Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 21:57:30
avatar
Те тва със спрейчето не бях се сетил!!Значи начините за боядисване стават 6бр.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 22:43:13
avatar
*xxx*слушай какво ти говорят хора, които чупят плочки*black eye* и си гледай кефа

колкото познаха какъв цвят е камъка - толкова и за всичко останало :}

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-11 22:45 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 23:36:42
avatar
Ей, много съм те засегнал, не търпиш критика. Не съм правил опити за анализ и дали е съво върху жълто или жълто върху сиво, казах просто на какво ми прилича - на стена нацапана със спрей, както разни хлапета драскат:



Все пак имам право на мнение, игнорирай го ако те дразни.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-05-2010 - 00:16:56
Просто използвайте естествен камък както се прави от хилядолетия, той няма да ви предаде и изглежда като истински защото е такъв.Общувайте с жени, изхвърлете надуваемата кукла :]
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-05-2010 - 00:18:08
Nasko.Stoykov - за коя снимка говориш

Mисля че беше 37 снимка на първия албум.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-05-2010 - 23:16:57
avatar
къде е този албум,за който говориш -не виждам албуми във форума
дай линк или обясни

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-05-2010 - 23:38:58
За твоя албум в твоя сайт става на въпрос. И аз ти бях пуснал запитване за точно тези камъни, но не ми отговори. Явно някой ти е правил сайта и не се занимаваш много с него, но както виждаш интернета става главен източник на информация и за теб ще е по-добре да си оправиш нещата или поне контактите.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
13-05-2010 - 01:11:57
Извинявай, аз си помислих че е ясно за кой албум става дума. В твоя уебсайт, първи албум, 37-а снимка. Няма име, но на мене ми прилича на суха зидария, на доста места лепилото се вижда м/у камъните, все едно че е фугирано и разваля визията на сухата зидария.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
13-05-2010 - 20:58:27
avatar
вие съвсем ме убихте

Сайтът си го правя АБСОЛЮТНО САМ (както всичко останало) , но на албумите аз им викам Галерии, а снимките в галериите ми нямат номера,така че нямашекак да се сетя.

Сега като вдянах за какво говорите, специално преброих до 37-ма снимка в Галерия 1 и това, което е там, е проба и е гипсово.
Това е една междинна стъпка от работата ми по релефа на модел Мария. Елементите на снимката изобщо НЕ СА ФУГИРАНИ и НЕ СА МОНТИРАНИ - ако се вгледаш, ще видиш, че са само наредени за снимката (и то на една маса) *write*

Относно запитването, на което не съм отговорил - вчера също имам такова, на което не "отговорих", но не защото не пратих отговор, а защото ми го върнаха от MAILER DAMON returned mail no such user и т.н..

Когато се праща запитване през сайта ( а не от твой мейл до мой мейл), ако не напишеш вярно мейла си (както това се случи вчера с клиентка), няма как да ти отговоря.

Запитването от вчера също ще остане без отговор, защото в него пише само име, няма телефон, а мейлът не е служебен или на фирма, за да я издиря по името и разширението на мейла, както правя понякога в такива случаи.

Няма как да не получа запитване, изпратено на сайта, тъй като сайтът съм си го закачил към мейла, а мейла проверявам минимум 10 пъти на ден - последният винаги около12 вечерта, така че нещо сме се разминали - съжалявам.


*beer*Ама тва не пречи на пиенето на бири де

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-13 21:07 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
13-05-2010 - 21:54:21
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход