Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
07-03-2008 - 17:03:10
До Тигиви-Какви са твоите желания е по интересно.. smoking smiley
Re: Е какво стана?
07-03-2008 - 17:49:37
Tigivi, аз отдавна си правя такава куриозна статистика. Разминаването между желанията на наемодателите и реалността е много голямо. В моята статистика има тристаен апартамент 107м2 на бул. Мадрид за 140Е, двустаен (50м2) на Христо Белчев за 200Е и апартамент на Солунска за 220Е. А тези, дето си слагат по-високи цени, имат наематели по 5-6 месеца и после имат доста натрупани неплатени сметки.
Re: Е какво стана?
10-03-2008 - 17:22:22
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Tigivi, аз отдавна си правя такава куриозна
> статистика. Разминаването между желанията на
> наемодателите и реалността е много голямо. В моята
> статистика има тристаен апартамент 107м2 на бул.
> Мадрид за 140Е, двустаен (50м2) на Христо Белчев
> за 200Е и апартамент на Солунска за 220Е. А тези,
> дето си слагат по-високи цени, имат наематели по
> 5-6 месеца и после имат доста натрупани неплатени
> сметки.



Интересна статистика имаш clap: :} тристаен на Мадрид за 140 евро...ако е паднала бомба и няма таван принципно е възможно :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Е какво стана?
10-03-2008 - 19:54:07
Нито е паднала бомба, нито е без таван. В нашата кооперация е - с мн. добре поддържан вход в центъра. Собствениците преди няколко месеца ме питаха дали някой мой познат не си търси квартира, предлагаха и другия си апартамент - обзаведен тристаен, в Гео Милев. Давали го по-скъпо - 350 ЛЕВА, защото имал парно. smiling smiley
Re: Е какво стана?
10-03-2008 - 20:47:26
Аз се интересувам. Дай координати на собствениците.
Re: Е какво стана?
10-03-2008 - 21:00:23
Ами заминаха да работят в Страсбург. Не знам какво стана с апартамента в Гео Милев, предполагам, че са си намерили наематели преди да заминат. Там живееше някаква чужденка, която тогава щеше да си заминава, но това беше преди няколко месеца, все пак.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-10 21:01 от 74ydur.
Re: Е какво стана?
11-03-2008 - 04:10:54
Ясно. Поредната партенка. Поредните легендарни апартаменти за без пари дето никой не ги е виждал. То наистина и брат ми в момента е под наем за 200 лв в Люлин, но на приятел, аз ако трябва да наема, никой няма да ми даде за толкоз.
Re: Е какво стана?
11-03-2008 - 09:04:21
PREDI NIAKOLKO MESECA PAZARA BESHE EDIN DNES E SYVSEM DRYG, NAEMITE OBYAVENY OT 74YDUR SA SI IZMISLENI OT NEGO DA SE NAMIRA NA PRIKAZKA TUK, MAKAR CE PREDI NAIKOLKO MESECA I AKO SOBSTVENICITE TOLKOVA SA BYRZALI E VYZMOJNO!!
AKO V SOFIA CENITE ZAPOCNAT DA SE ZADYRJAT I NIAMA PRODAJBI TOVA KOETO SHTE POSLEDVA E IZTEGLIANETO NA APARTAMENTITE OT RAZDEL PRODAJBA I VPISVANETO IM V RAZDEL NAEMI. pRI NOVOTO STROITELSTVO SHTE SI SE PRODAVAT NA TEZI CENI KATO NIKOI NE ISKA SHTE SI STOYAT, TE KOITO Sa hybavi si se prodavat i sega, koito sa loshi i na 120 evro da gi pusnesh pak sa si kofty!!NAI POSLE ZAPOCHNA DIFERENCIACIA NA PAZARA I SE RAZBRA CE NE MOJE V CENTYRA NA VARNA I NA SVLACISHTE KUM MORETO DA ISKASH EDNA I SYSHTA CENA ZASHTOTO SI HITREC CE SI KUPIL SVLACISHTETO ZA BEZ PARI DA SE OTYRVE STARIA SOBSTVENIK, A DRUG E PLATIL 40% OBEZSHTETENIE ZA SYPER PARCEL V CENTYRA. i NAI NAI VE4E BIAGAITE KATO DIAVOL OT TAMYAN OT POKYPKA NA PANEL OSOBENO NA POSLEDNITE 7-8 ETAJI !!!!
Re: Е какво стана?
11-03-2008 - 12:17:19
Поредната партенка? Боби, защо очакваш да ти дам координатите им, та аз не те познавам, как да те препоръчам? Ако собствениците искаха да го отдадат на случайни хора, без препоръки, щяха да си намерят наематели чрез агенция. Аз лично преди години им намерих наемателите на апартамента за 140 Е (беше необзаведен, но наема е същия вече четвърта година, emiliano). Затова ме питаха за мои познати и когато отдаваха другия. Ако си търсиш добро и евтино място, моя съвет е да разчиташ повече на познати, както е направил брат ти.

Апартаментът за 200Е на Христо Белчев пък е нает преди десетина дни, по обява в този или в другия голям сайт за имоти. Ти ако толкова нямаш време да си търсиш, ето няколко двустайни на цени по 190-200 Е:

София: Лагера
[www.imoti.net]

София: Център Докторски паметник
[www.imoti.net]

София: Център ул. Любен Каравелов
[www.imoti.net]

София: Зона Б18
[www.imoti.net]

София: Западен Парк
[www.imoti.net]

София: Център ул. Опълченска
[www.imoti.net]

София: Левски В
[www.imoti.net]

София: Сердика
[www.imoti.net]

София: Център ул. Сердика
[www.imoti.net]

София: Център ул. Искър
[www.imoti.net]

София: Захарна Фабрика

[www.imoti.net]

София: Толстой
[www.imoti.net]

София: Център Идеален Център
[www.imoti.net]

Има и още.
Re: Е какво стана?
19-03-2008 - 09:13:42
avatar
ако искаш можеш да ги прозвъниш тези оферти така ще разбереш дали отговарят на истината...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход