Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Схемите с ипотека
06-10-2005 - 16:49:50
Ти пък къде видя носталгия - точно обратното, не ми харесва, че малко неща са се променили.
Все едно - банков или публичен ЧИНОВНИКsmiling smiley Те както са се оплели власт и финанси значение нямаsmiling smiley
А ти "на зеленото" не го оплювай толковаsmiling smiley
Re: Схемите с ипотека
06-10-2005 - 17:11:16
Е, да де - като така и така е същото - 'що се хабихме да ручаме жабета smiling smiley

Не го оплювам зеленото - просто би трябвало да е ясно какво е точно - колко народ игаре на Бинго и на рулетка, и на покер, и на "тука има, тука нема" ! :]

Коклкото до достъп до фондовете - ами намери частен спонсор тогава - нали занеш историята на Марк Твен - много е смешна
Re: Схемите с ипотека
06-10-2005 - 17:45:55
Не я знам историята на Марк Твен в интерес на истината.
Ами нали "зеленото" е точно частен спонсор, бе другарчеsmiling smiley Алтернатива на финансирането от банките. И е добре да го има, защото банките имат една идея за развитие - частните инвеститори може да проявят друга и така има разнообразие.
Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 11:32:48
Историята на Марк Твен ще ти разкажа, а за частния спонсор подкрепям ИЗЦЯЛО казаното от Ultrix по въпроса - хората не щат да инвестират, а да си купят жилище - в масовия случай да живеят в него. Не ги прави насила инвеститори smiling smiley

Но пък ако те доброволно, ЗНАЕЙКИ риска, стават такива - пак повтарям, въпрос на избор. Моята цел е да стане ясен риска, а който иска да го поеме и смята, че си струва разликата в цената, си е негова работа.
Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 11:37:28
Да ти кажа честно не знам за случай на някой да са му опрели нож в гърлото и да са му казали - "на зелено" или живота. Правото на свободен избор поне при сделките с имоти си го имаsmiling smiley
Сега пък ти почна да искаш да променяш света. Кой е виновен, че някой не си смята правилно риска?
p_nachev
Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 13:30:55
А би ли приел (поне за размисъл) еретичната мисъл, че нож все пак има, но само в един по-дълбок, завоалиран план, а на повърхността се появяват форми, които поне на пръв поглед нямат нищо общо с нож.
Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 14:03:47
Ножът е самите нас. Тинки как може да устои(поне за момента) и да си живее под наем?
p_nachev
Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 16:13:50
Добре де, пак в твоя дух !
Няма значение, къде е ножът, а кой го държи !
Дори е още по-лошо. Имаш си примерно проблем и някой сегиз-тогиз те пенетрира, хваща ножа, както си е там вътре и почва да те боде :-))

Или казваме на публиката : Искахте демокрация и пазар. Ето ви ! Ама едно време пропуснахме да ви кажем, че това автоматично значи, че трябва да си много "на ти" с темите (неизчерпателно) : пазар, финанси, пари, право, математика, психология ..... .
Ако ли не - знаете, че има един постулат - "Кьорав карти не играе" !



Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 16:48:04
Добре, Начев. Аз и ти ли сме виновни за положението сега? Дават ли ни шанс д апроменим нещо? Ами който се възползва то положението и управлява - да се оправя с народното недоволство. Има и друга поговорка "Не съм слънце да огрея навсякъде"smiling smiley
В момента масата иска да печели , ама в смисъл да има повече от другите, без даго заслуоава.И съвсем справедливо ще си страда.
p_nachev
Re: Схемите с ипотека
07-10-2005 - 17:07:02
Амин !
Ами, говорим си ! Знам ли аз !
В такива моменти, макар и атеист, се докосвам до "смисъла и предназначението" на вярата !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход