Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 20:04:48
За 2009г. СФ сделките на - 25% средно изчистване на започнатите строежи, изчистване на спекулантските имоти /вкл. и мойте/ и после сме нагоре лека полека. Ще има много изгодни еденични сделки за големи имоти но до тях няма да се добара простолюдието. В момента имам предложения за кеш на - 40% за големи имоти и не дотам приемливи локации но новички. Аре със здраве запретвам ръкави, че верно ще е тежка таз зима :]
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 20:14:53
Ето какво мисля аз:
След 1г. (края на 2009) цени над 250Е/м2 ще са много редки изключения.
Залагам тарга бира и тава кюфтета!Това съвсем сериозно.
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 20:36:21
Дядо Мечо Написал:
-------------------------------------------------------
> Ето какво мисля аз:
> След 1г. (края на 2009) цени над 250Е/м2 ще са
> много редки изключения.
> Залагам тарга бира и тава кюфтета!Това съвсем
> сериозно.


Корекция в прогнозата....
Да считам ли, че служебно съм спечелила предната тарга и тава?


*smiley_ahh*
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 20:58:40
Muza,печелиш напълно редовно.Всъщност смятам че ще са 250-300лв. ама се надявам да не е така.
:-[



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-19 20:59 от Дядо Мечо.
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 21:04:34
Дядо Мечо Написал:
-------------------------------------------------------
...ама се надявам да не е така.


Аз също.

Не ме радва и "печалбата"....


Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 21:29:06
Др. Иванов пак си заравя главата в пясъка.Неискал да чува журналистите.Ами отсейвай локумите им от фактите.19 банки в щатите са във фалит.Европа се тресе от кризата.Япония е в рецесия.А той прогнозира , че панелките няма да си променят цените.Лаик.

Но по темата.Прогнози няма да правя.Това е пазар на който съм потребител и не го познавам детайлно..Мога да съдя само по външни фактори.
- реално сключени сделки - много намалели
- на груб поглед леко занижение на офертите
- масови реклами за продажба на имоти - нещо което преди го нямаше.Досега рядко виждах плакат , че се продават жилища в блока който се строи.А сега са виснали от всеки блок
- до преди 3 месеца неможех да си уредя среща със строител.Сега всичките ми звънят и ме питат как върви проекта и узаконяването.

Мисля , че всичко това са признаци на зараждаща се криза.Но колко ще паднат цените , къде , кога и най вече с колко не може да каже никой.
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 21:55:26
bibise, не даваи прогнози то няма и нужда.Просто темата е актуална и интересна. Даи мнение.
И успех на всички аз отивам да *zzz* .
Re: Прогнози за цените
19-11-2008 - 22:57:17
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Дъвка, много си злобен , защо се кефиш толкова, че
> някой може да остане безработен , какъвто и да е ?


а ти защо смяташ че се кефя?
аз няколко пъти кзавам че щастливи хора от кризата няма да има в нито един бранш.
кризата ще засегне всички
но кризата беше предизвикана от алчноста на:
строители
банкери
спекуланти
брокери

истината може да бъде непроятна но злобна не....

Re: Прогнози за цените
20-11-2008 - 05:03:18
И какво като има криза по цял Свят.
За нас Българите криза няма и няма да има тъи като можеме да се храниме само с хляб и сол,даже и ще гладуваме че било полезно и пак няма да усетиме тази Световна криза.
Навсякъде тръбят Криза,Криза и Кризата е виновна за всичко.На кои,за кого,не притежавам златен кладенец,не притежавам огромна фабрика.
Я вижте тия от БГ политиката тръбят по цял Свят че сме наи-велики,наи-умни и така нататъка,надявам се че се сещате на какво сме способни и за какво сме известни.

Re: Прогнози за цените
20-11-2008 - 05:14:58
Докторе
На Слънчев бряг цените ще тръгнат надолу.
Направи разлика между плажа и броя на леглата.Не бих отишъл на море и по цял ден да се блъскам по улиците или по цял ден да съм по баровете или ресторанти че нямало място за мен на плажа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход