Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !

Публикувано от пунди 
Re: ИДЕ ГОЛЯМОТО "ПОНИЖЕНИЕ"НА ИМОТИТЕ - НО НАГОРЕ !!! - лоши дни за мераклийте
12-11-2008 - 05:26:10
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------

не всичко е пари "приятелю"....
не ми трябват нито числа нито номера....
телевизия почти не гледам, вестници не съм купувал
поне от 7 години
просто разсъждавам и виждам скритото зад думите ти
---------------------------
въпросът не е в прякото тълкуване на понятието-ако носиш същата глава като тия,които гледат ТВ и четат вестници -> файдата ти е нулева
на житейските кръстовища НЯМА пътни знаци , а ти искаш някой да ти каже,да те упъти , да те светне.......без пари , е не става



Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 08:54:25
Пунди, приятелю, чудя се дали си от платените клакьори или си бърборкаш просто за да ти минава времето?! *pardon* :}
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 10:03:03
avatar
Аз незнам дали след нова година веднага ще поскъпне нещо - едва ли така от раз, но се чудя ако много хора си отложат тази година покупката на имот и догодина около април месец цениТЕ не паднат до нивата на които се надяват някои хора дали пък догодина по някое време няма да имаме ръст в продажбите? Незнам, незнам само разсъждавам на глас не пророкувам и не твърдя, че ще стане точно така (уточнение на озолбените купувачи) и ако вземе да се получи така дали пък от януари до края на март няма да бъде най-удобното време за прегодори за сваляне на цената на желания имот...незнам, незнам... *book* *book* *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 10:11:51
забравяш колко хора са ги отказали банките като са им отхнърлили молбите за кредит. тези хора и догодина няма да се пазарят - повЕрвай ми!
сигурно след нова година ще тръгнат нагоре но може би след новата 2015 година



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-12 10:16 от Huba-Buba.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 10:15:58
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> сигурно след нова година ще тръгнат нагоре но може
> би след новата 2015 година

Незнам не съм наследник на Ванга ти ако си казвай какво ще станеwinking smiley Но май и друг път съм ти казвал, че не е задължително да се движат цениТЕ на горе или на долу, но това си е лично мое мнение на човек без оракулски способности *tired*
Аз не забрявам нищо - аз работя всеки ден на този пазар и знам кои банки не отказват на никого и финансират 75-80% дори и панелните апартаменти, но ти вероятно тези неща не ги знаешsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-12 10:20 от Продавач.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 10:40:57
zstoilova Написал:
-------------------------------------------------------
> Пунди, приятелю, чудя се дали си от платените
> клакьори или си бърборкаш просто за да ти минава
> времето?!

===========================================
очевидно си от юзърите-гледащи нещата в черно и бяло
иде реч за нюанси , за тях се иска ВИЖДАНЕ , гледането не върши работа !
Аргументите ми са трудни за обяснение , още по-трудни са за разбиране
така че....не си задавай трудни въпроси
за това съществува Пазарът - защото повечето НЕ го разбират !
като за теб ще задам отговора по по-достъпен начин !
какво ще стане с Тотото , ако всички започнат да улучват Шестици - кой ще плаща тези шестици ??????????? *angel*
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 11:03:26
В момента се движиме по инерция която видимо отслабва.Според мен след Нова Година ще има рязко свиване потреблението и завъртането на спиралата ще се ускори.А твърденията по горе на Продавача за мен са наивни и със вероятност под 10% нещо такова да се случи. *pardon*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-12 11:05 от detonator.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 11:08:16
avatar
detonator Написал:
-------------------------------------------------------
> В момента се движиме по инерция която видимо
> отслабва.Според мен след Нова Година ще има рязко
> свиване потреблението и завъртането на спиралата
> ще се ускори.А твърденията по горе на Продавача за
> мен са наивни и със вероятност под 10% нещо такова
> да се случи.

>

Кое мое твърдение по-точно смяташ за наивно? Може би в тази част в която ако много купувачи оложат покупката на имот през тази година, че няма да направят тази стъпка догодина ли? Възможно е - не съм оракул, а ти какво смяташ, че ще се получи детонаторе - взирв или:]? *xxx*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 11:23:04
При свиваща се икономика пренебрежимо малка част ще са тези който искат да си купят и още по малка част тези който ще отлагат,според мен изобщо не си заслужава да се говори за тях. Цитирам "много купувачи" според мене такова животно нема.
Re: ИМОТИТЕ ПОСКЪПВАТ след НОВА ГОДИНА !
12-11-2008 - 12:23:05
Детонатор е прав,забравяте/или по-скоро не вземате под внимание/2 важни неща!Може и да са повече,но 2 в случая са показателни!
1.София не е цяла България!Спрете да правите заключения само и единствено на база пазара в Сф.! *bow*
2.Потреблението на всичко ВЕЧЕ се е свило и ще продължава да се свива!И "много купувачи"и те ще си свият парцалите и ще си останат свити и нагъчкани при майка и татко/баба и дядо и т.н./още доста време!
Най-големият лукс в момента е кешът!Не само тук,в целия свят!Не е нужно да гледаш тв,или да четеш вестници,за да го разбереш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход