Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

разговори за "Кризата" или още за умуването на умните и лудуването на лудите :g:

Публикувано от изкукал барборан 1975 
разговор между двама Бузинесмани : :]
-
първият: ти на твоите работници плащаш ли им заплати сега,в Кризата ???
втория: не , от шест месеца не им плащам , а ТИ ??
първият: и аз не им плащам от шест месеца , но си мисля,че можем да спечелим ОЩЕ:
-----
що не им пуснем ТАКСА "Влизане в Офиса" - оФчият им синдром ще ги накара да се блъскат - кой да плати пръв !

------------
щеше да е смешно , ако не беше тъжно :g: ,знаете ли откъде научих този виц?!?!......
каза ми го работник в автомивка , където си измих колата в събота

---------
жестокото в случая не е прозрението на обикновения пролетарий а горчивата аналогия с вица от Татово време , на финала на който се прави партийно събрание , за да се даряват заплатите за въжета,с които да ни бесят , щото Партията няма пари за бесилки (по-дъртите форумаджий сигурно помнят вица)..
явно 65 години не стигат за нищо !

останалото е мълчание , или прости приказки
Re: разговори за "Кризата" или още за умуването на умните и лудуването на лудите :g:
02-11-2009 - 16:02:32
avatar
Пунди,

Виждам че си бил наемник ...

Ако беше предприемач, щеше да знаеш, че в кризисни времена предприемачите не правят икономии от заплатите на хората, на които разчитат. Освобождаваш се от неквалифициран и ненужен персонал. На тези, на които разчиташ и искаш да останат с теб им увеличаваш дохода.
Re: разговори за "Кризата" или още за умуването на умните и лудуването на лудите :g:
02-11-2009 - 16:25:42
Servel Написал:
-------------------------------------------------------
> Пунди,
>
> Виждам че си бил наемник ...
>
> Ако беше предприемач, щеше да знаеш, че в кризисни
> времена предприемачите не правят икономии от
> заплатите на хората, на които разчитат.
> Освобождаваш се от неквалифициран и ненужен
> персонал. На тези, на които разчиташ и искаш да
> останат с теб им увеличаваш дохода.

--------------------
тези двамата предприемачи от вица са на друго ниво - не са занаятчии :] .и имат съвсем други разбирания за кризата - те Придобиват сега - не пишат по форумите

до 1998 бях наемник *angel* , така че ако си имал предвид до 1998 - позна,за кой ли път

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход