Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Къде да купуваме в София"

Публикувано от ltrx 
Re: "Къде да купуваме в София"
24-03-2006 - 17:10:31
Какво разбираш под това, че Манастирски ливади има добра инфраструктура? Изненадам съм, че някой може да го заяви. ЗАтова ми е интересно, какво влагаш в понятието добра инфраструктура.
Илиян Караманов
Re: "Къде да купуваме в София"
25-03-2006 - 12:06:50
Аз лично не съм споменавал добрата инфраструктура на Ман. ливади. Естествено е не всички от факторите да са развити, но имат потенциала за това. При Ман. Ливади местоположението е от значение, което предразполага за развитието на инфраструктурата там. Това е сравнително нов квартал, към който интересът нараства не за друго, а поради новото и модерно строителство.

Re: "Къде да купуваме в София"
25-03-2006 - 12:28:13
Според мен пък точно положението на Манастирски ливади е неблагоприятно. Имаш 2200м. висока структура точно от южната странаsmiling smiley Някога замислял ли си се защо преди време, когато кварталите са правени на база сметки, а не на принципа търсене-предлагане южните райони на София не са били застроени. Имам предвид Витоша, Малинова долина, Манастирски ливади, Кръстова вада. Явно е имало причина за това.
Re: "Къде да купуваме в София"
25-03-2006 - 12:53:42
Само като види човек какви води се спускат пролетно време от Витоша, става ясно защо... smiling smiley
Re: "Къде да купуваме в София"
25-03-2006 - 14:56:12
Един път коментирахме с някой тук, че ако накрая кмет стане човек, който поне малко има мозък в главата трбява да се инвестира в това да няма в центъра на София жп релси, които да не са под земя, в тунел и прочее. Също не би трябвало да има промишлени зони в центъра на града.
Релсите по средата на града просто спират нормалното разрастване и всичи бягат далеч от тяхsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход