Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Къде да купуваме в София"

Публикувано от ltrx 
Re: Т.Каблешков
17-03-2006 - 11:19:38
Boby, не се коси - на Семинарията и по Свети Наум е същото

Идеята не е лоша, присъединявам се към нея! :]
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 11:30:22
Тинки, Воби е прав. Голямото ми дете е в трети клас и е записан в училище извън квартала, защото някой трябва да го води и взима. На път за работа го водим и взимаме аз или мъжа ми. Бабата гледа другото дете и понеже и е трудно да сваля от 4-тия етаж колички,...и т.н. не съм записала бебето на детската кухня в квартала, а ни я доставят до дома. Ти сам ще се убедиш в това след време. Сега детето ти е на детска градина по цял ден /само предполагам/, но след време, когато учи на смени и се налага да е ангажирано с училище само по половин ден, ще се наложи да обмисляш куп варианти и възможности за водене и взимане. spinning smiley sticking its tongue out
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 12:12:23
Тинки, с какво заслужих такова гнусно отношение? Разбирам че се набутах при стари дружки на раздумка, но все пак...И то от Модератора...Към цветната картинка можеш да добавиш и описанието на борчо за това как изглеждам като добавиш и дървения ми крак и едното стъклено око.
Zico
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 12:23:23
Много е ясно ,че на селяндурите ще им харесват гетата на София ,
та те за тях са правени !

Какво ще правят селяните в центъра ?

Нито говорят като софиянци, нито имат пари да купят там, нито се обличат като тях, нито изглеждат на външен вид като тях , нито култура ,нито възпитание , абе селяни !

P.s. да не се бъркат софиянци със столичани ! smiling smiley
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 12:34:53
Като ти гледам културата, ако си софиянец (явно така твърдиш) не мога да си представя какви трябва да са провинциалиститеsmiling smiley Направо ме е страх да срещна човек от провинцията щом ще е по-некултурен от тебsmiling smiley
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 12:44:58
Аз бих изхвърлил - Павлово и Мотописта от подценените райони и с някой уговорки на втора линия (т.е. не толкова подценени като Овча купел) бих вкарал Слатина, Редута, части от Надежда, Левски и Дружба.
В надценените на втора линия- Витоша, Манастирски ливади, Бъкстон.
Анонимен потребител
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 13:05:23
Аз просто изказах своето виждане за кухня в хола.

А това, че цялото семейство трябва да се събере около масата и да гледа телевизия си беше твоя идея. Помниш ли като ме питаше за какво си използвам хола и че няма смисъл такава голяма площ да се използва много рядко само като ти дойдат гости.
Имотко
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 18:26:14
И аз живея наблизо и всяка пролет не минавам по "Каблешков" поне месец-два, докато го позакърпят. То и кмета трябва да го прекръстят на Дупко Борисов, че такова чудо отдавна не е било.
Анонимен потребител
Re: "Къде да купуваме в София"
17-03-2006 - 21:30:06
Преди малко по Нова даваха една 40 см. дупка на Каблешков, ама беше в другата посока smiling smiley
gri
Re: "Къде да купуваме в София"
18-03-2006 - 20:00:30
izvan Sofia e super
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход