Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Балона се спука.

Публикувано от filmatoplo 
Балона се спука.
05-10-2008 - 21:49:07
Въпроса е колко и какви игли го прободоха .
Re: Балона се спука.
05-10-2008 - 22:05:04
Аз пък твърдя че това не е Въпросът с главно "В". Като се обърне колата пътища много. Да не мислиш че някакъв пост мортъл анализ ще предпази хората от следващато му надуване след 10-12 години. От сега ти казвам че ефекта ще е колкото е бил от анализа на ситуацията през 1997 през 2007 - никакъв.
Re: Балона се спука.
05-10-2008 - 22:20:56
Ако сега се получи голям срив,10-12 години ще са достатъчно,за да се поправят грешките от миналото и да се промени малко нормативната база.Защото със сегашните правила за отстоянията между сградите,инфраструктурата и т.н. се създават предпоставки за грубо,безжалостно експлоатиране на всяка педя земя в градовете.Нещо,което е пълна глупост.
ss7
Re: Балона се спука.
05-10-2008 - 22:33:10
Е още не се е спукал. Чакам да видя офертни цени с да речем 20% надолу. Да кажем, че го чакаме да роди smiling smiley

Re: Балона се спука.
05-10-2008 - 23:51:05
В съседния панелен блок се продава тристаен апартамент за 90 хил евро,заедно с обзавеждането.И снимки има даже пуснати.Предвид квадратурата,се падат малко под 1000 за квадрат.
Понеже познавам хората-отдавна са в чужбина и си идват рядко,предполагам жилището доста ще се позадържи в обявите.Обещавам да го следя как се движи.
Района ни е много читав от към комуникации,магазини,училища и т.н....така,че ако има някакъв реален спад в близко бъдеще,няма начин да не бъде отразен.
ss7
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 00:09:23
Не бе аз не казвам че тук-там няма някой започнал да намаля. Имах предвид масови намаления в сайтовете за имоти. Ето това вече ще е истинското "Пук"
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 08:25:11
Кризата е на вратата. Банките вдигат лихвите. Няма свежи пари. Разумните продавачи изтеглят обявите си. Продава само който е на зор. Разбира се - спекулантите са на пусия - сега им е жътвата :g:
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 08:30:55
avatar
Хайде да се пука балона, че ми омръзна да чета от три години едно и също във форума.
То бива натиск бива...аз съм навит да има спад ако не друго поне едно 40 човека от форума ще се успокоят и може би ще започнат да пишат за нещо позитивно...ако изобщо главата им може да роди нещо таковаsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 08:45:40
Е то и на нас ни е омръзнало да ни спамят с поръчкови статии, предавания, анализи и какво ли още не за това, че цените са само на горе. Ама кой ни пита?

Незнаех, че е позитивно това да накараш някой да купи жилище, което да изплаща 35 години?
Извинете за моя пропуск!

п.с. Звънкаш ли още да питаш дали цените падат? Още ли скачат цените winking smiley
Re: Балона се спука.
06-10-2008 - 08:51:31
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> Е то и на нас ни е омръзнало да ни спамят с
> поръчкови статии, предавания, анализи и какво ли
> още не за това, че цените са само на горе. Ама кой
> ни пита?
>


Я дай една такава статия, която е поръчкова и в нея пише, че цените ще са само нагоре да я видя и аз!!!


> Незнаех, че е позитивно това да накараш някой да
> купи жилище, което да изплаща 35 години?


"Да накараш" и "Да изплаща" кой кого кара само не разбрах?


> Извинете за моя пропуск!
>
> п.с. Звънкаш ли още да питаш дали цените падат?
> Още ли скачат цените


Ти само в черно и бяло ли гледаш - ако не скачат значи падат а

:} :} :} :} :} :} :} Непоправими елемемнти си имаме във форума няма как съдба clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход