Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:37:03
avatar
Не. Произвежда си ги човека. Даже заедно цял ден днес умуваме върху някои аспекти по производството , за да ми е широко около шията. А не бих казал, че изкуственоформования камък е менте. Естествените ме ограничават адски много, а когато нещо ме ограничава не ми харесва. Няма прогрес и развитие...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:39:22
avatar
Quote
Nasko.Stoykov
Добива на дървесина в БГ трябва да го забранят със закон поне за 50год.

Грешно колега. Както съм писал много пъти проблема не е в добива на дървесина, а в липсата на залесителни мероприятия, защото парите се крадат "горе". Ако стигнат до местните лесничейства повярвай те знаят какво да правят.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:40:57
В такъв случай му свалям шапка. Все пак ми се струва че снимката е взета на заем, в което няма нищо лошо стига качеството на производството да отговаря на снимковия материял.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:43:53
Г-н Николов, тогава реябва да въведат закон: за едно отсякано дърво- засаждаш 50. Така става ли?
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:47:16
За всеки влак си има пътници,преди 100 години 90% от къщите в София са били паянтови,но тях одавна ги няма а истинските са арх.паметници.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:53:03
Гранит, далече съм от мисълта че естествените материяли трябва да са табу, но цената им Е и трябва да бъде висока за да запазиме природата за по-дълго. Не всички можеме да живееме в къщи които ще останат архитектурни паметници. Ами че то нямаме архитекти на първо място. Сега да не скочат архитектите.:]
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 01:00:40
Гранит, ти като човек работещ с гранит и мрамор, би трябвало да знаеш че има изкуствени материяли по нищо не отстъпващи на гранита когато става дума за бар плотове и кухненски плотове. Кореан, кварц, и т.н. по-скъпи от самия гранит и предпочитани от клиента.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 01:05:26
След експериментите всички слагат гранитни плотове *drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-21 01:07 от granit.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 08:51:28
avatar
Quote
Nasko.Stoykov
Г-н Николов, тогава реябва да въведат закон: за едно отсякано дърво- засаждаш 50. Така става ли?
То и сега си има закон и много подзаконови нормативни актове, ама няма кой да ги спазва. Когато местните лесничеи след планирана сеч изпратят докладна записка с описание на площите, определени за залесяване и поискат необходимите пари към бюджета си за това не им ги дават. И така всяка година. Те не им дават пари за гориво, а камо ли да залесителни мероприятия. Някои лесничейства се изхитриха и написаха проекти по европейски програми и оскъдните средства им минаха като самоучастие и сега почват залесявания.
Обаче избягахме от темата.....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 09:09:40
Quote
granit
След експериментите всички слагат гранитни плотове *drink1*

Да, най-много са в гробищните паркове:] Като си го наредиш в къщи няма нужда да ходиш често на гробищата за да те спохождат мисли за тленното и нетленното!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход