Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за дъното на цените на НИ .

Публикувано от filmatoplo 
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 18:17:14
анита ,недеи така бе човек. Живота тепърва ще те мачка.Ако от сега мислиш така накрая ще вземеш да отвлечеш някои влак. *smiley_ahh*
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 18:18:05
и моята не е била лесна и съм се махнал още на 18 (мое решение) сега обаче си ги гледам и им помагам финансово
всеки си има право на мнение и начин на живот !
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 18:18:38
няма ли модератори тук?

залъгания, какво точно търсиш във форум за НЕДВИЖИМИ ИМОТИ? определено имаш нужда от помощ, но тук медицински лица НЯМА! :g:


уф, ще добавя нещо:
българия все още е силно социална държава, добре че не си някъде в америка или западна европа, че без пари там само в кофите ще бъркаш.. не мисли толкова за пари, много ти е болно съзнанието. дори и майтап да си правиш това просто показва че имаш проблем на тая тема. аз имах късмет семейството ми да е много стабилно, но предпочетох да не тежа на семейния бюджет и влязох във военно училище да уча специалността която исках, а не в т.нар. "граждански профил". виждал съм доста социално слаби там. няма лошо. даже имаше момчета които пращаха пари на родителите си от войнишката заплата (нека хора които са служили да ти кажат колко беше войнишката заплата). почти никой не се оплакваше като теб обаче. варианти винаги има. сега същите тези бедни момчета са на доста хубави постове - някои все още в армията, други отдавна напуснали и намерили реализация в цивилния живот. но ти ако не се вземеш в ръце и не спреш да мрънкаш никога няма нищо да постигнеш. виж говори и със психиатър, може да ти предпише нещо, не се шегувам...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-16 18:31 от vivic.
Re:.....
16-02-2009 - 18:25:25
.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 21:53 от анита.
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 18:33:42
Анита,
ако не ни будалкаш нещо, до тук си ударил джакпота!

---Завършил(а) си с отличие МГ, т.е знанията са ти в главицата и никой не може да ти ги открадне като паркирано пред входа БМВ.
--Можеш да положиш всеки кандидат-студентски изпит с математика с успех.
--Научен(а) си да се оправяш скромно според даденостите на деня.
--не разчиташ на чужда помощ, т.е можеш да работиш и да учиш-има много студенти, които го правят
-- Тази дивотия , която е в момента в БГ няма да продължи вечно. Няма дивотия , продължила вечно, защото е в противорвчие с естествените закони.
.................

Аko пък ни будалкаш, не си губи времето нито миг повече с нас.

Започвай да се готвиш за ВИТИЗ..

Чака те голямо бъдеще!!

Мисля че и там дните на таткови навлеци като Мартина Вачкова и Андрей Слабаков са преброени....





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-16 18:51 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 18:42:58
анита Написал:
> баща ми още от 7 клас ми казваше аз пари повече няма да ти давам оправяй се сам



Симпатяга си, Илко smiling smiley
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 18:45:58
avatar
Анита (Илко) господин Спиридон Тепавичаров ти е дал най-добрите съвети, послушай го. Желая ти успех !
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 19:11:10
събери 100 лева и отиди на курва, ще ти мине.... smoking smiley
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
16-02-2009 - 19:27:11


Анита написал:

>...без Ани не ми се учи и не ми се живее....<

Прочети пак какво ти написах по-горе:

"....няма дивотия, продължила вечно...."
Re:
16-02-2009 - 19:38:41
.....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 21:52 от анита.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход