Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-01-2010 - 00:14:47
Quote
n.nikoloff
Абе не е проста организацията...
*drink1*Така е,но пък е нищо в сравнение с останалата организация по изграждането на къща с дървено-скелетна конструкция!

Само нахвърляхме идеи ,надявам се реалистични!
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-01-2010 - 00:38:13
Николов, сега смятах(колкото и да не ми се отдава това упражнение)...превоза на 1 контейнер (20 000кг). с посочените от тебе камъни ще оскъпят продукта с 25.23 лв/м2. Като донапълниш контейнера с изолационна вата превоза на която ще ти е без пари...може и на кяр да излезнеш.:]
Re: Качетсвени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 10:36:42
avatar
n.nikoloff,

точно тези на fusionstone в БГ никой не ги прави, а и няма да ви харесат цените им, въпреки лесния монтаж
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 11:00:20
Бихте ли ми дали някакви координати на каменяр, но който да работи много качествено и добре, да е съвестен, че ми омръзна от боклуци да идват и да казват, че са професионалисти. От такъв "професионалист" сега трябва да разбивам всичко, което е направил и хайде на ново. БЛАГОДАРЯ.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 11:00:23
avatar
Явно, че не ги прави , иначе все щяхме да ги видм на някое изложение....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 11:01:35
avatar
Quote
Miki
Бихте ли ми дали някакви координати на каменяр, но който да работи много качествено и добре, да е съвестен, че ми омръзна от боклуци да идват и да казват, че са професионалисти. От такъв "професионалист" сега трябва да разбивам всичко, което е направил и хайде на ново. БЛАГОДАРЯ.

Бихме, ама за кой район става въпрос и за каква работа...winking smiley

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 11:07:31
Къщата е извън София. Искърското дефиле. Но и по двора искам да сложа камък, да бъде като калдъръм, не само около къщата. Можете на лични да ми дадете координатите си.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 11:23:27
avatar
Е, аз не се занимавам с такива облицовки, ама имам подходящ човек. Аз съм по дървенията...winking smiley

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 11:33:55
Г-н Николов, ще ви имам в предвид, но щом имате подходящ човек, дайте му координатите, стига да работи качествено и да е съвестен. Много държа на това. Искрено ВИ БЛАГОДАРЯ.
Re: Качетсвени облицовки от изкуствен камък
20-02-2010 - 13:03:57
avatar
smoking smiley



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2010-05-11 15:21 от rockwall.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход