Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
09-07-2008 - 13:31:30
avatar
barbaron Написал:

> За съжаление това което виждам сега в България не
> е Родината ми.
> През 1990 един тип от посолството (бъркайки ме с
> някого ) сподели:
> "Ние сме я направили тази държава, ние ще я
> унищожим.". И успяха ...

Аз искам уважение към моята Родина, щом пишеш в български форум. Името й е България. Надявам се, че ще запомниш.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
09-07-2008 - 13:34:18
Ками я обясни ти какво разбираш под уважение към родината.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
09-07-2008 - 13:35:54
barbaron Написал:
ето виждам сега в България не
> е Родината ми.
> През 1990 един тип от посолството (бъркайки ме с
> някого ) сподели:
> "Ние сме я направили тази държава, ние ще я
> унищожим.". И успяха ...

Тоя що така се е изказал ще да е чедо на някой дето е крал по мандрите и се е крил в "шумата" преди 1944 . Ама е вярно,че много от "наследниците" на АБПФК си мислят ,че държавата им принадлежи "по право" и наследство. Такива можеш да намериш в изобилие във всички нови и стари партии в БГ. Такива ни управляват вече 19 години.Обаче дядо ми ,казваше следното :
"Волът като рие с рогата ,пада на гърба му " .Че и тези партийни капиталисти достатъчно много нариха на гърба си ... Струва ми се ,че е въпрос на време да бъдат наказани ... възмездие ще има по един или друг начин .Историята показва ,че в БГ на никого не му се е разминало ... преживе!
А за крадене в една държава винаги има - данъците , глобите, таксите и пр. си ги събират ежегодно .Държавното ръзпореждане с обществените средства няма да се отмени.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
09-07-2008 - 14:39:13
avatar
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Ками я обясни ти какво разбираш под уважение към
> родината.

В конкретния случай- да не се подиграва с името й.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
09-07-2008 - 16:25:50
камелия Написал:
> Solaroid Написал:
> --------------------------------------------------
> > Ками я обясни ти какво разбираш под уважение към родината.
> В конкретния случай- да не се подиграва с името й.

Madame, не се подигравам с България а с планетата на която са ви преселили.
Добре че все пак са останали още няколко свестни българи в България.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
09-07-2008 - 19:08:22
И те се изселиха smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
10-07-2008 - 20:39:57
така,такаааааааааа

Ей ма на върнах се от Австрията след 2 месеца бродене

Първо да ви кажа че съм в културен шок от една седмица

Та продължавам със следното

За времето което бях там обиколих почти всички предградия на Виена и самата Виена ,също така и всяко едно градче де що се намира на 40 мкм около Виена.
Най-голямо впечатление ми направи едно градче на 10 ин от Виена -Бисамберг
Градчето се намира в дясно по магистралата за Прага в подножието на малка и прохладна планина.
Дааа ама то не се намира само до планината ами е и на 5 мин от страхотно голф игрище,обособено място за разходка и обучение на кучета,на 10 мин от р.Дунав покрай която има страхотни алеи за отдих и спорт .Също така на 5-6 мин има всякакъв вид магазини и голям баухаус за строителни материали и градинарство .
ЕЕЕЕ забравих да ви кажа че и влак минава през градчето, а също така и градският транспорт на Виена потдържа някоолко линии до там.
В градчето има всякакъв вид удобства за бизнеса ,като хванеш от пощи и банки до квото си помислиш
Не можах да си обясня също и как така не попаднах в едно задръстване като в Софийските при положение че течеше евро 2008 /аз дори не попаднах в никакво задръстване/
Чудно ми е как в това градче имаше за продан страхотни къщи със средна квадратура от порядъка на 120 000 до 230 000 Е взимайки впредвид че почти няма къща без 2 парко места и гараж ,за дупки по улиците няма да говоря защото там ги няма дори и по тротруарите и селскостопанските пътища .А чистотата и потдръжката на паркове,градинки,алеи ,боклук и квото щеш е направо потресаваща
Вземайки всичко това впредвид и още хиляди впечатления които ми останаха от Австрия драги ми съфорумници смея да твърдя че нашите коптори които се строят и продават вмомента не струват пукната пара

Сравнявам тази страна с България защото мисля че прекарах достатъчно време там за да видя ,а от друга страна двете държави са почти сходни по население,територия и жители на столиците им

Също така разгледах и оферти на тристайни апартаменти във страхотни 4 етажни блокчета на цена от по 90 000 Е


Обръщам се към подвизаващите се във форума брокери и тяхни потдръжници
да спрат да бръщолевят глупости и да нареждат хората с едва ли не идването края на света баламосвайки хората да копуват абсолютни боклуци на безбожни цени

Уважавам работата и труда ви,но в момента просто правите така България да се превръща в абсолютен кочур за живеене без никаква инфраструктура

Мисля че вие сте хората които трябва да обърнете тенденцията към живот и покупка на имот в предградия и жилищни комплекси като тези които аз видях покрай Виена

А за това че сме били мноооооооо богати и че тук се карали страшни коли са пълни глупости .Там 90% от колите бяха 2005-2008 год. модел 5 процента луксозни 2 процента ретро /струващи повече от луксозните/ и останалото малко по стари коли
Там пенционерите карат нови коли ,а тук наще се чудят кво да ядат

И последно да ви кажа че на седмица храната ми струваше 30Е без да се лишавам от нищо

Айде сполай ви навсички , на брокерите престанете да нареждате народа с калпави имоти за които се теглят непосилни кредити
Това рано или късно ще се отрази на всеки един от нас в тази държава
Правете качество а не оборот ,така поне малко ще си подобрим живота



Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
10-07-2008 - 23:01:15
Igra4,аз какво да кажа ,като живея от 17 г в Австрия.А и дори да се изкажа ,че разбирам и подкрепям Асен,Куку и друи,които също имат възможност да поледнaт и от друата страна, дали ще ме разбере Дивал.Сигорно няма възможност да поледне и от друата страна на монетата или явно няма такова желание.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
10-07-2008 - 23:41:32
Да не ви пука за Дивал и други от неговата порода.Те са хора духовни и освен от театър и класическа музика, от друго не "отбират".А вие пишете,не ни жалете?За да се събуди този народ му трябват здрави плесници!?! :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-11 00:24 от komin4e.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
11-07-2008 - 00:06:07
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Igra4,аз какво да кажа ,като живея от 17 г в
> Австрия.А и дори да се изкажа ,че разбирам и
> подкрепям Асен,Куку и друи,които също имат
> възможност да поледнaт и от друата страна, дали ще
> ме разбере Дивал.Сигорно няма възможност да
> поледне и от друата страна на монетата или явно
> няма такова желание.

Всеки може да погледне от другата страна. Въпросът е дали иска и дали ще забележи детайлите. Дивал може да ги забележи. И да отсее нещата. Куку и сие- не.
А е много просто- виждайки нещото, към което някой се стреми, да не оплюваш труда му, само защото е още в началото на пътя. Още повече, след като си предпочел да избягаш на уреденото място, с което сега се гордееш и което навираш в лицето на хората тук.
И ти можеш да разкажеш колко уредена е Австрия, какви са й пътищата, къщите и всичко, за което се сетиш.
Няма да отбележиш, че хората са го постигнали за 60 г. труд след ВСВ и подпомогнати от плана "Маршал". Нито че не са сменяли строй, че държавата им не е фалирала преди 15г............то просто не е важно. Важно е да ни натриеш носовете, да ни покажеш колко сме зле.........и като Куку и компания- колко сме тъпи, че не си плюем на петите и да се тропнем някъде на готово.
Писнахте ни, не схващаш ли? Защо не си спретнете форумче и да си обменяте великите мисли? Защо не пишете по "вашите " си форуми? Или разчитате на безкрайното ни търпение?

:g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход