Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Смях

Публикувано от acolyte 
Re: Смях
30-03-2006 - 11:35:51
Сигурността и свободата нямат нищо общо. Осъдения на доживотен затвор има 100% сигурност, как ще му протече животът, обратното свободния човек не може да бъде сигурен.
Ако за теб свободата е това да знаеш, че ако спазиш някаква схема на поведение ще получиш сигурни доходи, кариера и т.н. значи нещо бъркаш.
Освен това съм забелязал, че всъщност голяма част от човечеството не искат свобода, а искат луксозен затвор за себе си и каторга за другитеsmiling smiley
И не знам, защо си мислиш, че мутрите са свободни хора - не виждаш ли, че малко като кривнат и ги стрелятsmiling smiley Ами политиците - мислиш ли, че имат свободата да правят това, което искат?
калитко
Re: Смях
30-03-2006 - 12:43:42
примерът със затворника е крайно неудачен и в него,както и в останалите Ви аргументи прозира любов към спора.свободен е този,който чувствува,че поне нещо в собстения му живот зависи от него.оставам на Вас да прецените дали това се отнася за конкретния пример.
За мен какво е свободата-да знаеш,че като отидеш на заведение да се веселиш,няма да те пребият,като се прибереш,няма апартаментът да ти е разбит а на сутринта колата да я е хванала липсата,ако останеш без работа,лесно ще си намериш,ако се разболееш,здравен фонд ще ти поеме лечението,като се пенсионираш,пенсионен фонд ще ти плаща заслужена пенсия ит.н.
това е свободата.а не 4е можеш да псува6 симеон или да се обади6 на милен цветков в нова тв.
Вие о4евидно бъркате свободата с анархията,както впро4ем 90про. от народа,а спазването на закона-с норма на поведение.
Нямам представа дали мутрите се чувствуват свободни.но че са сигурни за своята безнаказаност от държавата съм убеден. а политците-те са твърде улисани да си приватизират нещо за да си задават подобни въпроси.
но все пак това е форум за имоти...
Re: Смях
30-03-2006 - 13:22:23
Е от такива като теб ме е страх най-много. Само да се появи някой, който да ти каже, че няма да те бият и си готов да лишиш другите от неща, които ти самия не разбирашsmiling smiley
И аз не искам да споря. Просто изразих мнение на мен лично какво ми харесва в България и аз как си ги чувствам нещата - не ме интересуват как възприемат живота другите. Няма да ти обяснявам надълго и широко, че не само в България хората се бият в заведения след употреба на алкохол (а на някой места дори и безsmiling smiley), че не само в БЪлгария се крадат коли, че не само в България може да останеш на улицата.
автор
Re: Смях
09-04-2006 - 08:27:22
Напълно подкрепям думите на Калитко.Предполагам не живее в България.
мнение
Re: Смях
14-04-2006 - 17:13:53
аман от комплексари и дървени философи в България


smoking smiley :crazy: clap:
Re: Смях
24-04-2006 - 23:25:15
Какво става,не мога да повярвам....! Хора които не живеят в България , гледат и разсъждават за нещата ставащи в тази държавица много по-трезво от тези постояно живеещи в нея! ? Други които са се върнали да живеят в нея и да харчат парите си изкарани в друга държава биват обиждани, защото си позволяват да ги харчат по начин който явно дразни хората. Разбирам ги че роптаят затова че мизерните и вмирисани на умрял старец апартаменти струват суми които не заслужават, и аз съм съгласен с тях. Природата ни е хубава, но децата ми искат образование и елементарни условия, а не в планината в землянка. Като разпродадем държавата и похарчим парите за западни блага , пак ще останем едно балканско племе което обича да щрака с пръсти и да се качва по масите под звуците на ритми които не идват дори и от собствената ни държава. Тогава образование ще могат да си позволят малко хора, а другите ще си с останат със спомените че след като са продали земята или апартамента си са се чувствали хора за известен период от време. Ако повечето от вас някога са излизали от тази страна и са били навън, не виждам защо спорят и не искат да си признаят че сме мизерна и бедна държава в която са останали да живеят само
:crazy: , но явно не са.
Re: Смях
25-04-2006 - 04:22:55
tattoo,
tova e zashtoto im go kazva chovek otvan. Dobre znaesh, che horata v Bg si se iadosvat na mizeriata i kochinkata ne malko, no niakoi otvan kato pochne da gi "ubezhdava" kolko im e gadno i estestveno poluchava obratnata reaktsia.No si prav - ne e zadalzhitelno da si lud za da zhiveesh v Bg, no pomaga.
Re: Смях
25-04-2006 - 10:19:09
Никой не е накран насила да купува имот - като не му харесват цените да не купува.
Re: Смях
25-04-2006 - 10:21:00
Tattoo,

"Параграф 22" - ти нали си останал - значи си :crazy: , значи как да ти вярваме! :} :} :}
FISH
Re: Смях
25-04-2006 - 18:15:53

To аз като не съм останал, та вие ми вярвате.

Радостно е все пак, че има хора живеещи в Бг, които си признават чистосърдечно, че не си струва човек да си пропилява живота в една страна без близко бъдеще. И взимат правилното решение:



[www.standartnews.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход