Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 23:04:54
Това,дето той прави...май много трудно ще ангажираш майстор да го започне даже.Много мазане,много нещо.Аз съм сигурен,че накрая ще го направо равно.За същото,"майстора" просто ще хване гипсокартона и ще го направи пак толкова равно,за 1/10 от времето.Мазилките са къртовски труд.Заради това и почти няма вече читави майстори.Не останаха.Няма и клиенти,склонни да платят толкова много труд при положение,че има по-евтини решения.Пазар..какво да се прави...
LKK
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 23:06:24
Иво, на път си с Рафаело-то да развенчаеш митът за баш майсторлъка по венецианските технологии. Доста съм чел за тайнствата на венецианската мазилка, а ти май ще ни покажеш, че всеки средносръчен мераклия може да я постигне. В един представителен офис се любувах на такава и много ми хвана окото. Харесва ми как ги правиш нещата и с удоволствие ще следя темата. Желая ти успех и достоен финиш на помещенията.
Прав си, че "интересното идва после - имам в предвид довършитлните работи". Там са големите кинти. Грубият строеж е само скелета върху който тепърва трябва да се гради след това.
Видях, че ти е мъка като изпуснеш нещо, а си с тези кокили. Вземи си едно жило със силно магнитче накрая и няма да се събуваш всеки път. Виждял съм подобни при автомонтьорите, вадят си изпуснати ключове и болтчета от невероятни места. *beer*
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 23:33:22
Нещо ме кара да мисля, че постовете на Спиридон Тепавичаров по това време на деня са силно повлияни от определени вещества...
Re: Интериор, довършителни работи
31-03-2010 - 23:56:58
avatar
Quote
bulhomes
Нещо ме кара да мисля, че постовете на Спиридон Тепавичаров по това време на деня са силно повлияни от определени вещества...

Загорка цица Бай ви Спиридон.
Види се лето идеееееее.
Ама и мезе требе че инак Анчето не мож докара оборота.
Па и излагации по некогиш се случват.
Ма нищо.
Утрото е близо и понякога е тешшшшко.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Интериор, довършителни работи
01-04-2010 - 07:31:52
Quote
bulhomes
Нещо ме кара да мисля, че постовете на Спиридон Тепавичаров по това време на деня са силно повлияни от определени вещества...
Не бе bulhomes, няма кой знае каква интервенция от каквито и да е вещества. Просто Анчето я възмути факта, че този, които говори за добър тон с фарисейски ентусиазъм, нарушава основно правило във форума- да не се публикуват реклами-няколко поста по-горе.
Тя е болезнено чувствителна на тема "Пътя към успеха и ролята на дребните терикатлъци в него", защото говори 3 езика, знае квадратните корени на числата до 1000 (също като Boby) чела е Кастанеда и Фриш и не се впечатлява от полирани като мозъците на зрителите на Big Brother стени.
Re: Интериор, довършителни работи
01-04-2010 - 08:09:28
Трябва да ти кажа, че и от Иво и от Николов, а и от много други хора тук съм получавал ценни съвети. След като са съгласни безкористно да споделят опита си, аз нямам нищо против и да се рекламират.
Re: Интериор, довършителни работи
01-04-2010 - 08:18:37
avatar
:] Абе ще взема и аз да сложа в подписа си линкове към моите фирми, че поне да има защо да се говори...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Интериор, довършителни работи
01-04-2010 - 10:09:09
Quote
bulhomes
Трябва да ти кажа, че и от Иво и от Николов, а и от много други хора тук съм получавал ценни съвети. След като са съгласни безкористно да споделят опита си, аз нямам нищо против и да се рекламират.

В момента си играя и правя снимков материал за това, как да се полагат материалите (според предписанията на съответния производител) и какъв е крайния резултат. В репортажите ще добавя подробни описания какъв материал съм ползвал, колко струва, каква е разходната му норма, с какъв инструмент се нанася, техниката на полагане и крайния ефект от цялата галимация. Ще стане добро помагало за хора, които предпочитат да не плащат за "майстори", а със собствен труд да понаправят нещо или за такива, които не искат да се показват като некомпетентни пред строителите, с които им предстои да се договарят. Репортажите смятам да ги кача на сайта си ще ви спести бая средства и мноооого време четене на противоречиви постове по форумите.
Ще продължа със ремонта и снимките, а на вас оставям коментарите. Хайде наздраве от мен момчета. winking smiley *beer* *drunk*



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-04-18 20:41 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
01-04-2010 - 20:02:08
Не всеки може да се справи, дори и да знае как. Винаги се учудвам на себе си как пък нищо, ама нищо що е свързано с канчок, мастар, дричка, отвес, шпакла, даже и валяк не ми иде отръки. Виж ако става въпрос вече за видии, болтове, заварки е друго. То и затова съм машинен инДжИнер, а не строителен.
Re: Интериор, довършителни работи
01-04-2010 - 20:47:28
avatar
Quote
bulhomes
Не всеки може да се справи, дори и да знае как. Винаги се учудвам на себе си как пък нищо, ама нищо що е свързано с канчок, мастар, дричка, отвес, шпакла, даже и валяк не ми иде отръки. Виж ако става въпрос вече за видии, болтове, заварки е друго. То и затова съм машинен инДжИнер, а не строителен.

+1!!!!!!!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход