Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 15:20:44
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 16:53:55
Има, има добри производители. Лятото се срещнах с един който ми направи силно впечатление с доброто качество на продукта и с невероятно добро отношение към клиента. Производството е в Русе и откровенно казано не намерих никаква разлика със същите продукти тук в Канада. Човека ми показа готови обекти от Бояна до центъра и ми хареса. Аз мисля да ги използвам за дувар и някои декоративни елементи в двора.
Николов ако искаш ще се помъча да намеря координатите на фирмата.

Поздрав
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 23:29:03
Качествени облицовки от изкуствен камък Интересна ми е тази тема! Какво да разбираме под определението качество! Дали майсторството на цвета,фрактурата,геометрията или устойчивостта на дъждовна вода например ,или това е комплекс от всичко това. За облицовките няма стандарт за да се водим по разписани изисквания.Производството не се сертифицира и няма сертификат за качество или съответствие ,откъдето да видим циклите на замръзване например,пък това не е без значение,когато се използва цимент.Използването на по -ниска марка цимент R32,5 би могло да доведе до озъбване след 2-3 години и да не си личи първоначалната идея.Гледам по-горе са се включили производители-сега е момента да чуем някои елементи на качеството от тяхна гледна точка!
Аз бих насочил вниманието на клиентите към обратната страна/не лицевата/ при оглед на стоката. Тя трябва да е лъскава до блясък почти,което говори ,че са влагани добавки за уплътняване и е с висока водоустойчивост.Според мен това е един от показателите за качество, видим преди да сме се натоварили с покупка,още докато гледаме мострата,макар,че и това не е сигурно,защото пресметливия производител може да приложи двуслойно нанасяне в матрицата,но при тънки 2,5-3 см.дебелина не е възможно,ама знае ли човек!
Айдеее, Роки вал- ти си!
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 23:45:21
Да не прозвучи като реклама, но може би на някой ще е от полза! Понеже виждам,че темата е за ментета реших, че ще е от полза на много от пишещите в темата. На женския пазар един ром продава гумени мотики, също като истински са, та ако имате градини тичайте защото са с 2лв. по евтини от истинските . Умен потребител е Българина.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 23:52:06
Quote
granit
Да не прозвучи като реклама, но може би на някой ще е от полза! Понеже виждам,че темата е за ментета реших, че ще е от полза на много от пишещите в темата. На женския пазар един ром продава гумени мотики, също като истински са, та ако имате градини тичайте защото са с 2лв. по евтини от истинските . Умен потребител е Българина.

:]А бе друго си е да те фрасне два пъти в главата ,като я настъпиш настъпиш гумената мотика !

Иначе темата не е за ментета а за качество на облицовките!
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 23:57:21
Остъклявам балкони с шперплат, лепим бани с балатум :]
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:18:50
Защо така бе джанъм, та в любимата на всинца ни американска земя имитацията е основният материал па я ги виж*smiley_ahh*
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:25:59
Quote
Geto
Защо така бе джанъм, та в любимата на всинца ни американска земя имитацията е основният материал па я ги виж*smiley_ahh*


Там е разрешено ,там и храната е имитация, там това е модел, но ние нали сме уж в Европа?
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:28:01
Производител??? По-скоро вносител. Ако е първото, свалям му шапка ама снимката много позната ми изглежда.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
21-02-2010 - 00:35:05
Гранит, точно защото сме в Европа не можеме да си позволиме да загърбиме използването на дървесните отпадъци и изкуствените камъни. Свърши вече онзи филм когато се отоплявахме с автомобилно дизелово гориво и купувахме бензин по 12ст./литър. Добива на дървесина в БГ трябва да го забранят със закон поне за 50год.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход