Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали наистина наемите започнаха да падат?

Публикувано от Geto 
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 18:05:00
днес се обадих на моя брокер от който купувам имот на зелено и му съобщих че ще развалям сделката и да си търси друг клиент , осетих страх и започна да ме убеждава колко хубав ще стане басейна със снимки - това паника ли е .
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
05-10-2008 - 15:07:54
може би



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-10-05 15:41 от kibik.
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
05-10-2008 - 19:35:54
Това май само твоя брокер може да каже.... :}
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
08-10-2008 - 01:28:13
Хм, експерти пишат във в. "Монитор", че имотната криза вероятно ще повлияе на наемите във възходяща величина confused smiley Има някаква логика, все пак тези ора дето пристигат в София трябва да живеят некъде, нали!
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
08-10-2008 - 01:41:12
Поредната платена статия!


Продажбите умряха.
Брокерите огладняха.
И на наемите налетяха!

Очаквам скоро да се пуснат информации за наеми за панелки в люлин и дружба близки до тези покрай елисейския дворец!
И знаете ли защо?
Защото в България е пълно с АРИСТОКРАТИ! И кой аристократ би отдал или наел панелка за по-малко отколкото за луксозен апартамент в Париж?

Няма да се излагаме я!!!

Хора, бягайте от тази загубена столица и държава. Никаде по света няма такова безобразно съотношение - цена-качество!
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
08-10-2008 - 04:32:08
Х. Буба,
Ти изглеждаш ужасно черногледа и вечно недоволна? Хайде отпусни се, има толко хубави неща на този свят за които си струва да се живее. Ще вземеш да си докараш я невроза, я инфаркт, спокойно тука само обсъждаме! Би ли казала Какво може да те направило щастлива с имотите (движими и не движими), а confused smiley

Наблюденията ми тук в Канада са, че цените на наемите не мърдат, но ще е интересно някой от Англия където кризата е вече доста задълбочена да каже на къде вървят confused smiley

Поздрав и не се коси много, каквото има да става ще стане winking smiley
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
09-10-2008 - 18:13:35
Поне едно подкрепено с доказателства мнение няма ли да има в тая тема...?
По света не за сефте има имотни кризи,не за сефте има рецесии...
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
09-10-2008 - 19:04:28
Салвадор,
И на мен ми се иска повече статистика ама нещо "знаещите", разбирай агенти от АНИ, си мълчат или просто не си правят труда да следат тенденциите на пазара confused smiley

Лошо е, че изобщо липсва реална информация за:
- колко са семействата с повече от едно семейно жилище и колко от тях са на банков или др. кредит?
- колко са НЕ-продадените апртаменти на едрите предприемачи?
- колко са новооткритите работни места в София за 2007-2008 г. и тенденцията за догодина?
- каква е миграцията към престолнинатаsmiling smiley
Ако знаем отговорите на горните въпроси бихме могли да разиграем няколко различни сценария от това до каква степен ще се задълбочи финансовата, а от там и имотна криза и съответно отражението му в/у наемите.

Хайде АНИ давайте информацията, това би било полезно и за вашето оцеляване winking smiley

Поздрав,
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
09-10-2008 - 20:13:18
В Чапръчане и Цацаровци - да. Юруш на маслинките :}
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
10-10-2008 - 21:08:48
Не знам..мен ми омръзна в отговор на конкретни въпроси да чета заклинания.
До тук всичко са само прогнози и...някакви хора,дето се кефят,че цената на апартаментите ще падне наполовина...при положение,че те и с половината на половината не разполагат като наличност...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход