Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Могат ли цените в България да паднат с 70 % от пика си ?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:45:16
avatar
465798 Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач, в УСА като пуснат статистиката за цените
> на имотите това повлиява и на борсата и на долара
> и на златото и на де що се сетиш пазар. Аджеба
> каква е тази стойност на имотите която пускат?
> това.... за Манхатън ли е, за някое село в
> Уисконсин ли е? а де?
> Моля те. Помисли за какво става дума и тогава
> пиши.

Ами аджеба ти виждал ли си я тази статистика за която говориш??? Преди да ми даваш съвети аджеба, а ти си помисли малко. Бай дъ уей я да те питам в САЩ като фалираха 30-ина банки тук защо не фалират? САЩ и всичко, което правят там не е универсална рецепта за целия свят *book* winking smiley smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:48:29
В САЩ цените на имотите падат от 2006, и първите големи фалити на банки бяха 2 години по-късно - 2008 г.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:49:27
какви рецепти, какви банки, какъв чувал с картофи.
Друже.... явно въпроса за "падащите имоти" е до такава степен болезнен, че вече сме на тотално отричане. добре. успех.

цениТЕ на имотиТЕ...smiling smiley))
28-04-2009 - 11:53:10
avatar
"Скачат като ощипани разни продавачи да се хващат за безмислени спорове, вместо да коментират главното : ПАЗАРА НЯКЪДЕ СИ Е ПАДНАЛ С 60%, ЗНАЧИ ЛИ ТОВА ЧЕ СЪЩОТО МОЖЕ/ЩЕ СЕ СЛУЧИ И ТУК."


Много съм ощипан мани :} :} :] :] *bow* *bow*
Понеже виждам, че си много ориентиран в имотите така аз като един лаик ще си позволя да изразя едно мнение на база ЕЖК (една жена каза) пък ти прави изводите winking smiley

Ще ти кажа, че на места цениТЕ на имотиТЕ в България вече са спаднали с повече от 60%, а на други не са спаднали с повече от 5% и няма и да спадат повече надолу.
Същата тази жена ми каза, че между офертна цена и реална цена има разлика в България, но не винаги smiling smiley Един тристаен апартамент в Дружба 2 обявен за 85000 евро и същия в съседния блок обявен за 65000 евро заедно образуват средна от 75000 евро, но реално този апартамент от 85000 евро не е фактор на пазара, но на теория е фактор за "СРЕДНИТЕ ЦЕНИ" на имотиТЕ winking smiley

Но така казва ЕЖК...незнам, незнам друго нещо си е статистиката тя е от особено значние особено когато се прави от хора, които познават материята в детайли *yes*

Гукайте си дружно няма да ви "подскачам тук като ощипан" виждам, че сте много навътре в материята и изводите ви се базират на много сериозни и реални данни *drunk*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:54:32
Не виждам какъв е проблема с падащите цени. Както са се качвали, така могат и да паднат. Всичко се определя от търсенето и предлагането.

А за един брокер кое е по-добре: минимум сделки на високи цени или доста сделки на ниски цени? winking smiley
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:56:50
Татко Барба , според мен, ако гледаме аналогията с Латвия трябва да промениш прогнозата си за 2009 за 700 , а за 2010 за 500
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:57:59




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-30 13:51 от Julius.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:59:51
Продавачо от толкова сделки как намираш време за нас непросветените, направо незнам.
мантри...
28-04-2009 - 12:01:30
avatar
Аз не съм против падащите цени и съм го повторил сто пъти и в подписа си съм сложил линкове за всеки един папгал, който смята, че брокер = на човек, който иска цениТЕ да скачат винаги и по-много, защото имал изгода от това.

Искам всеки да може да си позволи да си купи имот, а сега все още явно не е така за това нека падат цените на всички имоти още нямам нищо против това. Но когато започнат да се пишат глупости и да се повтарят дружно като в хор от хипнотизирани и ми става смешно. Реша да обясня на хората къде грешат от гледна точка на информацията, която имам като човек работещ на този пазар всеки ден. Но виждам, че е по-добре да повтаряме едни и същи "мантри" без значение дали имат връзка с реалността и всеки който не приглася на общата "мантра" е лош...

Гукайте си аз обичам да се включвам само от време на време spinning smiley sticking its tongue out

Между другото не трябваше ли през април месец кризата да ни удари жестоко и вторичния пазар на ипотеки да се разрасне лавинообразно? Май нещо не се случват тези мантри? Ще питаме ЕЖК-то по тези въпроси *book* *book* *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 12:02:22
Гай Юлий smiling smiley

Очакванията влияят на цените на много неща, и на имотите включая. Какво ще стане, ако почнем да взимаме и ние заеми от МВФ и СБ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход