:18
Целта на тази агенция "изобще"( от изобщо и въобще!), не е прането на пари. Това е опаковката за неграмотници. Има много по-елегантни начини за пране и много по-бързи. С много малък риск. Всъщност, прането е преди инвестиционния процес. То не съпровожда процеса. Освен ако всичко, което искаш да изпереш, не се простира върху 1500-200 кв.м. РЗП. Има една уловка в агенцията и там е заровено кучето : момента с тежестите. Не става въпрос за обикновените тежести, които се проверяваха досега, а за тежести към НОИ, КАТ, ДОО и всякакви тежести към общенските и държавния бюджет. Там ще разкатаят мамата на всички участници по сделката. Имате ли представа колко осигуровки липсват в бюджета? И колко му трябват? Ще ставаме супер изрядни данъкоплатци, щото има голема дупка. Познайте от три пъти кой ще я пълни? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 21:12:11
avatar
Естествено е това да се случи.
Това, че не сте внимавали когато Барбарон ви прочете на глас сценария (апокрифната история) не оправдава невежеството ви!

Край на селските тарикатлъци.
И не си мислете, че в развитите европейски държави парите растат по дърветата и е достатъчно само да протегнеш ръка и да ги откъснеш.

В близко бъдеще няма да има хляб за пишман инвеститори, брокери и разни чобани решили, че като продадат едната нива и са станали великите бизнесмени.

Всичко тече - всичко се променя.
И ако не сте адекватни към промените, просто ще се удавите под напора им.
Re: Държавен контрол на плащанията и цените??!
21-08-2009 - 21:12:30
smiling smiley Хайде отново измежду шамарите да се набутам, поне докато си чакаме преводача с моя, та- помислете логично- държавата/ общините са пред финансов колапс и нямат средства, колко имота мислите че ще закупят?
И защо изобщо ще се създава тази агенция, когато има достатъчно законови механизми да се изловят мръсните пари?
А какво печели държавата от агенцията?

И нещо съществено- това е само вестникарска пускавица... но си спорите готино.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход