Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 00:15:54
Съвсем се обърках с туй "Стуко"eye popping smiley За първи път чувам че е мозайка!

Хайде, нямам търпение*drink1*
:]Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 10:50:47
Гето, няма никаква мозайка - на Салвадор му се е бил премрежил погледа с тоя чат, не зная откъде е видял, че говоря за "мозайка".
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 14:52:29
... аз пък работя с висок клас бои и мазилки и мога да споделя, че добрите майстори на така нареченото "стуко" го реализират перфектно на цена 35-40 лв./ м2 за материал+труд. Такава е цената и във фирмите продаващи скъпи бои.
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 20:04:23
Елиа, имах преподавател по бизнес преди много години - беше ни забранил за употребяваме относителни понятия като "евтино", "скъпо", "добро", "лошо"... winking smiley Ти в два реда успя да набуташ 3-4 такива думи.
Опитай да го кажеш така: Работя с материали на фирма "еди-коя си", не си играем с изправяне на стените и подготовка на основата, стукото не го правим на 3 ръце, не слагаме грунд и не полираме с вакса ами го караме на 2 ръце и докарваме цена от 35-40 лева. ОК може. winking smiley
Всъщност...качи малко снимки от твой работи - ще е лесно да направим сравнение. smiling smiley Извинявай, как да го разбирам "аз работя с ... мазилки" ти ли правиш мазилките или контактуваш с хора които правят мазилки?



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-04-18 10:04 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 20:30:32
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 21:48:19
Днес направих мазилката.




С профи фото-техника мога да щракна мазилката "в полет" :]




Това е резултата:
Преди


След


Вече съм доволен, *angel* "свети" още малко, но това ще го оправя със шпакловката.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-31 22:17 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 22:23:06
Quote
salvador
Мнооого си усложняваш живота.Не,че няма начин всичко да е равно като стъкло,ама твърде трудно се постига и е строго индивидуална преценка дали си заслужава усилията.

Mъдроооооооо..... Ако Едисон беше се заглеждал във фугите с такъв комсомолски плам, може би още щяхме да сме на газени ламБи.
Ако има задгробен живот, непременно ще попитам единия от малкото приети безрезервно българи в просветения свят - учителя Дънов: Какво мисли за връзката между висшата Реалност, Разумност и Любов на Природата и полираните като цеви на брегови оръдия стени .....
Само нездраво любопитство Gents, нищо лично.
А пък Анчето ми нашепва:
" Я ги зАеби тия сноби, бе , Спиро. След 10 минути ми свършва работното време"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-31 22:29 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 22:42:50
Quote
Спиридон Тепавичаров
" Я ги з...и тия сноби, бе

Ей, ОХЛЮВ, оправи си поста! Ако може без цинизми! Става ли?
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 22:53:32
Иво, за мен е истинско удоволствие да наблюдавам истински професионалист как се разгръща... Особено като знам какви минаха през мен. Не че ги обвинявам, всеки гледа да изкара максимума с минимум усилия. А и Салвадор е прав че по принцип не си струва прекаленото изпипване, твърде много пари и нерви отиват, а щом заживееш, преставаш да обръщаш внимание на дребни дефекти, които са ти бодяли очите в строежа.
Все пак ако имах много пари и най-вече време и аз щях да изпипвам така за своето удовлетворение и удоволствие от създаденото smiling smiley
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 22:59:27
Съжалявам, Иvо.Nov.Dom., думите не са мои, а на Анчето. Ще я попитам дали няма да я наскърбя, ако променя изказаното й мнение за теб и евентуално ще го променя.
За мен остава горчилката от неучтивото ти обръщение: "Охлюв" , при положение, че аз само съм цитирал думите на Анчето. Както и да е, ще го преглътна. Върви ли полирането на Киноцентъра?
Желая успех !
Ако паднеш от кокилите , набирай 112 и не мърдай докато не те вдигнат санитарите-предпазва от вторични усложнения...При теб първичните са налице....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-31 23:02 от Спиридон Тепавичаров.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход