Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
19-11-2008 - 12:50:57
въпросният линк към ИПО дава най-точна представа за антикризисната програма !
-------------------------------------------------------------------------------
ако има пожар с риск да изгори нещо ценно -дават се конкретни указания как да се гаси !
ако е запалена салфетка -................................
------------------------------------------------------------------------------
ако няма конкретика в антикризисните мерки-възможните отговори са два!

-няма проблем-няма указания
-има проблем-не са нужни указания (всичко ще се намести от самосебеси)

ако толкова силно е загрята обстановката с думата "криза" и въпреки всичко НЯМА указания и мерки ?????????? *angel* *ok*
----------
аз като келепирджия си мисля,че криза има тогава,когато не мога да си купя един барел нефт на 147.30 $
ако ми предложат на 50 $-какво трябва да си мисля ???
е,аз си го мисля от 12.07.2008 - вие кога ще си го помислите -........ според RAM-a
-------------
майка ми,лека й пръст ме съветваше да завърша лъскаво школо (икономика) , че да мога да смятам !
аз предпочетох да завърша първо колеж за бавноразвиващи се-удаваше ми се , впоследствие в ПУЦ-а за балами научих,че икономиката е като мокра връв-винаги нещо ще ти се изплъзне.
Добре,че не си похарчих парите за лъскаво школо-сега си пия "домашна" , слушам си Ивана,Драгана и Петкана и ми е леко.......на главата де

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-19 13:02 от келепирски.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
19-11-2008 - 13:36:54
Явно ви е трудно защото никой не ми отговори.Питам за същността.Какво става.......къде са анализаторите,искам анализ. *book* *pardon*
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
19-11-2008 - 15:34:29
Така ще поскъпнат ,че ..............

Цената на имоти се определа от реалните сделки ,а не на база предлагане.Ако си пусна апартамента на 10000000000000000000000000евро адекватна ле ще е средната цена на имотите.

Ще поскъпнат надолу с около 30-50%.Март месец ще е критичен.През януари и февруари сделките с имоти едва ли ще има.Кажете ми кой ще купи вече.Няма кой да купи който се излъга излъга се.Най пре..ани са последните купили.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
19-11-2008 - 15:42:12
И в този сайт само линкове към безумни статии.Замислете се поне малко бе хора.Кажете каква статия искате да ви напиша и ще я имате.Това си е жива маниполация.Статиите се поръчват.Истината излиза на яве ,но тогава всичко са само новини.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
19-11-2008 - 16:02:59
много ще се радвам да паднат имотите след нова година,те и без това са достатъчно завишени, а ще са по-достъпни за всички нас, брокерите да не надават вой,защото ще имат повече работа smiling smiley
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
19-11-2008 - 21:30:08
kalashnikof само тъка.И мене постоянно ме карат да чета разни сайтчета,а немогат да ми ги анализират.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-19 21:31 от roki40.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
20-11-2008 - 07:10:23
Калашник напиши ми статия за розовото бъдеще в БГ сложи малко цифри и факти.

Роки не съм икономист или анализатор.Но все пак ще ти кажа какво мисля.
Цялата баркотия е породена от алчни брокери и шефове на банки.Използвайки различни финансови инсрументи банките започнаха да раздават все повече кредити които нямат обезпечение.Електроните пари станаха прекалено много и затова се наду един финансов балон който наду потреблението наду цените на стоки и суровини и в часност на НИ в САЩ и Европа.Всичко е ок докато цените вървят нагоре.Аксиома в икономиката -нарасналото потребление трябва да е предшествано от нараснало производство или не може хората да харчат повече от колкото произвеждат тоест не трябва банките да раздават повече кредити от колкото са влоговете на гражданите.Светът разбра че пазара не може да се саморегулира трябва намеса на държавата иначе лакомите банкери ще гледат да печелят все повече.Винаги ще има противоречие м/у пазара и държавата важното е да се намери правилното решение.Сега върви процес на намаляване на електроните пари /това са спекулативни пари за мен/ виждаш че по цял свят борсите падат.Тази криза е по лоша от всички други до сега защото е предизвикана от финансовия сектор а имено той трябва да е добре за може да реагира на криза затова и сегашната прилича на тази от 29 година.Ако имаш друго обяснение ще се радвам да го споделиш.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
20-11-2008 - 09:57:21
morski,световната е породена от олигархичната система,а българската от банкери и брокери.За влоговете не съм много съгласен,защото ако се надявахме на тях,БГ нямаше да търпи никакво развитие(влоговете са прекалено малко).Г20 смятат да въведат ограничения в кредитната система(всъщност ще се регулира разтежа).Те разбраха,че свободния пазар се превръща в "пазар на свободията" и в него трябва да има регулаторен орган,а това ще е държавата.После ще пиша пак,че имам работа.


С уважение:roki40
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
20-11-2008 - 10:34:15
FILIP_M Написал:
-------------------------------------------------------
> много ще се радвам да паднат имотите след нова година
> ,те и без това са достатъчно завишени, а ще
> са по-достъпни за всички нас, брокерите да не
> надават вой,защото ще имат повече работа

-------------------------------------------
Всички "РАДОСТИ" за предстоящето ПАДАНЕ са силно преувеличени !
и ти , и roki40-поста над теб много четете - но само онова,което ви харесва !
А Пазарът не се движи от четящите (като вас) !!!
Прави ли ти впечатление-че вече няма статии за СРИВОВЕ,за ужаси и пр !
Сега всичко е по-омекотено като прогнози - уж щели да падат,но не всички и не навсякъде , ма процентите на били 30 а 7-8 и то не навсякъде , щяло да има преформулиране на инвестиционни приоритети и пр алабалистики за такива като вас !!

На ROKI 40 му е ясно,че нещо се мъти-няма конкретика в медиите,но повече не се сеща !!!
всички брокери вече говорят за "след като се изясни ситуацията"
Ако ще има сривове-за какво изясняване иде реч ?
------------------
Приказки от сорта-"сега е времето на КУПУВАЧИТЕ " са само музика за ушите ви*angel*
-------------
същите тези брокери ви говореха преди 2-3 год за непрестанния възход / вденаха ви го здраво !
Същите тези брокери говореха до преди месец за сривове , за ефтиния-сега внимателно сменят посоката-пак ще ви "закичат" !
Друг бие камбаната , тук МНЕНИЕ като твоето , на ROKI 40 и на другите ПундюФци няма никакво значение - моето мнение още по-малко
-----------------
Брокерите трябва да печелят от такива като нас , - ваденето на вода от 20 кладенци е напълно преднамерено
Прочети линка - това е брокерски материал , осмисли какво ти гласят и решавай-часовникът цъка !
прочети ми подписа-избери си група / много е важно за теб и подобните ти !

[www.ipo.bg]

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
20-11-2008 - 10:45:02
Роки ето мои мнения за БГ и кризата.Тук има два мои поста.





[forum.imoti.net]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход