Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
31-01-2009 - 23:28:35
avatar
Колега МВ 2316,да вземем да преместим ЖСК-то на морето-все ще намерим един хубав парцел,който да разменим с твоя в Шопландия-та smiling smiley :] *huh* *beer*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
01-02-2009 - 09:30:24
Да не искаш да идваш в Софето !? :] Аз бях намерил един на Виница , даже ходих да го гледам , ама пусто градоустройство не беше готово и ...... Един англичанин го е купил на жена си като подарък , освен прекрасната къща в която живееха .
Re: Започвам да строя....пак
01-02-2009 - 10:45:36
avatar
Искам,искам...и ще ходя скоро,но...само да строя......За живеене-малко множко ми идват толкова м2 на глава от населението,задръстванията,въздуха....пък и морето далече.....далече... :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
01-02-2009 - 15:20:25
При мене в Доброславци идва само чист въздух . В София ветровете са предимно западни и нищо не цапа въздуха . За задръстванията обаче , не мога да помогна :] Магистралата ще минава на 5-6 км от мен и като се качиш и си във Варна ! :]
Ейййййй какъв съм омайвач !? :] :] :]
Re: Започвам да строя....пак
03-02-2009 - 12:05:34
avatar
Вчера бях в София и минах през Доброславци,локацията с оглед перспективите е много добра за живеене *ok* smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
03-02-2009 - 13:51:08
Благодаря ти Марк ! Приемам го лично ако ми разрешиш !? smiling smiley Когато го купувах миналата година , го огледах не само от емоционалната страна , а и от инженерната . Действително много си ми харесва парченцето земя ! Радвам се , че Господ не ми прати купувачи за парцела , че щях да съм го продал по едно време .....
Пробваха се вече двама да ме бъзикат с цената , за времето от преди 10-15 дни !
:] :] :] Веселяци !
Марк , снимай строежчето да гледаме и да се порадваме ! *ok*
Re: Започвам да строя....пак
03-02-2009 - 14:38:44
avatar
За снимките съм казал по горе,само ще добавя,че скоро започвам други строежи за инвеститори и с тяхно съгласие ще качвам всичко от голата поляна до завършения продукт smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-03 14:41 от markk.
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 00:47:26
MB2316 aе...има някаква мода явно....обикалят разни хиени и се опитват да договарят парцели на безценица.Днес ме полази един.Отдавна не се беше случвало.Те си знаят,че ще има нов ПУП и...оглеждат,питат...Еди кой си имот...продава ли се.Ми казвам му...по принцип не,ама за някаква прилична цена-защо пък не.Имал клиент,дето търсел подобни имоти...можел да предложи към 4-5 евро за метър...Умряла работа...тия хора не се научиха,че има неща,които не се купуват с пари,а само с МНОГО пари и пак е компромис.


Снимката е стара( и от евтин телефон)...осми октомври, 7:45 сутринта:



Когато го купувахме навремето тоя имот,при огледа заварихме там един овчар със стадото си.И аз гледах стандартните неща...пътища,предпоставки за бъдещи свличания,трафовте къде са...А овачарят само каза:"момче...трябва да дойдеш тук един ден да видиш изгрева".Сега ме е срм да си призная,че минаха години,преди да разбера какво е искал да каже,защото от както го взехме тоя имот,не бях стъпвал там.До октомври миналата година...когато се прибирах от Сърбия и за да избегна сценария "чичко полицай с радар насред магистралата в 7 сабаХлЯм",се отбих през селата....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-04 00:57 от salvador.
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 01:53:08

Ето го и изгледа от моето любимо место. Месец май е, а снега по билото на Стара Планина още стои.
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 01:55:44
Пайк, това нещо говори ли ти??
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход