Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали наистина наемите започнаха да падат?

Публикувано от Geto 
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 10:34:15
Човече, тази нова година ще наказваме ли клиентите с повишение на цените на апартаментите?
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 10:54:22
Имайки предвид следното:
[forum.imoti.net]
Малко ще е наказание с цената. Ще трябва да се мислят някои капани - явно ще работим с хора дето ще гледат да ни го набутат в първия удобен момент...
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 11:02:14
Искам да ми се цитират цени. Достатъчно пъти съм писал, че не споделям мнението, че средните офертни цени са реалните сделки.
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 11:09:18
Докато графиката на първа страница беше само на горе, никой от продавачите не оспорваше ръста на цените. Сего когато тръгна надолу решиха друго.

Или това е една предизвестена промяна на мнението на хората с финансов интерес.

Миналата седмица хуснаха една оферта с текущата и цена и цената от кеша. Незная дали има смисъл да се показват неща, които не искат да се видят.
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 11:36:17
Huba-Buba, виж темата - "Дали наистина наемите започнаха да падат?", ти откъде черпиш информация за цените на наемите ? За твое сведение ще кажа, защото знам - не, не падат.
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 11:41:16
Коментара ми беше по повод мнението на човек по-горе.

А наемите ще паднат и то сериозно след нова година, за сега е още рано. Защото те се движат след продажбите.
Продажбите започнаха да потъват от септември, скоро и наемите.
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 11:53:04
Huba-Buba, благодаря за експертното мнение, както винаги ти знаеш !
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 12:01:34
Дъвка, специалиста, въпросът е дали ЗАПОЧНАХА да падат, а не какво ще стане по Коледа ! Освен, че не можеш да пишеш, ти и да четеш на можеш. Неграмотник.
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 14:09:04
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Дъвка, специалиста, въпросът е дали ЗАПОЧНАХА да
> падат, а не какво ще стане по Коледа ! Освен, че
> не можеш да пишеш, ти и да четеш на можеш.
> Неграмотник.


Кичо лайк мъней!
Кичо лайк пърдей!
Кичо намирисва на опуснато...
Re: Дали наистина наемите започнаха да падат?
04-10-2008 - 15:01:30
Ако се случи онова с имотите, което се случва в САЩ, "радоста ни" ще бъде като "пир по време на чума"! Онези с голямите и мръсни пари пак ще си останат богати, че и повече, но кризата ще съсипе всичко постигнато и засегнатите няма да бъдат само дюлгерите. Струва ми се би било добре ако някой живеещ в Америка каже какъв е ефекта в/у наемите от имотната криза, това би могло да ни даде идея какво би могло да се случи при нас.
Аз смятам, че онези с голямите пари, ще се преорентират от спекулации в продажбите към спекулации в бизнеса с наемите. Както на всякъде ще има сгради от типа "кондоминиум" само за нематели, които ще опредлят цената на пазара. Дребните собственици на 1-2 апартамента, закупени с непосилни кредити с цел спекулация по време на криза ще фалират.
Мога да кажа впечатленията си от Канада, кризата с имотите започна, но наемите по нищо не личи че ще падат. При един по-спокоен пазар и у нас ще започнат да действат икономическите закони, ще отпаднат стотиците "гаражни брокери", а онези които останат ще бъдат принудени да работят професионално и отговорно. Е, алчноста не е само наша черта, но ще трябва да се овладее малко winking smiley

Подпали ли се чергата, ще опари всички, така че онези които злорадстват също да му мислят :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход