Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 00:14:42
Quote

Всеки може да погледне от другата страна.?????????????????????????????????
Въпросът е дали иска и дали ще забележи детайлите.??????????????????????????????
Дивал може да ги забележи???????????????????????????????????????????????????????
Камелия, я опитай отново,че не те разбирам??????????
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 00:39:27
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:Всеки може да погледне от другата
> страна.?????????????????????????????????
> Въпросът е дали иска и дали ще забележи
> детайлите.??????????????????????????????
> Дивал може да ги
> забележи??????????????????????????????????????????
> ?????????????
> Камелия, я опитай отново,че не те
> разбирам??????????


нЕма да се пуашиш копеуе - никой не и разбира соц клишетата и кухите конструкции на камелчето.

ама някой ако ще и се връзва, да и обясни за нЕкои други държави дето сменяха системата - чехия, словения, хърватска (и една бърза война на крак), прибалтика - все са светлинни години пред бг. не е систематааа......чипа е за сменяне, дето викаше дедо цар...
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 01:04:17
Quote

нЕма да се пуашиш копеуе - никой не и разбира соц клишетата и кухите конструкции на камелчето.

ама някой ако ще и се връзва, да и обясни за нЕкои други държави дето сменяха системата - чехия, словения, хърватска

Живея на Словено-Италианската граница и тези страни са ми много добре познати,както и Харватско,понеже там сам много често от години.
Трудно ще ми е да и обясня,но мога да опитам с снимки.Както и преди малко писах,това което е в Бг уникално,там е обикновенно а там има и уникални места.
Не искам да се заяждам а го представям като инфо.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 09:56:20
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Писнахте ни, не схващаш ли? Защо не си спретнете
> форумче и да си обменяте великите мисли? Защо не
> пишете по "вашите " си форуми? Или разчитате на
> безкрайното ни търпение? :g:

Ти си гениална! Ето го решението:
- Създай ТЕМА: "Само за българи в България", обещаваме да не пишем там, само отвреме навреме да влизаме когато искаме да се посмееме на твоите мъдрости. Така няма да дразним и Dival, той е добро момче ама лесно се нервира и става опасен за емигранти, но е експерт по земите в Северните райони. eye popping smiley

В другите теми ще продължим посредством "утрешния вестник" нашата възрожденска, будителска дейност и битката с вятърните мелници , а Куку, Асен и Julius - икономическите лекции за любознателните българи. Музата ще продължи да ни вдъхновява :loveu:

Днешния ми девиз: Open your mind smiling smiley



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2008-07-11 11:55 от barbaron.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 10:23:50
Хора не разбрахте ли, че е безпредметно да се споки с Ками
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 10:28:12
Важно е да се вижда несъгласието. Щот мълчанието е признак на съгласие, или примиряване.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 10:33:51
:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-11 12:00 от tsekata.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 11:29:04
Е скъпа Камелия - и ти отдавна ми писна,но продължавам да чета форума, защото това ,което дават като виждане доста пишещи във форума, това е "утрешния вестник". А твоето мислене е като моето на 18 години, но тогава четех "работническо дело". И аз се пенех тогава като тебе,докато хазаина ми лятото в Созопол,моряк - пътувал къде ли не, бащински на ракийка ми отвори очите и много се засрамих.
Така , че скъпа Камелия на 18 е простено ,иначе нямаш сърце ако не мислиш така,но след тези години,особено на твойте като те чете човек отначало само се подсмихва,но понякога много прекаляваш с наивинитета си - и писваш.
Извинявай , ако разбереш какво съм написал - разбереш.
Ако не - поне бъди малко по умерена.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 11:47:57
nassky Написал умно:
-------------------------------------------------------
> Е скъпа Камелия - и ти отдавна ми писна,но продължавам да чета форума, защото това ,което

Леле, каква я направих! Даже nassky дето само ни гледаше сеира до сега, проговори smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 11:58:45
ками, както виждаш много хора нещо май не те разбират?!
хайде вече откажи се да пишеш тук..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход