Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за цените

Публикувано от др. Иванов 
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 12:47:57
Ей , дъвка, ама ти и това ли не знаеш ? Добро местоположение е например т. нар. "широк център", който ако на знаеш какво включва питай, ще ги кажа.
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:01:42
avatar
Ако не си криви душата човек,трябва да признае,че т.нар.топ-локейшън отговаря на средностатистическото европейско гето като качеството на живот и средата,която предлага.А българско гето може спокойно да се мери с азиатско или африканско такова.
Но вече няма значение-лесни кредити няма вече,няма и да има.От там и не е трудно да се предвиди накъде отиват цените.
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:11:48
кичо
напълно те разбирам
20 години си робувал на клишета и си се скатавал от работа (соц, какво да правиш)
нещата вече са различни. знам че не разбираш за какво ти говоря но бйди сигурен няма да се чудиш дълго защото времето си минава и ти скоро ще освободиш място за нещо по-добро и качествено.


за останалите - какво е топ-локейшън спроед вас?
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:24:22
Дъвка, при омразата която не криеш към мен и останалите съфорумци, работещи в тази сфера, няма тема, по която бих могъл да дискутирам с теб, на всичкото отгоре си абсолютен лаик. Освен поплювко. И кой каза, че топ - локейшън в София може и трябва да се сравнява с топ - локейшън другаде ? Че те разликите всички ги знаем, че не са в наша полза - също, не там е въпросът.
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:28:50
деде дичо
разбирам раздразнението ти
то се предопределя от безсилието ти и от липса на комисоно
но да си дойдем на думата
ако приемем, че тук топ-локейшън не е като другаде значи ли че тук хората са с по-различни характеристики - физиологични, отделителни, мисловни и т.н.
и каква е връзката между топ-локейшън и необходимостите за качествен начин на живот?
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:36:22
Huba-Buba, момчето ми, характеристиките на хората навсякъде са еднакви, необходимостта от качествен начин на живот е въпрос на избор, на манталитет, различни неща влагаме с теб например в понятието "качествен" начин на живот, за теб това задължително включва омраза и злоба, пък при мен не е така.
"деде дичо
разбирам раздразнението ти
то се предопределя от безсилието ти и от липса на комисоно "- ето ти доказателство за горните ми думи. Не си фактор, пред когото трябва да се обяснявам, ама ще ти кажа - нито съм безсилен, нито се оплаквам от каквато и да било липса, най - малко от липса на пари.
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:42:03
деде дичко
защо си мислиш че те мразя??
имам ли мотив за това??
аз не виждам такъв?

но явно ти като типичен соц екзепляр още си с разбирането че за да живееш ти добре трябва някой да живее зле защото си взел от създаденото от него за твоето лапкане....
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 13:51:22
Не, злобчо, живея добре, защото не съм спрял да работя толкова години, не съм излъгал никого и винаги съм повече от добри доходи. А мотив до ме мразиш имаш и той е в комплексите ти, типични за неудачниците. Но пак вместо по темата, се налага едва ли не да ти се обяснявам, пак ще кажеш, че са "лични нападки", а виж се какви мили думи ми отправяш - "но явно ти като типичен соц екзепляр още си с разбирането че за да живееш ти добре трябва някой да живее зле защото си взел от създаденото от него за твоето лапкане...." !



Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 14:04:27
Диче,що не си дадеш мнението по моята тема??????????????????? :} :} :}
Re: Прогнози за цените
22-11-2008 - 14:13:20
А кой ти каза, че съм длъжен да давам мнение по твоя тема , там както виждаш сте само двамцата с дъвката, обсъждайте си ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход