Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
02-07-2010 - 23:23:10
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-03 09:41 от Ivo.NovDom.
Re: Измазване с Турбозол
03-07-2010 - 08:14:35
avatar
- имам предвид не видях да ползвате Н-мастар, пердашене с мокра гъба и "пеперудка",

Напълно вярно не използвам тези инструменти защото последната финишна ръка я нанасям с иноксова пердашка както ти си направи тавана във хола,начина на работа е друг,ако се поровиш в инета ще видиш колко оплаквания има от хора които са им правили машинна мазилка и трябва да се прешпаклова наново след пердашенето с мокра гъба и пеперуда относно мастарите използвам само скосени качествени мастари за да обирам с тях излишният материал по майките и за направата на майките по вътрешните ъгли.Пак казвам не отричам машинното нанасяне но да казваш че ръчното и по некачествено и архаично просто това не е вярно ,има клиенти мераклии с възможности които предпочитат архаичният според теб начин за полагане на гипсова мазилка .
Re: Измазване с Турбозол
03-07-2010 - 10:02:06
Момчета, сори, махнах си постовете, за да не влизам в пререкания с хора, които уважавам. Мастеркам, съгласявам се с теб за начина ти на работа - действително е така, ако мазача не е внимателен и бърза с пеперудата може да изрови стените между майките, но не виждам пречка да работиш по твоя си начин, а материала да го нанасяш с машина...оффф, спирам.
Кисна от доста време в този форум и предпочитам да не се карам с останалите събеседници и престоя ми тук ме забавлява когато влезна да початя, така че мойте извинения към всички, които са се почувствали засегнати с някое моме мнение.
Отсега натам само хвалби и похвали *drunk* *beer*
Re: Измазване с Турбозол
03-07-2010 - 10:41:44
avatar
*drunk**bow**rose*

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
03-07-2010 - 19:41:56
avatar
Quote
Ivo.NovDom
Момчета, сори, махнах си постовете, за да не влизам в пререкания с хора, които уважавам. Мастеркам, съгласявам се с теб за начина ти на работа - действително е така, ако мазача не е внимателен и бърза с пеперудата може да изрови стените между майките, но не виждам пречка да работиш по твоя си начин, а материала да го нанасяш с машина...оффф, спирам.
Кисна от доста време в този форум и предпочитам да не се карам с останалите събеседници и престоя ми тук ме забавлява когато влезна да початя, така че мойте извинения към всички, които са се почувствали засегнати с някое моме мнение.
Отсега натам само хвалби и похвали *drunk* *beer*

Стига бре какво толкова е станало никои не си обидил,просто си говорехме.*drunk*
Re: Измазване с Турбозол
05-07-2010 - 17:38:01
Quote
valiayankova
dilayeood , моля те ,я коментирай все пак Рьофикса,че точно натам съм се запътила-по-точно варово-циментовата ( 510 ) . И ако можете ,съфорумци, дайте координати на някоя читава бригада с Турбозол за колибката ми в Пловдив.

Привет. държа да не коментирам конкурентните марки публично . Нека да запазим уважанието си един към друг. Просто предлагам някой който има нужда от съвет по конкретно да се свържи на дадените кординати в www.dilayeood.hit.bg има достатъчно алтернативи където ви е удобно. Най добрият вариант е човек сам да си реши накъде да се насочва да маже вътрешна мазилка с дадена марка или да прави гипскартон или мазилка и отгоре да полага сатен за изглаждане на стената. Аз гарантирам за качеството на нашата това е . За нас най-изгодния вариант е наща мазилка разходната норма е сравнително много добра а за качеството до голяма степен зависи от самия майстор , но досега не е имало някакъв проблем и оплакващи се от мазилката ни. Предпочитаме ако някой желае да го насочим сам да види какво е качеството. Исках да споделя само, че към някои по евтини марки се добавя цимент който след време се напуква и качествата му сравнение с гипса цимента не е мазилка за полагане на стена, но добре се заглажда и става красиво на виншен вид, но после изникват доста проблеми !!! Имаме и гипскартон , сатен на същата марка лепило за гипскартон и пр. Разполагаме и с опитни бригади които вече завършиха поредния обект с наща мазилка. Желая на всички колеги успех през работния сезон за 2010 година който все още не може добре да се раздвижи. Изивинете ме че нямам възможност да коментирам повече и да чета подробно всичко в темата надявам се да бъда полезен ако е нужно на някому . Нямам много време в работния ден.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-07-05 18:23 от dilayeood.
Re: Измазване с Турбозол
05-07-2010 - 17:50:08
avatar
Колега,свери си часовника......
Не е хубаво да се прави така,но бих ти повярвал ако нямаше правописни грешки,а за съжаление ти си допуснал такива.....
Оттам се съмнявам,че и работата ще е на такова ниво....
Гипас бил по добър от цимента....?!?
Ми прави си бетон от гипс бе приятелю !Дай боже и занапред да си така подготвен .....!

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
05-07-2010 - 18:01:04
Quote
gogol
Колега,свери си часовника......
Не е хубаво да се прави така,но бих ти повярвал ако нямаше правописни грешки,а за съжаление ти си допуснал такива.....
Оттам се съмнявам,че и работата ще е на такова ниво....
Гипас бил по добър от цимента....?!?
Ми прави си бетон от гипс бе приятелю !Дай боже и занапред да си така подготвен .....!

Колега несъм съгласен някои само за да се заяждат и че имат излишно свободно време да занимават хората тук с излишни неща , нека да се постараем да игнорираме подобни неща по някакъв начин ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-05 18:01 от dilayeood.
Re: Измазване с Турбозол
05-07-2010 - 18:25:03
avatar
Те за това става дума де.....!

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
29-07-2010 - 13:13:35
Здравейте

Продавам машина за мазане путзмастар мп25 в добро състояние (още е в гаранция).
С нея давам и мастари, марку4 за вода около 100-150 м., захранващи кабели около 200м.
цена: 6000лв.
тел. за връзка 0895604483

п.п. Извинете за правописните грешки по-горе виждам 4е държите на правописа smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход