Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Актуални цени за строеж на дървена къща

Публикувано от Valchog 
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 20:57:29
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 20:58:43
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:00:16
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:01:45
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:14:44
Quote
Nasko.Stoykov

Господин Stoykov,имам съвсем слабото подозрение,че тези греди са тунинг,интериорна добавка !Струва ми се,че не са част от конструкцията!
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:19:59
Не са тунинг м-р ФЛО. Това са основните носещи греди. Не претендирам за познавач, но все пак лично съм ги гледал и снимал, не мисля да съм толкоз аджамия.:]
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:29:32
При тези носещата конструкция е изцяло ВЪТРЕ в сградата.Не е в стените и т.н.Всичко е видимо,до последния детайл.В темата за сглобяемите къщи (оная с 200+ страници) е писано доста за тях.
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:32:20
Наско,
Тези от снимката, която дублира Фло, действително малеят спрямо другите. Но какво пък, по-горе обсъждахме, че "хибридът" може да излезе по-ефективен. Ние тук се взираме повече - иначе духът и идеята "тимбър" си присъстват осезаемо.
Това в БГ ли е?
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:47:35
Quote
Nasko.Stoykov
Не са тунинг м-р ФЛО. Това са основните носещи греди. Не претендирам за познавач, но все пак лично съм ги гледал и снимал, не мисля да съм толкоз аджамия.:]

То затуй ги е правил майстор,друг майстор да не познае:]Тези греди не са носещи и в конструкцията биха играли само противовятърно съоръжение! Самите носещи греди би трябвало да са невидими и в стените!
Не казвам,че нещо е лошо! Сега италианските дизайнери много наблягат на дървената декорация на интериора.Даже преобладава тъмния цвят на старо дърво да се подчертае древна автентичност за разлика както виждаме от канадските им колеги със светлите тонове!
Re: Актуални цени за строеж на дървена къща
15-08-2010 - 21:57:03
Любо, Фло, това е така понеже поне 2 инча от гредите покрай външните стени са влезли в самата стена. Къщата не е в БГ. В покрайнините на Нови Пазар Онтарийско е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход