Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 16:30:02
Maleeee...
Дано не дойде кризата със силата и интензитета на тая в УСА.
Няма ли в България закон за "Фалит" Bancrupcy ? Правителството трябва да приеме този закон.
В УСА кредити не се дават 10-години след Фалит.
Може да ги направят повече от 10-години, но ще спаси хора, живот и Т.Н.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 16:32:16
avatar
[news.netinfo.bg]

Дано по малко от тези бъдещи безработни са се накиснали с ипотеки, че ще има още много случаи като на стройтелния предприемач.Дано душата му намери покой!
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 16:37:02
Разбирам те, това е реалността. Но самоубийството не е решение. Никакво. Това е слабост

Муза единствено можем да се молим да не ни се случва да изпаднем в подобна ситуация. Лесно е от страни да се каже "това е слабост". Преди месец някъде, в Германия се застреля Адолф Меркле, създател и собственик на империята Хайделберг Цимент. Това е човек преживял Втората световна война, национализацията на една негова фабрика мисля беше в Унгария, и още какво ли не е преживял, и идва тази сегашната криза и поставя край на живота си!?!
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 17:34:16
avatar
Храбар само едно уточнение, Меркле се хвърли под регионалния бан (влак) не се е стрелял, не че това има значение де.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 17:37:54
Сега ще дойде др. Иванов и ще каже "самоуби се от любов..." (а ла Ана Каренина) smiling smiley Честит празник на любовта, виното и любовта към виното *drink1* :loveu: *drink1* (от рано, утре не гарантирам, че ще съм в кондиция за писане след тежко празнуване)



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-13 17:45 от poli_pocket.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 17:53:27
avatar
Еми айде честит Св. Валентин, на патерици. Иванов ще намери логично обснение сигурен съм, защото него партията майка ще го хване ако тръгне да пада...

Така са верните другари, да му мислят другите.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 18:48:09
Да така беше, в бързината написах, че се е застрелял!
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 18:52:34
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Еми айде честит Св. Валентин, на патерици. Иванов
> ще намери логично обснение сигурен съм, защото
> него партията майка ще го хване ако тръгне да
> пада...
>
> Така са верните другари, да му мислят другите.


Ти нямаш ли гадже под ръка, ми висиш тук да се дрънкаш с Иванов? Я купи едно балонче и фащай пътя! spinning smiley sticking its tongue out
Нещата се обърнаха- сега партиите държат този, дето ги гуши. Падащите са оставени на земното притегляне и грижата на Господ. smiling smiley
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 20:56:21
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> Разбирам те, това е реалността. Но самоубийството
> не е решение. Никакво. Това е слабост
>
> Муза единствено можем да се молим да не ни се
> случва да изпаднем в подобна ситуация. Лесно е от
> страни да се каже "това е слабост". Преди месец
> някъде, в Германия се застреля Адолф Меркле,
> създател и собственик на империята Хайделберг
> Цимент. Това е човек преживял Втората световна
> война, национализацията на една негова фабрика
> мисля беше в Унгария, и още какво ли не е
> преживял, и идва тази сегашната криза и поставя
> край на живота си!?!

Храбар, smiling smiley

На никого не желая да се случва, но наистина реалностите са такива. Това което можем да направим е да си даваме кураж един на друг. Ако това може да помогне.

Адолф Меркле....може би нивото на устойчивост се е занижило. Освен това има и един друг момент. Това е отговорността към други хора, което е по-страшно от личния провал.


Re: Преглед на печата
14-02-2009 - 06:21:05
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.