Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 09:51:54
Престанете !

Това са сериозни неща! Не трябва да се шегува с тях!

Има хора с лабилна психика!

Днес някой фалирал, утре пък спечелил пак!

Парите не са всичко!
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 09:54:18
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Другаря се е във фаза отричане на истината, следва
> ярост, отчаяние, депресия и самоубйство.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 01/20/09
> 10:00PM от gekko.


Не искам да съм лош пророк, но вече съм го предвидил това, преди месец написах фазите, ето виждате, че и тази моя прогноза става реалност.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 09:57:19
avatar
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Престанете !
>
> Това са сериозни неща! Не трябва да се шегува с
> тях!
>
> Има хора с лабилна психика!
>
> Днес някой фалирал, утре пък спечелил пак!
>
> Парите не са всичко!
>

Музке, само да не почнат да се самоубиват и банкери, че тогава става страшно. А може би и тези с непосилните ипотеки, жалко е наистина, но това се е случвало и ще продължава да се случва.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 10:15:02
Да не се повтарям пак, но недоразумението Костов продаде улиците на Сл.бряг и Златните. Така улиците и тротоарите станаха частна собственост, което даже не знам дали е възможно по закон, защото всеки трябва да има възможност за преминаване до собствеността си. Сега собственикът на улиците /не всички, тези в Изток/ иска да ги продаде на Общ. Несебър за 60 млн. Дори само това показва свръхпечелбите на курорта. За улици с обща дължина 30-40 км. се искат по близо 1 млн. евро на километър, колкото струва магистрала с 4 платна в равното. Токът и ВиК са отделно. А цената е толкова висока, защото по улиците и тротоарите могат да се разполагат сергии, чийто наем за 1 м2 за 5 месеца е повече отколкото на Витошка за 1 година.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 10:20:42
Геко, smiling smiley
Разбирам те, това е реалността. Но самоубийството не е решение. Никакво. Това е слабост. Колко от хората ще са достатъчно силни или достатъчно мъдри, за да могат да преодолеят това.
Не е редно, да се подклажда отчаянието.

П.С. Преди време бях написала една притча, която беше предназначена за инвестор.
Бях я пейстнала и тук. Може би, е време пак да я пейстна...
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 10:43:22
avatar
Ми пейстния де, съгласен съм с теб, пак казвам има не малко примерни, за хора станали милионери фалирали и после пак станали такива. Но просто понякога отчаянието си казва думата. Жалко е наистина, аз не се радвам от случилото се напротив, но просто го давам като пример, за реалната ситуация на не малко строителни предпиемачи и е насочено, към тези с розовите очила във форума !

Иванов едвали премиера Костов се е занимавал с точно тази сделка, в правителството му е имало много мърша, това е безспорен факт, но това не променя факта, че е неговото управление е най-успешното от 70тина години насам. Само не мога да разбера защо община Несебър да купи трази инфраструктура, защо не я купят собствениците на хотели и имоти в сънито, аз ако съм от гражданин на Несебър, мислиш ли че ще искам да притежавам нещо което носи само разходи? Вместо това ще искам общината да строи детски градини и училища, за да може децата ми да не са келнери и бармани, а да имат нещо в главата си, за да си вадят хляба. Какви приходи и какви разходи ще носи на община Несебър притежаването на улиците тръбите и уличните лампи в Сл. Бряг? И то за 60 милиона лева? Няма логика Иванов.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-13 11:08 от gekko.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 10:43:47
gekko,
имаш лс.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 13:08:31
avatar
Геко, най-успешно е управлението на Костов, но за кого е най-успешно не каза...
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 13:09:49
avatar
За всички беше най-успешно, според мен.
Re: Преглед на печата
13-02-2009 - 15:54:52
За мен не толкова.Разбута добре работещи неща с въвеждането на безумна регулация,само и само за да набута в тия области свои хора.Които хора...не изкараха дори мандата му по местата си.Но за сметка на това секторите никога не се възстановиха и просто пропаднаха.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.