Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Къде да купуваме в София"

Публикувано от ltrx 
Анонимен потребител
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 11:19:34
то най-отдолу има "Участници":
Та може да се направи сметка кой къде смята да инвестира.

Така като гледам Горублене че е надценен и май oт "София билдинг къмпани" са решили след комплекса "Цариградски" дето е от страната на Дружба да построят нещо и от отсрещната страна т анадават вой че е надценен с цел да смъкнат цените.

Като се позагледа човек къде строят Аспекти и Бокар и вижда че тези райони са ама точно реално оценени.

Мотопистатата не знам защо е подценена но това което ми прави впечатление като ходя до Билла е, че доста от новостроящите сгради се предлагат от агенции.

Та така - радвам се поне че са дали "Участниците"
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 11:33:50
Истината е, че ме обслужва мен - решиха да ме подкрепят в битката за "Сухата река", която се води във форумаsmiling smiley
овчарчето Калитко
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 13:06:45
до Тинки Уинки
Симпатизирам на вашата идея децата до 4 клас да играят пове4е.за съжаление много деца стават жертва на болните амбиций на родителите си,които се заблуждават,4е ако детето им у4и в подходящото училище,ще стане айнщайн.товарят малки деца с по 2 западни езика,занятя от 8 до 17 часа и т.н.а то4но игрите са това,което подготвя децата за реалния живот,там те се сблъскват с лъжата,насилието,верността,измамата,4естността и други ка4ества,положителни и ло6и.
споделям и друго ва6е мнение-важно е не само къде е у4ено,а и какво е нау4ено.сре6тал съм хора от провинцията с 4удесно образованиеи от елитни софииски техникуми,които са ограни4ени
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 13:13:06
"Аз искам да стана футболист, ама нашите ме гласят за външна търговия"

Това е от "Таралежите се раждат без бодли", двд с днешния 24 часа.
Нищо не се е променило за 30 години
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 13:25:05
Очевидно нямате деца в начална училищна възраст, та затова говорите наизуст и вадите клишета. Аз не съм човек който изисква от децата си да бъдат някакви вундеркинди и не ги товаря с нищо което да им е в повече. Напротив, опитвам се да ги накарам да бъдат на улицата, да ходят на разни тренировки и т.н. Само че реалността е такава че в комплексите сами деца под десетгодишна възраст просто няма. Не е въпроса какво аз искам, въпроса е че другите родители очевидно се страхуват от какво ли не и не ги пускат сами. Такава среда каквато ние сме имали преди 20 години, сега има само по малки градчета и села, евентуално по-спокойни квартали с повече градинки или кооперации и къщи с дворове. Това го има и във селото където аз купих парцел и аз ги водя винаги когато имам някакв работа там независимо че още няма къща е не живеем там. Там наистина има доста деца по улиците и дворовете и моите деца си имат приятелчета, каквито нямат в комплекса където живеем още. Както вече споменах, дори в самия вход има деца на тяхната възраст, дори не е нужно да се излиза отпред, но те пак не се познават. Просто няма къде да се виждат. Другите деца от входа не ги пускат сами.
Анонимен потребител
офтопик
16-03-2006 - 13:29:04
Те тези дето мислят че правят децата си айнщайновци ако вземат да му прочетат биографията:
[en.wikipedia.org]
направо ще се отчаят.
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 14:33:46
Kote,

АЗ ходя до магазина пеша smiling smiley - не е лошо, да знаеш.
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 14:43:50
Kiko,

Това дете е показало забележителни пророчески дарби - виж сега футболистите на какви пари и слава се радват и на какво са обречени завършилите "международни ик. отношения" във УНСС :} :} :}
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 14:48:04
Що не изтеглиш кредит да си купиш кола? winking smiley
Re: "Къде да купуваме в София"
16-03-2006 - 14:49:21
4ovek,

Битката във форума е как се живее в суха река (сега или в близко бъдеще), не къде ще се качват цените. Тази статия, дори и да е обективна и отрзаява вярно тенденциите, е преднзаначена за хора, които купуват с цел инвестиция, а не живеене. Основното при покупка за живеене не е дали и колко ще се качат цените, а какви са условията. Ами аз не искам да ми ръмжат самолети над главата, пък ако ще и цената да се качи до небесата. Ще кажеш - ами ще си продадеш на висока цена после и ще се местиш. Да, ама човек като купува за живеене, не е склонен да прави тази операция много пъти - мрости сика време и нерви, които хорат апредпочитат да си спестят.

Иначе - който има свободни пари и вярва на проучването - нека купува в западен парк и суха река smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход