Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 02:13:35
Балоне,
как не ти трепна сърчицето да преименуваш някаква си планина?
Я по-добре си плисни студена вода, за да се ориентираш!
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 02:16:18
Балкан?? :-[ *huh*
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 09:34:34
avatar
Много си прав,Salvador,мода ли е ,тарикатлък ли е,не знам,но една от причините да не искам да качвам каквото и да е е именно тази.Парцела в който строя е 1.8дк и в него мога да построя още 2 такива къщи и пак ще остане достатъчно място и за зеленина ,и за басейн към всяка къща дори,въпреки че морето е на 250 м. и сигурно ще го разделя на 3 и ще го направя някой ден,но не съм обявил нищо за продажба догега.Още като започнах да копая основите и се започна-изредиха се всякакви-то не бяха съседи по парцел,строители,прекупвачи,бригади,агенции,какви ли не,и всеки иска да прави нещо и то точно на моя парцел.Принудих се да сложа табели на оградата,че нищо не се продава,заменя или преотстъпва и техническия на обекта го заболя устата да обяснява,че когато всичко бъде готово,те ще бъдат първите ,които ще научат следващите инвестиционни намерения..... :} :} .Та такива ми ти работи.... smiling smiley *xxx*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 12:21:10
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> Балоне,
> как не ти трепна сърчицето да преименуваш някаква
> си планина?
> Я по-добре си плисни студена вода, за да се
> ориентираш!


Той си е ориентиран. Изгледа е от село Белащица в полите на Родопите към Пловдив и Стара Планина зад него. И на мен ми е любим - май ще се окаже, че бая хора ще строим или живеем там.
Поздрави! winking smiley
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 12:57:05
Салвадор , изгледа е уникален ! А "емисарите" дето обикалят тук там ми се струва , че доста ще се хапнат по седалищните части ! :]
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 17:30:53
topurov Написал:
-------------------------------------------------------
> partzalev Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Балоне,
> > как не ти трепна сърчицето да преименуваш
> някаква
> > си планина?
> > Я по-добре си плисни студена вода, за да се
> > ориентираш!
>
>
> Той си е ориентиран. Изгледа е от село Белащица в
> полите на Родопите към Пловдив и Стара Планина зад
> него. И на мен ми е любим - май ще се окаже, че
> бая хора ще строим или живеем там.
> Поздрави!


Топуров, гледката е прекрасна, но си спомням когато въздуха над Пловдив беше по-чист, гледката беше величествена!! Балкана се виждаше като че ли е на 5-10 км. На първо време мисля да си направя само една барака и да посадя череши, праскови и др. подобни.
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 18:35:58
Е как! *ok*
Само дето на изгледа към Стара планина му пречи оня град с тепетата.
Ей сега е момента да се науча да качвам снимки

Не ви ли е минавало на акъла вместо да спамим темите на хората с "нашата махала",да си отворим наша тема.Нещо по-регионално....Примерно "строежи в Родопите" и т.н.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-04 18:41 от pike.
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 18:57:07
Аааааа ,това било значи Пловдивското Драгалевци !? А аз се чудех, защо в обявите земята там е на доста "прилични" цени!
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 19:05:24
avatar
Стойте си ,не ми пречите,дано и на модераторите.Аз самия имам много голяма слабост към Родопите,преди години(2002-2003)съм строил на Пампорово,даже и в Белащица щях доскоро,но нещо се разсъхна работата,не можа да намери пари инвеститора,банките го отрязаха и аз съжалявах заедно с него,най-вече,че няма да мога да съвместя една лятна почивка в околностите,че то само море,море,но писва..... :] ...живот и здраве да е.....ще стане..някога smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
04-02-2009 - 19:28:03

Е изгледа в тази посока е за предпочитане.Не можех да открия в момента хубава снимка,ама напролет е много добре.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-08-24 12:59 от pike.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход