Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 23:43:56
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Същия проблем има и Камелия (я да я видим сега ще се
> излюпи ли от супер луксозния ресторант, омазана с
> лютеница и ракия до уши, да каже поредната
> глупост).
>




:] Ах ха- ха- ха това беше много яко ! :]
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 23:58:58
Така е,но и твоето име е много яко *yes* :] *beer*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 00:02:55
Quote

набълбукани с кредити спукват жените си от бой!!!

А това са бъдещите заглавия в криминалните хроники.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 02:19:43
Браво Невидимко.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 09:42:03
Систере ---Колега ..Аз да съм казал,че не съм брокер..За твое сведение ако има някакво значение въобще..съм се занимавал със строителство седем години ,ама кво от това.. winking smiley
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 10:02:22
avatar
Добре де, има ли някакво значение кой какво е работил и какво възнамерява да работи, след като е налице неспособност за нормален диалог?

Кой печели от това?

Това, че някой получава по-малки приходи от постоянно свиващ се пазар, не е основание да нарича нежелаещите да излязат на него неудачници, както и обратното е вярно.

Казано си е - Пилците се броят наесен!
И да се вдига врява и да не се вдига, процесите които си протичат са напълно логични и закономерни, и надали биха се повлияли съществено, от която и да е форумна врява.

( Е, освен ако някой тук не се изцепи, коя точно банка ще фалира и не съзаде смут сред вложителите й де! :] )
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 10:24:24
Невидимчо...Какво да ти кажа ..,имам си и сделки..имам си и парички за кризата ..и така...А И ИНВЕСТИРАМ ЧАТ ПАТ СЪС СКРОМНИ СРЕДСТВА ..демек бутам я някак..Но не мога подобията на теб и теб да разбера...Само гледате в чужди канчета...и сте като махленските клюкарки...,ама хора всякакви иначе няма да е интересно..Плява сте ..плява...ЛУМПЕНИЗИРАН ПРОЛЕТАРИАТ... *pardon*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 10:25:57
avatar
Невидимко Написал:
-------------------------------------------------------
Пък в София ще си наема квартира
> ако намеря нещо свободно и както чувам в агенциите
> за недвижими имоти работа бол, та се надявам да
> станеме колеги с тебе и Турбо хем да ме понаучите
> на занаят.

Изтърва момента, Невидимко, аз на губещи дейности не съм фен. Както вече нееднократно обясних на силно загрижените за финансовото ми състояние съфорумци, планът ми за алтернативна заетост е в сила- повече от 6м. Затова и няма начин някой да ми резне интернета, освен ако фирмата не фалира.
На теб ти пожелавам наистина да се задържиш на клончето там, а да не пристигнеш с подвита опашка и да увеличиш калабалъка в София. И по- ведро гледай, злобата само те закопава......smiling smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 10:34:36
Стига бе, от вчера само сополи и кръв се лее в тази тема. Сложете малко динамит и край smiling smiley
Re: Ах душица мамина набълбукана...
04-06-2009 - 10:37:23
Ето го и динамита:

Пожелавам успехи в алтернативната брокерска заетост. И внимателно - чувам, че там където е алтернативната заетост правели гонки, минавали мотори.....Трябва да се внимава ;-)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход