Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-05-2010 - 01:15:09
Дали продават парчета като истински ,не на квадратчета че са забележими
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-05-2010 - 01:35:33
avatar


52 лева/м2



Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-05-2010 - 02:32:30
Made in China*smiley_ahh*
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-05-2010 - 11:24:31
avatar
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
04-05-2010 - 14:31:06
avatar
rockwall - руският сайт е този: http://whitehills.ru. Не е мъничък сайт като повечето и ме съмнява да са крали снимките, по-скоро от тях някой е крал.

На мен ми вдъхва доверие, а изглежда те си ги произвеждат и не са китайкси. Но то на картинка е едно, на практика може да е друго, кой знае.

Примерно един друг български производител има сайт, в който снимките в галерията са сваляни от уеба, това не мога да го разбера... [www.kam.bg]. На снимките мострите изглеждат много добре, ама ако и те са чужди снимки, действителността става неизвестна smiling smiley Една приятелка ще си прави вътрешна стена и си ги е харесала (гледала ги е на място), та може пък и да са хубави - какво мислиш за конкуренцията?
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
05-05-2010 - 11:37:51
avatar
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
05-05-2010 - 22:01:52
А каво му е лошото на облицовките от естествен камък?
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
05-05-2010 - 22:38:44
avatar
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
06-05-2010 - 00:45:46
avatar
В руския сайт в главата на страниците очевидно не са техни неща, а са за красота на самия сайт, галериите им са при всеки продукт, примерно:

[whitehills.ru]

връзката към галерията за този вид е надолу в страницата - "Фото с Кросс Феллом", след нея има и връзка към текстури.

Вие правите ли ъглови елементи? Струва ми се те са много важна част от цялата работа.

P.S. За онова, което каза че е американски модел, по-скоро си е на тия - виж галерията:
[whitehills.ru]
дограмата на къщата си изглежда руска, в САЩ почти навсякъде прозорците се отварят от средата нагоре с плъзгане.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-06 00:56 от dodo2.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
06-05-2010 - 17:39:07
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход