Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за дъното на цените на НИ .

Публикувано от filmatoplo 
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:01:53
tearesum Написал:
-------------------------------------------------------
> нека всеки да каже, какво точно иска да
> купува/продава и за колко, и най-вече по това
> време, какво и колко е пил


аз съм достатъчно пиян, за да продам нивата на дядо ми - Е6/кв.м. - лице на гл. път !
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:06:53
koganev Написал:
-------------------------------------------------------

> Нито брокерите, нито строителите имат интерес това
> да не се случи.
============================================================

интереса ,клати феса.....и не са само брокерите и строителите...също и инвеститорите,политиците(най големите инвеститори)...а също и мутрите(следващите големи инвеститори).....
за тва и ще четеш в пресата,че военното министерство ще купува 16000 имота ,за да има къде военните да живеят.....ще четеш за енергийни паспорти...че да може да се развърщат само имотчетата на "нашите',а други да не им се пречкат и т.н.

с други думи,колко по отчаяни стават,толкоз по големи клоуни ще стават........
чувам и за банка за развитие напоследък.......от парите на данъкоплатците,да се субсидира и "подпомага" бизнеса на малки фирми....познай кои ще са тези фирми и с кво се занимават и на кой са.........
до изборите,бг ще бъде тотално ограбена и как е тръгнало,вместо резерв от злато и валута,държавата ще посрещне лятото с тухли и бетон........
да.........никой няма интерес цените да падат и както виждаш се взимат спешни мерки.
само че,като знам кво му се случва на емисионното в последните месеци,вече е къснично и за такива стратегии......
не моа да открадеш нещо,което вече го няма :] :] :] :] :]
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:14:36
goro Написал:
-------------------------------------------------------
> Асене,
> Чудех се с какво да се заям с тебе, така че само
> едно Здравей!
> Това лято струва ми се ще имам много свободно
> време!
=============================================================
не се заяждай,защото моа да ти се пльокна на гости.и на мен ми се очертава мнооооого свободно време летоска.
никой неще да ме вземе на работа и ще трябва да скитам и мързелувам.....отново :]
тва лято се очертава дълго и тежко.много трябва да се види в европата.а при малко повече късмет,току виж и долара станал на цената на еврото-че да ми излезне с още 30% по еФтино,защото съм скъперник :] :] :]
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:20:39
Дори "терминатора" Жан виденов излезе от БСП със гръмкото изявление че Станишев води Бг към пропаста .Изводите си ги правете сами!!!
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:24:22
avatar
Хахаха щом Виденов го е съзрял това смятай колко е зле положението, ама ще го закрепят що годе до изборите после ще става страшно....
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:28:29
и кое по точно ще е страшното след изборите?
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:29:54
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Според изявлението на Бойко Борисов от Чикаго,в Бг
> живеят 1000000 мангала,800000 турци и 2500000
> пенсионера.Значи остават 2700000-деца,мъже и
> жени,които трябва да се издържат ,да работят и да
> броят 1000 ?/м\" за жилище със общи части!!!!!!!
> Вие луди ли сте или да???
>
=================================================================
не бе,тва е икономическата стратегия на матрьошките!
така се трупа прогрес-ти стоиш и ми продаваш,аз стоим и ти продавам.БВП расте,имаме пари и готово.
всички сме доволни и щастливи.......,богати и заможни.......,умни и красиви.

не продценявай българина!той е измислил хитростта!
в бг всички са хитри,следователно балъци няма!
най хитрата нация в целиО свет е измислила и най хитрата икономика.
в скоро време очаквам и фундаментални промени в икономическите закони,с цел надхитрянето на сегашните.
първата стъпка е развързването на борда от евро,и вързване към тухла.
една тухла равна на 1,95 лева.
от там и банките са супер-тухли ще имат в бъдеще толкоз,колкото никъде другаде по света.
не знам само при борд,какви лихви ще са за лева и какви за тухлата.
според теб,банките по високи лихви за тухли ли ще дават,или за левове?


Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:37:55
ХА.ХА....Aсене,от къде ти идвaт тез бисери не знам.Обаче си прав!!
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:43:52
avatar
ХАХАХАХААХАХАХА Асене яко !!! smiling smiley :} :} :} :}
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
09-02-2009 - 01:49:10
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> ХА.ХА....Aсене,от къде ти идвaт тез бисери не
> знам.Обаче си прав!!
>
=============================================================
да ,ама орешарски и искров са непредвидими!
не мога да разгадая лихвите.според мен,тухлите в обръщение ще са повече от левовете,следователно левовете ще са дефицитни спрямо тухлите и требе да има по голема лихва,нищо,че ще са в борд *xxx* *xxx* *xxx*
в цивилизацията лихвата се гласува от централната банка и търговските банки,спрямо нея определят техните лихви.
в бг ,търговските банки определят лихвата и държавата следва тях eye popping smiley eye popping smiley
аз,ако си отворим една банка в бг и вдигна лихвите колкото си поискам и........орешарски и искров ще играят по моето хоро,нищо,че съм господин никой,а те са финансов министър и шеф на централната банка на държавата :] :] :] :] .
обаче,при борд към тухлата,проблема е,че мисля,че и пешо мистрията от неделино и той ще има думата в определянето на лихвения процент в БНБ,а тва не ми харесва-ще ми е конкуренция и няма само аз да определям как орешарски и искров да рипат в хорото,ами и пешо мистрията ще се меша в такта.
като се напие и не строи 2 седмици и веднага лихата в тухления процент ще се качи,а от там и ОЛП.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход