Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
14-02-2009 - 19:33:55
Тоя простак няма ли кой да го озапти ?
От две години само глупости сипе !
Вече съвсем е превъртял !
И този аватар да се махне, моля
Re: Измазване с Турбозол
15-02-2009 - 17:02:15
От 2 години ?
Потребителски профил : stiano
Аватар
Email: Скрит
Дата на регистриране: 04/02/08 11:11AM
Дата на последна активност: 02/15/09 04:58PM

Няма нужда да ти казвам 4е си смотан дори и ти си го знаеш
Re: Измазване с Турбозол
15-02-2009 - 22:10:43
Рали,дебелината на мазилката не може да се измери .Тя може да се констатира.Опита ми показва,че средни дебелини над 2 см трудно могат да се прехвърлят.Истината е че на тавана мазилката е около 1 см.Оттам се компенсират дебелини,заради криво изпълнени стени.Констатацията е след като се изпълни обекта се смятат ощия тонаж мазилка разделен на квадратурата.В случчая с мп75 лайт се умножава с 1,2/заради 20% по-ниското тегло на м-ла/.Облепянето с найлони и изхвърлянето на отпадъците са задължение на изпълнителя/освен ако няма друга уговорка/
На колегата с аватар на Адолф Хитлер ще добавя,че няма нищо бат Салиевско във фирмата ми.Хората са добри професионалисти,ръководени от мен и от желанието ми да се представим най-добре на възложения ни обект.За справка ще добавя,че 2008 г сме с обем над 45000 м2 замазки и мазилки.Поздрави!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-15 22:13 от Stroq ltd.
Re: Измазване с Турбозол
15-02-2009 - 23:40:09
Колега радвам се за успехите ви през 2008,
Исках само да добавя 4е когато се мажи една крива стена (таван или замаска на крива пло4а) се запо4ва възможно най-тънко от високата и 4аст така 4е цялата повъргност неможе да е 100% дебела.
Ако се запо4не на 0,5 см дебилина и се завърши на 2-2,5 см. ще имаме горе-доло раностойно на 1,5см.

Re: Измазване с Турбозол
24-02-2009 - 12:36:59
Съгласен съм с написаното от колегата Станьо с едно изключение.Дебелината на гипсовата мазилка не може да бъде по-малка от 10 мм . Предписанието е на производителя -Кнауф.
Re: Измазване с Турбозол
24-02-2009 - 16:47:43
Предписанието е средна дебелина 10мм., от 5мм до 15мм. Над 15мм. задължително се прави на два пласта, като втория се полага след като първия стегне, а първия се набраздява с гребен. Така пише в указанията на Кнауф.
Re: Измазване с Турбозол
24-02-2009 - 17:11:34
avatar
Доста операции се заформят ако го погледне така човек - и какво?!?Не вярвам да вземете същата цена за цялата тая система....
Дебелините са повече от 0,5 см поради факта че ще трябва да скривате кабели,а за ваше инфо само коаксиалния кабел е 0,8 см.....
И какво става....?
Колегата твърдящ че е направил 45000 м2 май ги е правил само на сън.....
Ха сега ме питайте що се заяждам?!?!?
Щото трябват и кунки и акъл за тая работа, а не само гледане.....
Щото и кучетата гледат,ама на.....касапи не са станали....
И за сведение с Кнауф може да работите и над 5 см пълнеж,разбира се само на места,но все пак може - не свлича.! eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out :g: :g: :g: :} clap:

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
24-02-2009 - 19:28:12
А бе може сигурно и 10см., ама ако не го плащаш тиsmiling smiley
То вярно, че баровеца се познава по това колко му е дебел гипса в хола, ама не всички сме баровциsmiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
24-02-2009 - 21:40:23
avatar
clap: clap: :} :} *bow*

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
25-02-2009 - 01:40:49
Здрвейте,

Имам един въпрос, дано само не ви се види глупав :-[

Тук в Америка има една мазилка наречена Стако, изглежда мн. здрава, а е с дебелина от 2 мм. само. Та дали се продава нещо подобно и у нас?

Благодаря
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход