Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

pokrivi

Публикувано от ulian.1983 
Re: pokrivi
22-02-2010 - 18:50:17
avatar
Quote
salvador
Един сравнително удачен вариант на изпълнение,съчетаващ топлоизолация,възможност за вентилация на покрива и битумни керемиди:

салвадоре темата е за съвсем друго нещо стига с тез изолации

говорим за нов покрив за 3-4 ПЪТИ по-малко пари от стнадартните керемиди-чупентии, естествено и с много но приемливи компромиси
за БГ е ок при положение, че подпокривното пространство много често не се ползва за живеене.
но дори да се ползва с още малко пари може да се изолира читаво smiling smiley

аре стига толкоз от мен че ще ме викате да помагам smiling smiley
Re: pokrivi
22-02-2010 - 19:09:07
Честно някой има ли сложен Ондулин и да е доволен. Където и да съм виждал винаги е имало отхвръкнало някое парче или начупени краища. Че е евтино - евтино е, но винаги съм се чудел какъв му е смисъла. Не помня кой беше питащия, но ако ще е за някакъв открит навес с тая рядка скара - прави си сметката какво става при малко по-силен вятър, който поне по веднъж годишно се случва. Ще ме прощаваш, че малко се отплеснах, защото ти питаш как става, а не дали е добро, но не издържах...
Re: pokrivi
22-02-2010 - 20:43:18
Какво ще кажете за покривни системи "BETKERS" производство на фирма “Оцветени бетонови
керемиди“ ЕООД-Пловдив.Препоръки, предложения, недостатъци, проблеми.
Re: pokrivi
23-02-2010 - 08:18:40
ta na vaprosa na g-n nikolov ;4e listite 200/95 ne sa ondolin da poseti [ ondoline-bg.com]
Re: pokrivi
23-02-2010 - 08:22:09
avatar
Ц ц ц ц ц... как не се сетих..... И пробвай да пишеш на кирилица.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: pokrivi
23-02-2010 - 08:22:44
В нета има само това:

ОНДУЛИН - вълнообразни листове
• БИТУЛИТ - покривни листове
• ОНДУВИЛА - новата керемида
• БАРДОЛИН - битумни керемиди
• БИТУЛИН - хидроизолация
• ФУНДАЛИН - защита от влага
• ОНДУТИС - подпокривни мембрани
• ОНДУСТИЙЛ - метални керемиди
• ОНДУБАНД ПРО - самозалепващи се битумни ленти
• ОНДУКЛЕР - листове от ПВЦ, полиестер и поликарбонат
Re: pokrivi
23-02-2010 - 08:39:25
avatar
Има и по-хубави неща -
това - [www.lindab.bg]
и това - [www.teto-master.net] например...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: pokrivi
23-02-2010 - 09:09:46
zdr. na tezi koito mi otgovorixte i Bi blagodarq za savetite.rabotex v edna stroitelna firma no me sakratixa nali znaete 4e namalqva rabotata v stroitelsvoto v momenta sam bezraboten.Ta na vapsosa koito bix iskal dadi zadam kak se iz4islqva naklona na pokriv iskam predvaritelno da bi blagodarq za odgovorite napredi6noto mi zapitvane me svetnaxte v tazi oblast za koeto bi blagodarq.
Re: pokrivi
23-02-2010 - 09:13:32
Като ти гледам интернета си от Горна Оряховица. Нямате ли Кирилица там?
Re: pokrivi
23-02-2010 - 09:48:03
avatar
Quote
bulhomes
Честно някой има ли сложен Ондулин и да е доволен. Където и да съм виждал винаги е имало отхвръкнало някое парче или начупени краища. Че е евтино - евтино е, но винаги съм се чудел какъв му е смисъла. Не помня кой беше питащия, но ако ще е за някакъв открит навес с тая рядка скара - прави си сметката какво става при малко по-силен вятър, който поне по веднъж годишно се случва. Ще ме прощаваш, че малко се отплеснах, защото ти питаш как става, а не дали е добро, но не издържах...

Да аз съм правил един собственоръчно преди 7 (седем) години и не е мръднал. На нова къща. Нямах и грам опит преди това.
Хората са доволни ходя им често на гости smiling smiley, след това помагах за още няколко със съвети и труд. Всички са много доволни. На около също взеха да го слагат, явно разбраха колко по-лесно и бързо става. Най-важното в кризата че излиза в ПЪТИ по-евтино. Важно е да се спазват съветите в листовката и всичко е на ред.

Внимавайте с избора на доставчик и за няколко лева разлика в цената не правете компромис - ментетата не си заслужават smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход