Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интересна оферта за къщи !

Публикувано от lbi 
Re: Интересна оферта за къщи !
29-06-2011 - 22:43:13
Аз само не разбрах къде по точно с енамират тези къщи, щото и това има значение smiling smiley

[markita.net]
Re: Интересна оферта за къщи !
30-06-2011 - 15:07:11
Гоголе,
следващата седмица вземам проекта за една къщичка във Варненско. Ще се радвам на една твоя оферта. Как и къде да го пращам? smiling smiley
lbi
Re: Интересна оферта за къщи !
30-06-2011 - 16:38:58
Здравейте, става вапрос за Белащица Пловдивското- Драгалевци ! В Пловдив ги знам почти всички фирми и там груб строеж варира от 140 до 190 евро някаде на кв.м а не 100 лева на кв.м. Отделно са казали на собствениците ,че за едната къща отивало 4000 тона арматура това също е нереално на 400 кв.м. На тази квадратура отива едно 10000 тона поне желязо само, че Пловдив е 9-та степен сеизмична като София! Ще се помъча да разбера името на тази фирма ако ми кажат разбирасе smiling smiley)
Re: Интересна оферта за къщи !
30-06-2011 - 17:43:37
avatar
*ok*

Чест и почитание
lbi
Re: Интересна оферта за къщи !
30-06-2011 - 22:39:37
Гоголе, в тези 100 лв на кв.м влиза всичко ддс,транспорт и какво се сетиш друго!Зимата спорехме, че несам могал за 80-90 евро на кв.м само желязото и бетона да купя сега пак,че давам по голяма оферта от голямата фирма *ok* Има един измамник из нета го пишат кое завлякал. На 70 евро груб строеж и на 190 евро до ключ има из нета обяви.Защо тогава от него проплакаха ще ми кажеш ли?
lbi
Re: Интересна оферта за къщи !
30-06-2011 - 22:55:26
Етови един които строи на 70 евро кв.м груб строеж и на 190 евро кв.м до ключ.

Стройинженеринг груп българия еоод господин стойчев ИЗМАМНИК

Публикувано от М.Георгиева

Груп строеж, от кота 0 до покрив!/цитат от всички обяви на сайтове за строителство/ /ЛЪЖА И ИЗМАМА!!!Разполагаме с наши архитекти, геодезисти, технически ръководители, надзор, склад, механизация и професионални работници в екип.!/цитат от всички обяви на сайтове за строителство/ ЛЪЖА И ИЗМАМА!!! Кункорентни цени за материали и труд!.!/цитат от всички обяви на сайтове за строителство/ЛЪЖА И ИЗМАМА!!!Качество в срок и Гаранция!НАЙ-ГОЛЯМАТА ЛЪЖА И ИЗМАМА!!!

Европейски стандарт!ЛЪЖА И ИЗМАМА!!!цитат от всички обяви на сайтове за строителство/

Качени няколко присвоени снимки!

СХЕМА НА ИЗМАМАТА - /ИЗВЪРШВА СЕ ОТ Т.Н.УПРАВИТЕЛ НА ФИРМАТА ГОСПОДИН СТОЙЧЕВ/

1.НАМИРА ЖЕРТВА /отзовава се на тел.запитване веднага до час/И ВЕДНАГА ПРЕДЛАГА И ПОДПИСВА ДОГОВОР ПО ВСИЧКИ ПРАВИЛА.

2.ВЕДНАГА ИСКА % КАПАРО, ЗА ДА ЗАПОЧНЕ./нагло и безцеремонно/

3.СЛЕДВА МОМЕНТАЛНО/на следващ ден/ "ЗАПОЧВАНЕ".

4.РАБОТНИЦИ/наети по обяви/.;ЧИСТО НОВИ ЗАКУПЕНИ ЕВТИНИ МАШИНИ/складовете за съхранение "разбити" и украдени старите и скъпи такива/;

5.СЛЕДВА ИЗНУДВАНЕТО-ВСЕКИ ДЕН ЗА ОСТАТЪК ОТ ПАРИ /за материали, надници на работници и вс.останало и т.н../ПРИ ОТКАЗ - СПИРА РАБОТА.

6.ПОЛУЧАВАНЕ НА ПОЧТИ ЦЯЛАТА СУМА ДО 10 ДНИ /издава хвърчащи фактури, въпреки че е регистриран по ДДС/ И ...ИЗЧЕЗВАНЕ,УКРИВАНЕ,НЕ ВДИГАНЕ НА ТЕЛЕФОН, НЕЦЕНЗУРНИ ЗАПЛАХИ, И ЛЪЖИ ДОСТОЙНИ ЗА НАГРАДА ЗА КРАТЪК РАЗКАЗ И Т.Н.

7.ВЪВЕЖДАНЕ УМИШЛЕНО БЕЗ ТЯХНО ЗНАНИЕ НА ПРИЗНАТИ ФИРМИ ЗА ДОГРАМИ, ВЪТРЕШНИ РАБОТИ КАТО ПРАВИ СЪОТВЕТНАТА ПОРЪЧКА НА ИМЕТО НА СОБСТВЕНИКА,ВНАСЯ МИНИМАЛНО КАПАРО,ПОЛУЧАВАШ ПРИХ.ОРДЕР И ... ТОЛКОВА!

8.СЛЕДВА И 9. И 10. И ...



ИЗМАМНИЦИ! ИЗМАМА! ИЗМАМНИЦИ! ИЗМАМА!

ФАЛШИВА ФИРМА, ФАЛШИВИ ДОКУМЕНТИ, ФАЛШИВА РАБОТА, НАГЛОСТ ДАЛЕЧНА ОТ ЕВРОПЕЙСКИ СТАНДАРТ!



САМО ЖЕРТВИТЕ СА ИСТИНСКИ! ИСТИНСКИ ХОРА ПРИЕЛИ ЕВРОПЕЙСКАТА ИДЕЯ - НЕОСЪЩЕСТВИМА В БЪЛГАРИЯ!

Питам защо хората проплакаха на тези ниски оферти, че са ги излагали и ограбили? Ето този оферира на 70 евро груб и на 190евро до ключ и се оказва в поселдствие, че цената става по голяма а не тези 70 евро кв.м първоначално на които оферира!
Re: Интересна оферта за къщи !
01-07-2011 - 00:09:56
avatar
Прав си. Има такива лъжливи фирми. Но клиентите са си виновни. Докато има балъци - ще има и мошенници.

Тръгват да строят къщи от по 250-300 кв.м с 50 000 лв. И после вземат най-евтината и най-лъжлива оферта. И остават без пари и в най-добрия случай с една плоча. Видял съм такива доста. От терикатлъка си патят. Все им казвам и ги питам " Смятате ли, че една къща като Вашата струва колкото една кола среден клас?"

Тъпото е, че започват да ги объркват с цените още от проектантско ниво.

Дълга и широка е.

Има и доста разбрани и умни хора. Но са изчезващ вид.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Re: Интересна оферта за къщи !
01-07-2011 - 18:23:04
Що бе? Мойта 300 кв.м. излезе около 60 000 лв. И не съм пестил от нищо - изолиран фундамент, дренаж, шперплат под циглите, циглите Тондах, тухлите Форати... И с фирма съм я правил.
Re: Интересна оферта за къщи !
01-07-2011 - 19:10:50
avatar
*ok*:-[eye popping smiley*bow*
Ще ми е чудно как си правят КСС-то измамниците....?
До сега нямам проблем при оферирането - цената е само за груб строеж- до ключ отива на 250Е....
И най малкото - този който е учил знае ,че след груб строеж всичко като остатък по строителството в лв. е около 60% от цената на м2 грубо строителство.
Като имам време ще изпратя елементарни изчисления и ще видите ,че съм бил прав....

Чест и почитание
Re: Интересна оферта за къщи !
01-07-2011 - 21:17:37
avatar
Quote
bulhomes
Що бе? Мойта 300 кв.м. излезе около 60 000 лв. И не съм пестил от нищо - изолиран фундамент, дренаж, шперплат под циглите, циглите Тондах, тухлите Форати... И с фирма съм я правил.


300 кв. м. използваема площ или 300 кв.м. с покрива и т.н. smiling smiley Да се върнем пак към началото. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход