Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

pokrivi

Публикувано от ulian.1983 
Re: pokrivi
25-02-2010 - 23:36:15
Тая снимка нe иска да се появява.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-27 00:32 от Радост.
Re: pokrivi
27-02-2010 - 22:13:00
Нищо не казвате за за покривни системи "BETKERS" производство на фирма “Оцветени бетонови
керемиди“ ЕООД-Пловдив.Никой ли не е покривал с тях? Предстои ми покрив, а още не съм решил окончателно с какви керемиди. За Брамак, Тондах и др. има много мнения , а за "BETKERS" не видях.
Re: pokrivi
27-02-2010 - 22:19:41
avatar
Ако решиш да минеш на метални - обади се...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: pokrivi
27-02-2010 - 22:41:06
Quote
n.nikoloff
Само да вметна, че от всички производители на битумни керемиди (а съм поставял май от всички) бих препоръчал не Ондулин, а Тегола. Брал съм ядове с тая фирма преди години и дори да са най-добрите в момента не бих ги ползвал. Съвсем друг е въпроса, че ако зависи от мен въобще няма да ползвам битумни керемиди никога и никъде, ама това е вече друга бира.... След като клиенти ги искат - монтираме ги и толкоз.

Браво, колега!
Професионалистът си е професионалист!
Re: pokrivi
27-02-2010 - 23:00:58
Един глас за метала от мен.Евтино,естетично и трайно решение.
Re: pokrivi
27-02-2010 - 23:07:56
avatar
Малко offtopic ...
Интересно, но покрай дървено-скелетните къщи започнаха да ме търсят и за покривни конструкции. Май хората загряха, че покрива не е проформа конструкция и с материала от околовръстното може да изкара 2-3 годинки и сетне "греда"...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: pokrivi
27-02-2010 - 23:58:51
[www.lindab.bg]
Ето качествено и добро решение, стига да ти хареса архиктертурно.

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Re: pokrivi
28-02-2010 - 00:36:48
По-скоро ако му харесат цените...щото май там всичко е внос..на халетата дори винтчетата си ги карат от някъде си...Швеция,Австрия...нещо такова съм чувал..
Re: pokrivi
28-02-2010 - 00:52:03
avatar
Quote
salvador
По-скоро ако му харесат цените...щото май там всичко е внос..на халетата дори винтчетата си ги карат от някъде си...Швеция,Австрия...нещо такова съм чувал..
Здравейте. Посетете Производство на метални керемиди
И някои изпълнени обекти :
Къща в Бояна
Къща в Мусачево
Община Чепеларе
Re: pokrivi
28-02-2010 - 01:03:51
тетомастер,
антивирусната ми засича атаки от вашия сайт, вижте да си го изчистите преди да правите реклама...
*stop*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход