Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
12-03-2009 - 19:23:43
Как да не е реална цена 6 лв. ти идва на квадрат материяла (по мой из4есления плод на практиката ми) останалото е за майсторите *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-12 19:25 от stiano.
Re: Измазване с Турбозол
14-03-2009 - 17:01:05
avatar
По тази логика плащаш на човека си 1 лев за м2 ?
Чудно ми е кой ще работи тази работа при такова заплащане....
Че то 1000 м2 ще ги направиш за 1000 лева.....
Ела да работиш за мен - моля.....!
Общака иска 50 кинта надник,какво остава тоя дето ръце не му остават след полагане на мазилката....
Изобщо ти мазилка дърпал ли си?Щото много ме съмнява като виждам как мислиш. *huh* *xxx*

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
14-03-2009 - 18:53:44
gogol Написал:
-------------------------------------------------------
> По тази логика плащаш на човека си 1 лев за м2 ?
> Чудно ми е кой ще работи тази работа при такова
> заплащане....
> Че то 1000 м2 ще ги направиш за 1000 лева.....
> Ела да работиш за мен - моля.....!
> Общака иска 50 кинта надник,какво остава тоя дето
> ръце не му остават след полагане на мазилката....
> Изобщо ти мазилка дърпал ли си?Щото много ме
> съмнява като виждам как мислиш.



Базикам се бе gogol то бива-бива криза ама то това е извращение
...50 лв. надник общарите ве4е невзимат щото и на 20 се съгласяват за ба4кат
а що се однадя до мазането ми, имам декари маилка измазани като запо4неш със хоросан, 4е вароцимент (машинна) перлитена,стереопорна,гипсова...

Аз съм на принципа паоказвам а неразказвам какъв майстор съм, но ти едва ли ще ме наемеш за парите който струвам smoking smiley
Re: Измазване с Турбозол
14-03-2009 - 19:32:25
avatar
clap: eye popping smiley eye popping smiley *pardon* *pardon* *pardon* *pardon*

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 12:34:10
Байчета, събирам предложения за измазване на една къща в с. Рибарица до Етрополе, около 300м2 РЗП. Някой ако го интересува да пише на etropolis@abv.bg Стени, тавани и подове.
Чудя се вароциментовите разтвори стават ли така гладки както гипсовите?
Гледам и сравнявам цените на Баумит, Рьофикс и Вебер като вторите засега ми допадат най-много. И да питам за стени и тавани различни ли продукти се ползват? Вярно ли е че при машинно измазване разхода на материал е по-висок от ръчното?
Надявам се някой да ме ориентира грубо за разхода на материал - зидовете са относително прави, равни, не са лоши.
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 13:36:31
Понеже дойде време и аз да продължа с мойто строежче,да попитам-отвътре искам да измажа с вароциментов разтвор.Подочул съм,че в/у итонг не е за препоръчване.Има ли истина в това твърдение.И кое е по-добро и по-изгодно.Благодаря за евентуалните отговори!
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 13:45:20
Можеш да мажеш без пробмем, но преди това трябва да намокриш стената обилно с вода и да шприцоваш с циментово мляко и пясък
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 14:17:31
Не виждам някаква причина да не мажеш направо с гипсова, тъкмо в/у итонга ще върви доста тъничко.
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 16:18:47
avatar
Това с обилното мокрене на Итонга не ми се вижда много добре като идея. По-добре с някакъв контактен грунд.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 18:44:24
ivelinel Написал:
-------------------------------------------------------
> Понеже дойде време и аз да продължа с мойто
> строежче,да попитам-отвътре искам да измажа с
> вароциментов разтвор.Подочул съм,че в/у итонг не е
> за препоръчване.Има ли истина в това твърдение.И
> кое е по-добро и по-изгодно.Благодаря за
> евентуалните отговори!


Мажи ако не пука нямаш ядове, но ако пука трябва мрежа, зависи от мазилката... Единственият проблем е 4е бързо ще съхне затова вадиш марку4а и пръскаш winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход