Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на груб строеж

Публикувано от bnm 
Re: Цена на груб строеж
18-09-2008 - 14:21:20
Казах, че не съм счетоводител, държал съм външнотърговско счетоводство на времето в института, както и статистика, затова не мога да споря с теб, а и вероятно си прав. Знам само, че приятели с фирми с удоволствие взимат фактури, издадени на тяхно име и по този начин на мен ми излиза по-тънко - обикновено 10% само от ДДС-то, отделно отстъпката, понеже съм физическо лице и освен да се отчета пред жена ми с бележката, нямам какво да я правя....
При това фирмите не са строителни...
Абе в счетоводството няма невъзможни неща, казвам го като лаик, повтарям, просто такива наблюденя имам. То затова добрите счетоводители са кът и са високоплатени, верочтно.
Re: Цена на груб строеж
18-09-2008 - 14:32:59
clap: clap: clap:
Re: Цена на груб строеж
18-09-2008 - 19:30:42
Стефане,
"Казах, че не съм счетоводител" Но по всичко личи че с цифрите се спрсвяш повече от добре clap:
Re: Цена на груб строеж
19-09-2008 - 13:44:19
Е, Гето, благодаря, лошото е, че като обущаря, дето ходел със скъсани обувки... То не само на счетоводителите им е работа да смятат, занимавам се с управление на активи от 1993 съм по банките - 12 години в дилинга на централната, сега в една по-малко централна, ама пак в центъра...
Това като не смятам бетон и тухли, де...
Re: Цена на груб строеж
19-09-2008 - 16:38:39
StefanB! Мисля си -аз,дето работя бетон и тухли с моите финансови познания и ти -като финансист, с твоите познания за бетона и тухлите spinning smiley sticking its tongue out можем ли да стигнем до обща идея ,къде в строителството/индивидуално за собствени нужди/може да се обере луфта в ценовата ножица :ami: Да почнем ,може от би оттруда:около 30%!Малко по- лежерно и без впрягане,просто идеи!!! :}
Re: Цена на груб строеж
19-09-2008 - 20:47:55
avatar
Много ми е интересно ФЛО с какво се занимава....
Евала за отговорите ,ако си жена....! clap:
Рядко съм срещал толкова начетен човек
Пиши на лични да ти се възхитя на професионализма.... :loveu: :loveu: :loveu:

Чест и почитание
Re: Цена на груб строеж
19-09-2008 - 22:07:16
Няма грешка-работя леки и олекотени бетони! Бетонджия/бетониер за изисканост/!
В лицето на професионалните бетониери и от тяхно име , приемам с благодарност високата оценка! :}
Re: Цена на груб строеж
20-09-2008 - 07:48:43
avatar
clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: smoking smiley smoking smiley winking smiley

Чест и почитание
Re: Цена на груб строеж
22-10-2008 - 17:04:24
Напоследък следствие на драmите по световните пазари и у нас се заговори за дефлация и понижаване цените на строителните mатериали и надницата на бай Влатко sad smiley
Ееее, кяк се отразяват тези екзотични неща върху цената на грубият строеж къm mоmента confused smiley

Поздрав,
Re: Цена на груб строеж
23-10-2008 - 08:53:13
Част от некадърницити остават без работа. Цената на тези , които умеят не намалява. Защото онези , които умеят преливат от една в друга специалност в зависимост от това къде се плаща повече. Ето това се случва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход