Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:19:12
venciev Написал:
-------------------------------------------------------
> Фло,ловът е основен поминък в този
> район.
Ами да ти подхвърля една идея за малко бизнесче!
Правиш едно КДА с предмет на дейност ловен туризъм и капитал 100 бона!Вкарваш имота в капитала,отваряш набирателна сметка и си правиш ремонта ,малко за регистрации и персонал и с останалите подкарваш италианските любители на ловни приключения към балкана!Е ,ще имаш едно петдесетина акционери в началото ,но доходността ще бъде достатъчно висока!
*drunk*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:22:51
Идеята ти не е лоша,но не е за това място.Имам 2-3 махали в еленския Балкан,които са в ловен резерват......за там определено ще помисля за идеята ти! clap: *ok*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:46:59
Венци,
Къщата е страхотна! Направихме и дори, семеен виртуален оглед. Такова нещо не се събаря. Даже, се чудя, как се е опазила откъм материал.

Аз имам снимка на къщата ти в Сулари преди. Сега ще поразровя да видя, дали имам снимка без някой от нас. Ако открия, ще ги кача и двете. Убедила съм се, че често е трудно да се разбере, какво може да стане. Трябва да се направи или покаже. Иначе, не знам защо, но трудно си представят с описание. Разбира се, това не се отнася за пишещите тук. Все пак, тук влизат и четат други хора, които не са пряко свързани със строителството. smiling smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:47:05
Не знам точно как ще пуцат в резервата ,обаче има един сегмент-фотолов,който да разположиш в тая къща,щом нещо се движи в района!После от значение е хапката и пийката в тоя туризъм!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-15 19:48 от фло.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:52:19
Фло,тези последните две неща най ги можем..... :]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:57:24
Това е преди
[venciev.snimka.bg]
Това е след,но преди две години
[venciev.snimka.bg]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 19:58:52
Ха, Венциев,
Това пък защо не се води село/Балкан (е хайде предБалкан).
По моите сведения по турско е било българско, предполагам точно заради местоположението - вярно близо до Габрово и Севлиево, но някак встрани от света.
Май не се е променило много във времето.
Това има ли нещо общо със Седенковци (защо ли пък толкова много на "С" са им имената).
Я вижте по-подробно за "селския туризъм" и нещо по "общинските" програми няма ли да изскочи. Едни роднини проучваха и уж бяха намерили "пътека" за доста по-цивилизовано место - до язовира на Росица (6км. от Севлиево).
Имам и подходящ консултант под ръка, ама сигурно ще иска $.
Мерак ми е отдавна да намина натам (по др. теми), ама все отлагам.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 20:13:31
http://photosafaribg.com/]фото лов или фото сафари[/url]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 20:16:05
Любо,община Габрово не влиза в оперативните програми за развитие на селските райони.Общините Дряново и Севлиево,които са в габровкси окръг влизат.Така са ги районирали "специалистите".
Питай все пак твоя консултант и да почваме,ако намери вратичка!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-10-2009 - 20:17:56
avatar
Възрождециии, снимките са хубави но нямат нищо общо с истината.В това място е вложена толкова душа че усещането за дом е невероятно.
Всяко камъче е побутнато и наместено с любовта на откривателя.
Хич даже не е строеж или възстановяване.
А за камината ще си замълча със завист.
За масата ще си припомня с умиление. *drunk* *drunk* *drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход