Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-05-2010 - 22:41:31
Редактиран 13 път(и)....eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley
Голяма вътрешна борба е паднала. rockwall не се сърди като ощипана леличка (или Веско Маринов ако не го поканят да пее за избори). На мен ми харесаха твоите камъни и като стигна до тях ще те търся.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-05-2010 - 23:01:24
avatar
Quote
bulhomes
Редактиран 13 път(и)....eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley
Голяма вътрешна борба е паднала. rockwall не се сърди като ощипана леличка (или Веско Маринов ако не го поканят да пее за избори). На мен ми харесаха твоите камъни и като стигна до тях ще те търся.

На мене също ми харесаха и на мострената ми къща ще има няколко фасадни детайла от тях.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-05-2010 - 23:11:25
За качеството на българските подукти и аз ще се съглася.Качественото изглежда го изнасят.Явно тук не могат да му търсят добра цена.Иначе няма смислено обяснение защо 90% от българските стоки на българския пазар са такива боклуци.Нормално е потребителят да е недоверчив,особено ако 2-3 ъти вече е нахапвал дървото.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 00:06:41
avatar
редакцията 13 пъти е заради новата ми клавиатура (сливам думи, натискам грешни букви и т.н.)

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 01:47:41
avatar
rockwall, не го приемай като спор или заяждане.. Разбирам, че си производител, а и се палиш (видях и по другите форуми) smiling smiley Но трябва да можеш да говориш открито както за твоите продукти, така и за конкуренцията - в това няма лошо.

За тебе може само да са полезни критиките. Аз нищо не разбирам от бетон, но чисто визуално ти казах, кое не ми хареса във вашите - при оцветяването се получава преминаване и сливане на нюансите между два съседни камъка, които ако бяха истински няма как да са с еднакъв цвят и точно на едно и също място да имат преливка към друг цвят, пак еднакъв. Така ми приличат на истински камъни (самата форма си е ОК), които след това са боядисани с боя...

Това ваше например много ми харесва (въпреки че тук там има такива участъци):



но това прилича на жълт камък, напръскан със сив спрей, признай си winking smiley



Отдалече като се гледа вероятно тези подробности изчезват, но аз съм досаден педант и си казвам мнението smiling smiley


Quote
rockwall
dodo2, *book* изтривам всичките си мнения по спора.

Темата тук беше "качествени облицовки", а според теб в БГ няма такива, така че по-добре продължавай да разсъждаваш сам.
Вземи си поръчай и от вносните облицовки за чупене и тестове, преди да си купиш, че не се знае.


Good luck / Удача !!
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 04:40:35
И аз имам известни забележки към така наречената "суха зидария"(мисля че беше 37 снимка на първия албум), не толкоз за цветовете, но за визията. На места се вижда "хоросана", което разваля ефекта на т.н. суха зидария. Отливката би трябвало да е изработена така че да не позволява на сместа за лепене да запълва фугите. Мога да кача мостра за по-голяма яснота. Иначе останалите които имитират дялан камък са много добри.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 09:43:06
avatar
Quote
dodo2
жълт камък

Ако си педант, вземи се вгледай по-добре! Камъкът е сив, а жълтото е нанесено още при леенето.

Преливане на цвят от форма във форма можеш да видиш при всички производители, дори и при най-големите.

Не се паля, защото съм производител, а защото не мисля че от твоите критики някой може да научи нещо, най-малко пък аз.

За педант не знам дали си, но другата квалификация е доста точна (при това на лични получих специални препоръки за проявите ти тук).

Това наистина е последния ми отговор на твой пост в тази тема.
Ако искаш да си купиш и от мен камъни, които да трошиш, ще ти направя промоция.


Nasko.Stoykov - за коя снимка говориш

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-05-11 10:12 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 17:25:34
Забелязах как се пали rockwall, обаче си е прав.Аз съм човек,който има в къщата си негова облицовка (малък-2кв.м акцент на стена с дървен елемент).Получи се много хубаво,поне така си го представях и аз.Дървените елементи си ги правих сам-шлайф,лак,байц и т.н.Понеже сам ходих в цеха му,видях и други неща с очите си,е,не всички,защото нямаше от всичко,но това,което имаше,беше наистина много добро,поне толкова,колкото на USA www.Разликата е само в разнообразието,но пазарът тук не е този в САЩ,пък и ние гледаме 100 сайта и искаме един производител в БГ да произведе всичко това.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 18:10:39
avatar
Недей, че сега ще стане, че съм се регистрирал с нов ник smoking smiley


Извън шегата - не знам кой си, но можеш ли да ми пратиш снимка на мейл. Може би я нямам.

Тъкмо преди малко обяснявах, че много от нещата, които са правени през годините, клиентите си ги монтират и ако не пратят снимка, си остават в историята все едно не са правени.

Ще ти бъда благодарен за снимката *beer*


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-05-2010 - 21:52:06
А-а-а,те админите лесно ще видят,че пиша от друго място.Колкото до снимките,ще ти ги пратя,но не обещавам да е по-скоро от седмица,щото ме е налегнала работа и почти не се прибирам преди 20ч,а сина ми вече е заел компютъра.Но обещавам.И да знаеш,че ще правя едни неща на нова къща и така или иначе ще те търся.
Успехи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход