Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
26-03-2009 - 20:58:06
Tarsia maistori za mazane. Molia pishete vashata oferta na Denpom2006@aol.com i kade da vi tarsia. Az se namiram v Plovdiv.
Re: Измазване с Турбозол
28-05-2009 - 11:34:11
hora pomognete,daite nqkakuv obekt za mazane 4e stava strashno
mail:milko84@mail.bg *sos*
Re: Измазване с Турбозол
30-06-2010 - 12:57:52
Колега Миксер марка машина за полагане на мазилка е добра за работа и ти я препоръчвам . Материали като Евромикс , Рьофикс не искам да коментирам лично тук има мазилки и мазилки скоро завършихме обектът ни Някой ако желае да види какъв е резултатът от положена мазилка Атъшкан да го заведа да види на обектът пукнатини и след години не се получава при този материал *pardon* . Занимаваме се с точно тези неща които обсъждате тук и сме се убедили с времето за това което споделям тук. Успех на всички smiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
30-06-2010 - 15:42:15
dilayeood , моля те ,я коментирай все пак Рьофикса,че точно натам съм се запътила-по-точно варово-циментовата ( 510 ) . И ако можете ,съфорумци, дайте координати на някоя читава бригада с Турбозол за колибката ми в Пловдив.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-30 17:14 от valiayankova.
Re: Измазване с Турбозол
30-06-2010 - 19:18:40
Quote
valiayankova
dilayeood , моля те ,я коментирай все пак Рьофикса,че точно натам съм се запътила-по-точно варово-циментовата ( 510 ) . И ако можете ,съфорумци, дайте координати на някоя читава бригада с Турбозол за колибката ми в Пловдив.

Рьофикс-510 е доста добра мазилка /съотношение качество-цена/. Ако се търси гладкост е необходимо допълнително шпакловане с циментово лепило, защото мазилката е хастарна. Цена за мазилка- 6лв/м2; шпакловка- 2,5лв/м2. Отворите не се спадат, дограмата се "обръща" без допълнителни линейни метри и тн. Цената е за труд и включва разтоварване на материала, облепяне на дограмата, грундиране на бетоновите части, залагане на ъгли, мрежа "майки" мазилка и почистване.

GSM: 0885/111103- Иван
Re: Измазване с Турбозол
30-06-2010 - 19:47:32
avatar
До всички Турбозолци.....!
Моля използвайте за финиш СТУКОКРЕТ на Изомат - искам да чуя отзиви и мнения....
Представлява фина циментова шпакловка/бяла/ със зърнометрия по малка от сатен гипс......
Препоръчвам - ще кача и снимки.....
Ако желаете ще ви дам цени и на акрилна шпакловка - също доста добра.....

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
01-07-2010 - 08:43:06
Quote
valiayankova
dilayeood , моля те ,я коментирай все пак Рьофикса,че точно натам съм се запътила-по-точно варово-циментовата ( 510 ) . И ако можете ,съфорумци, дайте координати на някоя читава бригада с Турбозол за колибката ми в Пловдив.

Quote
IvanR
Рьофикс-510 е доста добра мазилка /съотношение качество-цена/. Ако се търси гладкост е необходимо допълнително шпакловане с циментово лепило, защото мазилката е хастарна. Цена за мазилка- 6лв/м2; шпакловка- 2,5лв/м2. Цената е за труд и включва разтоварване на материала, облепяне на дограмата, грундиране на бетоновите части, залагане на ъгли, мрежа "майки" мазилка и почистване.

GSM: 0885/111103- Иван

Драга Валя, запътила си се към хастарна мазилка, може би защото комшията ти има такава, което не означава че е правилното решение. Направи си баните с нея и удари на къщата отвън един хастар преди изолацията - сваля 2 пъти разхода за скъпи лепила за изолация, оттам идва и по-евтино, а резултата е несравним. Има мазилки, които ще минеш без шпакловки и които пак ще са толкова гладки, съвсем няма да са грешни или вредни.
Съвсем случайно ти отговори човек, който не познавам, но който ти даде много точен отговор:
Той ти каза, че не е правилната мазилка, но щом те влече ще ти я направи, ще имаш допълнителен разход за шпакловки...
Човека ти е дал перфектна оферта: написал е всички възможни операции, т.е. ако си стиснете ръцете няма да се наложи да му плащаш за допълнителни операции, за които ще се съсети в последствие!
Иване, де да имаше повече професионалисти като теб! *bow* Записах си телефона ти. Успех и доходна работа. *drunk* winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-01 08:48 от Ivo.NovDom.
Re: Измазване с Турбозол
01-07-2010 - 14:23:22
Много ти благодаря Ivo.NovDom. Както ти сам каза, IvanR ми даде много добър и пълен отговор, но ти го интерпретираш грешно- той не каза, че изборът ми е грешен, а че: "Ако се търси гладкост е необходимо допълнително шпакловане", а аз определено не търся идеална гладкост, освен това и тази мазилка ще се пердаши, няма да остане само на мастар. Наречи ме луда, неразумна или старомодна, но възнамерявам да боядисвам стените с ВАР, която след 2-3 ръце ще заличи доста останалата след пердашенето грубост на мазилката. Освен това и изолация не възнамерявам да слагам отвън-някак си не ми допадат всички тези канцерогенни химии като стиропора и лепилата, с които той се лепи. Затова стените ми са иззидани с 40 см. тухли Porotherm.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-01 14:33 от valiayankova.
Re: Измазване с Турбозол
01-07-2010 - 14:47:07
Не, не си луда, не смятам така. Виждам имаш си концепция, това е по-добре от това да не знаеш какво искаш. За изолацията отвън ясно, а за мазилка? Ще искаш ли да те опердашат и отвън или само вътрешно? :] winking smiley
Re: Измазване с Турбозол
01-07-2010 - 18:38:47
avatar
По добре накарай да ти изциклят със шпатула мазилката,иначе доста вар и доста време ще мине докато запълниш драснатото от камъчетата....
Няма да е идеална визия,но гледай към офертата да има и финиш иначе рискуваш някой да си остави ръцете!
Но все пак вкусове различни......

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход