Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Могат ли цените в България да паднат с 70 % от пика си ?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:28:58
avatar
Абе продавач стига с твоите изпълнения , кои цени , пак район , и т.н.

Според теб средна цена за софия за първото тримесечие от 1000 евро според нси - за какав район и изложение е ?

Това е като има средна цена според нея всеки мойе да прецени приблизително колко са цените в най скъпите и наи евтините локации.



Човеко това не са "мои изпълнения" хайде сега ти ми кажи на кой му дреме за някаква средна цена обобщено за цяла България според НСИ - не ме карай да се заливам от смях :] :] :] :] :] :] :}

Ти ако тръгнеш да си купуваш апартамент в Младост 2 по данните на НСИ за цяла София или за цяла България ли ще се водиш или по реалните цени в съответния район?
Не мога да повярвам - хем не разбирате от имоти хем на мен забелжки правите леле, леле clap: :}

НСИ - смях, смях, смях :] :] :] :] :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:29:11
Imotenbalon Написал:
-------------------------------------------------------
> Julius Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Как бе?
> >
> > Какви са тия трицифрени стойности?
> >
> > Над 99 евро/квадрат няма да има... при това
> в
> > Докторската градина!
> >
> > Не четеш ли kuku?
> >
> > Аз ги чакам тухлите на 50 евро/квадрат, а
> > панелките на 30 еврa!
>
>
> Абе продавач стига с твоите изпълнения , кои цени
> , пак район , и т.н.
>
> Според теб средна цена за софия за първото
> тримесечие от 1000 евро според нси - за какав
> район и изложение е ?
>
> Това е като има средна цена според нея всеки мойе
> да прецени приблизително колко са цените в най
> скъпите и наи евтините локации.
>
>
>
>


Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:30:08
Като говориш за разпределение по квартали - коментирай разпределението на цените в същия град.

средна 600
мин 500
макс 730

Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:33:14
Въпроса на имотенбалон е много добре зададен. Средната цена на жилищата може ли да падне с 60% от върха. Кой ти приказва за конкретни имоти, кой ти приказва за НСИ? Какво значение има въобще каква била средната цена според НСИ....
Или не разбираш въпроса, или се правиш че не го разбираш - и при 2те положения не говори добре за твоя милост.

Аз НЕ се занимавам с имоти и НЕ ми е целта да "разбирам" от имоти. Но като гледам твоите писания, такова "разбиране" - не мерси. Със здраве.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-28 11:36 от 465798.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:33:57
avatar
Средни цени на боксониерите в Младост 1,2,3 и 4 са еди колко си на кв.м.
А средните цени на тристайните апартаменти в Младост 1,2,3 и 4 са с 35% по-евтини от тези на боксониерите в същия район. Е тогава как можем да правим обощение по цена на кв.м. за цяла Младост???????? А те тръгнали за цяла София да ми правят обощения като слагат в един кюп - панели, тухли, епк с различни локации и квадратури...СРАМ, СРАМ, СРАМ!

Тухлените двустайни апартаменти в София център са със 60% по-скъпи от панелните 4-стайни апартаменти в Обеля... Не че има някакво значение, но обощения от тези на НСИ - са много, много жалки и доста безмислени - ФАКТ! До какъв извод могат да ни докарат подобни смешни статистики!?!?!?!?!? Май до никакви...или? *yes* *yes* *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:36:26
avatar
465798 Написал:
-------------------------------------------------------
> Въпроса на имотенбалон е много добре зададен.
> Средната цена може ли да падне с 60%. Кой ти
> приказва за конкретни имоти, кой ти приказва за
> НСИ.
> Или не разбираш въпроса, или се правиш че не го
> разбираш - и при 2те положения не говори добре за
> твоя милост.
>
> Аз НЕ се занимавам с имоти и НЕ ми е целта да
> "разбирам" от имоти.
Но като гледам твоите
> писания, такова "разбиране" - не мерси. Със
> здраве.
>

Това с удебеления шрифт ми показва до колко твоята оценка на моите писания трябва да се взема под внимание. За НСИ говори човека пуснал темата както и за стойности на "средните цени" *book* *bow*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:40:07
Продавач, в УСА като пуснат статистиката за цените на имотите това повлиява и на борсата и на долара и на златото и на де що се сетиш пазар. Аджеба каква е тази стойност на имотите която пускат? това.... за Манхатън ли е, за някое село в Уисконсин ли е? а де?
Моля те. Помисли за какво става дума и тогава пиши.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:40:21
В София средните цените според НСИ са падна ли с 20 % от 2470 лв/кв за 3 тримесечие на 2008 до 1980 лв/кв. за 1 тримесечие на 2009.

Е какво са още 40 %
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:43:51
Imotenbalon Написал:
-------------------------------------------------------
> В София средните цените според НСИ са падна ли с
> 20 % от 2470 лв/кв за 3 тримесечие на 2008 до 1980
> лв/кв. за 1 тримесечие на 2009.
>
> Е какво са още 40 %

друже, работата е ясна. Пускането на подобни /мнооооого смислени според мен и добре аргументирани/ теми е безмислено/опасно.
Все едно в къщата на обесения разказваш за новия завод за въжета.
Скачат като ощипани разни продавачи да се хващат за безмислени спорове, вместо да коментират главното : ПАЗАРА НЯКЪДЕ СИ Е ПАДНАЛ С 60%, ЗНАЧИ ЛИ ТОВА ЧЕ СЪЩОТО МОЖЕ/ЩЕ СЕ СЛУЧИ И ТУК.

Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
28-04-2009 - 11:44:17
Брей, това си е спад в трикратен размер. Засега.

Пък и те като нас са във валутен борд, а нали по презумпция борд=макро стабилност?! Е, явно не е така, щото помним и Аржентина.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-28 11:47 от gogolcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход